typy bukmacherskie

3 typy
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Anglia awansuje1.57ETOTO

Chorwaci są po dwóch dogrywkach i seriach rzutów karnych i sami mówią, że może to mieć duże znaczenie, bo Anglicy po tym jak kończyli spotkanie z Kolumbią w dodatkowym czasie dość łatwo pokonali Szwedów. Drużyna Dalica w fazie pucharowej nie gra tak dobrze jak w grupie, przede wszystkim brakuje jej konkretności w ataku, którą Anglikom zapewnia Harry Kane. Drużyna Southgate'a imponuje solidnością w obronie, dobrze spisuje się także Pickford. Defensywa Chorwatów nie jest zbyt pewna, a po dwóch dogrywkach może popełniać dodatkowe błędy dlatego bliżej nam w tym meczu do typu na Anglików.

avatarRedakcja
Typ: Remis po pierwszej połowie1.86ETOTO

Chorwaci mogą się czuć zmęczeni dwiema dogrywkami co jednak powinno być widoczne dopiero w drugiej połowie. Anglicy imponują solidnością w destrukcji, ale Chorwaci mają przewagę w środku pola co powinno się zrównoważyć. W dodatku zespół Dalica pokazał już, że potrafi szybko odpowiadać na stracone gole więc można mieć nadzieję, że w przypadku straty Modric i spółka szybko je odrobią.

avatarRedakcja
Typ: Remis w regulaminowym czasie gry3.15Fortuna

Anglicy nie grają na tym turnieju wyjątkowo dobrze, są tylko bardzo dobrze zorganizowani, dobrze wykonują stałe fragmenty gry i mają Kane'a. Chorwaci mają zdecydowaną przewagę w środku pola, którą mogą zrównoważyć solidną postawę drużyny Southgate'a. Oczywiście im dłużej będzie trwał mecz tym lepiej dla Anglii, która jednak może przechylić szalę na swoją korzyść dopiero w dogrywce.

avatarRedakcja
400 PLN w gotówce za gola Polski w meczu z Holandią!
Szczegóły
Polska
Holandia
Kurs:200.01.71bookie-logo

Kto wygra mecz?

Wybierz swoją drużynę

Trendy meczowe

Chorwacja vs. Anglia
  • 5 ostatnich
  • 10 ostatnich
  • 15 ostatnich

Statystyki z ostatnich 10 meczów (średnia)

Chorwacja vs. Anglia

Forma zespołów

Chorwacja vs. Anglia

Mecze bezpośrednie

Chorwacja vs. Anglia

przewidywane Składy

Chorwacja vs. Anglia