Advertisement

typy bukmacherskie

3 typy
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Japonia -1.5 (Japonia wygra przynajmniej dwiema bramkami)2.24STS

Kostaryka może się zaprezentować nieco lepiej w drugim spotkaniu grupowym, w którym zagra przeciwko dużo gorszej drużynie niż Hiszpania, ale już dobrze ustawiona ekipa, jaką okazali się w pierwszym spotkaniu Japończycy, powinna dość łatwo ich wypunktować. Zespół Suareza w niczym nie przypomina ekipy, która potrafiła zaskakiwać na poprzednich imprezach, gołym okiem widać także, że nie zmieniło się w niej wiele, prócz tego, że czołowi zawodnicy (Oviedo, Ruiz) są dużo starci. Mając tak dużą szansę na sukces po pierwszym meczu piłkarze z Japonii powinni z niej skorzystać dość łatwo pokonując tego rywala.

avatarRedakcja
Typ: Obie drużyny strzelą - NIE1.67Fortuna

Przeciwko Hiszpanii Kostaryka nie oddała ani jednego strzału i choć rywal był oczywiście poza zasięgiem zatrważający jest brak choćby próby zagrożenia bramki rywali, co zrobili przecież nawet grający kiepsko przeciwko Ekwadorowi gospodarze turnieju. Japonia ma całkiem solidną defensywę z kilkoma doświadczonymi graczami i może się w tym spotkaniu nie dać zaskoczyć.

avatarRedakcja
Typ: Japonia -2.5 bramki (Japonia wygra przynajmniej trzema golami)4.20Superbet

Wynik 3:0 leży jak najbardziej w zasięgu Japonii, która po dwóch kolejkach fazy grupowej może się zdecydowanie zbliżyć do niespodziewanego wyjścia z grupy. Rywal jest słaby, a jak największa ilość bramek przeciwko niemu może być kluczowa, jeśli Niemcy w drugim meczu pokonają Hiszpanię, co przecież jest możliwe.

avatarRedakcja

Kto wygra mecz?

Wybierz swoją drużynę

Trendy meczowe

Japonia vs. Kostaryka
  • 5 ostatnich
  • 10 ostatnich
  • 15 ostatnich

Statystyki z ostatnich 10 meczów (średnia)

Japonia vs. Kostaryka

Forma zespołów

Japonia vs. Kostaryka

Mecze bezpośrednie

Japonia vs. Kostaryka

przewidywane Składy

Japonia vs. Kostaryka