eToto bonus, informacje, opinie7
Bonus powitalny: 200%

Sprawdź
Strona po polsku Tak
Polska waluta Tak
Waluty PLN
Metody płatności Przelewy24
Wypłacalność Wysoka
Bonus na start 200%
Inne atrakcje Weekendowe Koło Ratunkowe, Freebet Race, Tysiak co tydzień, Liga VIP

Etoto to polski bukmacher działający od 2011 roku, który ostatnio przeszedł spore zmiany. Firma działa na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów, zarówno w punktach naziemnych (28 punktów w Polsce) jak i przez Internet. Niedawno Etoto rozpoczęło głośną kampanię reklamową, a do gry u Bukmachera zachęca znany komentatorski duet: Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a także powracający do komentowania w telewizji w 2018 roku Tomasz Smokowski. Twarzami Bukmachera są także znani dziennikarze i eksperci Roman Kołtoń i Michał Pol. Etoto wspiera również polskie kluby: bukmacher był obecny na koszulkach Piasta Gliwice i Polonii Warszawa.

Oferta bonusowa

Od października 2018 bukmacher Etoto przygotował nową niezwykle atrakcyjną dwustopniową ofertą powitalną do 1000 PLN zastępującą tradycyjny wybór pomiędzy grą ofensywną a defensywną. W pierwszym etapie gracz otrzymuje 200% bonusu do 100 PLN (wystarczy więc wpłacić 50 PLN by otrzymać 100 PLN bonusu - jest to najwyższe powiększenie depozytu biorąc pod uwagę wszystkich bukmacherów w Polsce), a w drugim etapie gracz może zgarnąć 100% do 900 PLN. Wystarczy więc zainwestować 950 PLN by zgarnąć 1950 PLN na grę w Etoto!

Warunki promocji:

Nagrodą w Sprzedaży Premiowej „PROMO 1000” jest bonus. Aby otrzymać bonus w ramach w/w Sprzedaży Premiowej, gracz musi dokonać wpłaty co najmniej 1 zł na swoje konto ETOTO (IKK). Po dokonaniu wymaganego depozytu i zaakceptowaniu oferty w okienku pop-up bonus będzie dodany do konta gracza automatycznie (nie ma konieczności wprowadzania żadnego kodu bonusowego).

Od zaksięgowania bonusu wynikającego ze sprzedaży premiowej „PROMO 1000” gracz ma 30 dni na obrót kwotą równą czterokrotności depozytu i bonusu (łącznie: depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu i depozytu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej Sprzedaży Premiowej przepadnie. Maksymalna kwota depozytu, która będzie liczona do ustalenia wymaganego minimalnego obrotu uprawniającego do wypłaty bonusu to ta, która pozwala uzyskać pełny bonus.

Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:
a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
b. zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30;
c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu.

Prócz tego Etoto przygotowało również wiele ciekawych promocji: Weekendowe Koło Ratunkowe (możliwość zwrotu stawki trzeciego zakładu zawartego w weekend), promocja Freebet Race, a także konkurs Tysiak co Tydzień. Dla najwierniejszych graczy Etoto przygotowało specjalną ofertę Liga VIP gdzie można liczyć m.in na urodzinowe bonusy, specjalne oferty, a nawet wyjazdy VIP.

Kursy i oferta zakładów w Etoto

Pod względem oferty bonusowej Etoto jest w tej chwili prawdopodobnie najlepszym bukmacherem w Polsce, a jak wygląda wysokośc kursów i ilość zakładów bukmacherskich? W Etoto dostępne są zakłady na ponad 30 różnych dyscyplin sportowych, nie tylko najpopularniejszych jak piłka nożna, tenis i koszykówka, ale także MMA, Kolarstwo, Rugby, a nawet Hurling. Sporą popularnością cieszą się ostatnio zakłady na E-sporty, a także zakłady specjalnie gdzie można znaleźć kursy na całkiem ciekawe zdarzenia polityczno-społeczne. Ilość dodatkowych opcji na najpopularniejsze sporty wygląda całkiem nieźle; co prawda brakuje azjatyckich handicapów i linii under/over, ale około 150 opcji na mecz to zadowalający wynik. W ofercie tenisowej prócz zakładów na największe turnieje ATP i WTA jest także opcja obstawiania challengerów, a także turniejów ITF Futures. Kursy są porównywalne do innych stron działających w Polsce co w połączeniu z naprawdę bogatą ofertą bonusową i bardzo dobrymi opcjami zakładów czyni Etoto interesującą opcją dla graczy bukmacherskich mieszkających w Polsce.

 

Informacja prawna

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Przejdź do eToto
Ranking

Bukmacherzy

Specjalna oferta dla czytelników Meczyki.pl, po wpisaniu kodu MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

150% dla nowych graczy oraz dodatkowe punkty, które można wymienić na nagrody, z kodem rejestracyjnym MEGABONUSPZB.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.