ETOTO - opis oferty i opinie


0
Głosów: 0

200% do 200 PLN od pierwszej wpłaty oraz 50% do 1000 PLN od drugiej wpłaty. Łączna wartość bonusu to 1200 PLN

Rok założenia 2011
Polska licencja
Rejestracja bez dowodu
Zakłady na żywo
Zakłady wirtualne
Transmisje meczów
Opcja cash-out
Zakłady na esport
Obsługa klienta Livechat, e-mail, formularz kontaktowy
Metody płatności Karta płatnicza, Przelewy24
Minimalna wpłata 1 PLN
Minimalna wypłata 0.01 PLN
Minimalna stawka 0.24 PLN
Rodzaje zakładów SOLO, AKO, Zakłady Systemowe
Rozwiń

Na skróty:

  1. Opis oferty bukmachera i opinia
  2. Bukmacher Etoto – rejestracja konta
  3. Oferta Etoto
  4. Zakłady na żywo w Etoto - livebetting
  5. Transmisje meczów na stronie Etoto
  6. Bukmacher Etoto - oferta zakładów na e-gaming
  7. Opcje wpłat zakłady bukmacherskie Etoto
  8. Opcje wypłat u bukmachera Etoto
  9. Obsługa klienta

Etoto zakłady bukmacherskie online – opis oferty bukmachera i opinia

Etoto to polski bukmacher działający od 2011 roku, który w ostatnich latach przeszedł spore zmiany. Do 2014 roku Etoto funkcjonowało jako bukmacher naziemny, dopiero później rozpoczęło starania o licencję na zakłady wzajemne w Internecie. Firma działa na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów, zarówno w punktach naziemnych (na 1. lipca 2019: 6 punktów w Polsce), jak i przez Internet.

W 2018 roku Etoto rozpoczęło głośną kampanię reklamową, a do gry u Bukmachera zachęcał znany komentatorski duet: Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a także powracający do komentowania w telewizji w tamtym roku Tomasz Smokowski. Twarzami Bukmachera są także znani dziennikarze Roman Kołtoń i Michał Pol. Etoto w przeszłości sponsorowało również polskie kluby piłkarskie takie jak Piast Gliwice i Polonia Warszawa, a także galę boksu Polsat Boxing Night 7.

Bukmacher Etoto – rejestracja konta

Konto w Etoto online można założyć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest odwiedzenie jednego z punktów naziemnych, aby tam utworzyć konto internetowe; w tym celu potrzebne są oczywiście dokument tożsamości, a także numer konta bankowego. Listę aktywnych punktów naziemnych można sprawdzić na stronie Etoto.

Drugą możliwością jest wypełnienie specjalnego formularza na stronie internetowej. Po podaniu danych osobowych: imienia i nazwiska, daty urodzenia, narodowości, miejsca urodzenia, PESEL, adresu e-mailowego, a także dokładnego adresu i numeru telefonu należy wyszczególnić dane dokumentu tożsamości, którego skan trzeba będzie załączyć przy finalizowaniu rejestracji konta.

Po wypełnieniu wszystkich pól klient zostanie poproszony o przesłanie zdjęcia lub skanu wcześniej wyszczególnionego dokumentu. Po zakończeniu rejestracji należy poczekać na weryfikację danych, trwa to zwykle kilka minut.

Oferta Etoto

Bukmacher Etoto ma w swojej ofercie setki zakładów z 27 różnych dyscyplin sportowych, a także zakładów specjalnych związanych ze zdarzeniami politycznymi i społeczno-kulturalnymi. Na stronie Etoto można znaleźć obszerną ofertę bonusową: nie tylko promocje dla nowych graczy od pierwszego depozytu, ale także małe bonusy dotyczące aktualnie toczących się zdarzeń sportowych.

Etoto Plus

Bukmacher oferuje tu możliwość zagrania niepowtarzalnego zakładu łączonego złożonego z kilku spotkań aktualnie toczącej się imprezy sportowej. W przypadku wielkoszlemowego turnieju tenisowego może to być np. zakład na to czy w kilku wymienionych spotkaniach faworyci wygrają bez straty seta bądź czy wyszczególnieni zawodnicy wszyscy przejdą pierwszą rundę turnieju.

W przypadku meczów piłkarskich Bukmacher oferuje zakłady na zwycięstwo wszystkich wyszczególnionych w zakładzie drużyn jednocześnie lub np. na przynajmniej jedną bramkę w pierwszych połowach wspomnianych spotkań.

Mecz dnia

W tym przypadku Bukmacher daje możliwość zagrania danego spotkania po wyższym kursie. Dotyczy to wszystkich zakładów na najbardziej popularny danego dnia mecz, który zostaje wyróżniony.

W ofercie dostępne są nie tylko najbardziej prestiżowe spotkania piłkarskie, ale także spotkania tenisowe i inne interesujące zdarzenia z innych dyscyplin sportowych.

Cashout

Dzięki tej opcji gracz może dokonać wypłaty pieniędzy z kuponu w momencie gdy nie zakończyły się jeszcze wszystkie zdarzenia, których dotyczą znajdujące się na tym kuponie typy. Jest to dobra opcja dla tych, którzy chcą się zabezpieczyć na wypadek niepomyślnego wyniku któregoś z pozostałych typów.

Z opcji cashout można skorzystać zarówno w zakładach pre-live jak i w przy livebettingu, w przypadku zdarzeń pojedynczych, a także wielokrotnych.

Zakłady puls

To specjalna oferta dla tych, którzy lubią w zakładach live obstawiać, że bramka padnie w najbliższym czasie. W przypadku typu na gola w najbliższym okresie zakład zostaje podzielony na trzy przedziały czasowe - każdy kolejny to większa wygrana.

Gdy bramka padnie w pierwszym okresie typer wygrywa, ale jeśli padnie w trzecim gracz trafia kumulację, która maksymalnie zwiększa wygraną.

Szybkie rynki

W meczach live oznaczonych specjalnym symbolem dostępne są tzw. szybkie rynki. Klikając w ikonkę gracz zostaje przeniesiony do spotkania i może obstawić najbliższe wydarzenie w określonym spotkaniu np. kolejny rzut rożny, karny, gol w piłce nożnej, a także zdobycie punktu lub gema w tenisie. W ofercie tej są dostępne wybrane spotkania piłki nożnej i tenisa.

Liga VIP

Jest to specjalna oferta dla najaktywniejszych użytkowników strony Etoto. Najbardziej zaangażowani użytkownicy dostają jednorazowy bonus powitalny, specjalne oferty i bonusy z wyższymi limitami na obstawianie zakładów lub całkowitym ich brakiem i niskimi wymaganiami obrotu, bonusy urodzinowe, a także wyjazdy VIP, nie tylko na najważniejsze imprezy sportowe w kraju, ale także na koncerty, wypady weekendowe, a nawet luksusowe wakacje.

Gracze Ligi VIP są także traktowani priorytetowo jeśli chodzi o wypłaty pieniędzy, a dodatkowo podkreśla to fakt przyznania osobistego asystenta, który pomaga we wszystkich kwestiach związanych z funkcjonowaniem na stronie Bukmachera.

Zakłady na żywo w Etoto - livebetting

Na stronie bukmachera dostępne są zakłady live na większość spotkań, które są obecne w normalnej ofercie zakładów. Oferta live niewiele różni się od normalnej, dostępne są w gruncie rzeczy te same opcje, kursy na nie są oczywiście uzależnione od tego co dzieje się na boisku. Niektóre ze zdarzeń dostępnych w ofercie live Etoto można oglądać w małym okienku po zalogowaniu się na swoje konto.

Transmisje meczów na stronie Etoto

W ofercie bukmachera są dostępne spotkania challengerowe ATP, a także m.in. mecze coraz mocniejszej piłkarsko chińskiej Super League. By oglądać transmisje zdarzeń sportowych na stronie Etoto wystarczy być zalogowanym użytkownikiem.

Bukmacher Etoto - oferta zakładów na e-gaming

Etoto oferuje zakłady na wiele różnych rozgrywek związanych z e-sportem. Do najpopularniejszych należą rzecz jasna turnieje CS: Go, najpopularniejszym shooterze wieloosobowym, w którym rywalizują drużyny złożone z kilku osób, a spotkania pomiędzy tymi zespołami śledzą w Internecie tysiące ludzi na całym świecie. Równie popularne rozgrywki League of Legends, gry z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), a także Dota 2, jednego z najpopularniejszych action RTS, także są dostępne w ofercie bukmacherskiej Etoto.

Bukmacher daje również dostęp do zakładów na rozgrywki Starcraft 2 i Warcraft 3, czyli dwie legendarne gry Blizzard, które mimo wieku nadal cieszą się ogromną popularnością. Prócz tego dostępne są także zakłady na zawody w Overwatch, Call of Duty, a także Street Fighter, Rainbow Six i Rocket League.

Opcje wpłat zakłady bukmacherskie Etoto

Na stronie Etoto dostępnych jest kilka opcji wpłat na konto gracza. Najlepszym wyjściem w przypadku szybkich wpłat z konta bankowego jest skorzystanie z oferty jednego w najpopularniejszych na polskim rynku pośredników, czyli w tym wypadku Przelewy24 i Dotpay. Korzystając z tych pośredników można dokonać wpłaty z konta bankowego, karty płatniczej, a także skorzystać z opcji depozytu poprzez Blik.

W przypadku wpłaty kartą wystarczy podać jej numer, kwotę przelewu, a także numer CVVZ/CVCZ. Kwota depozytu trafia na konto bukmachera zazwyczaj w ciągu kilkunastu sekund i nie ma znaczenia kiedy zlecamy przelew. Minimalny depozyt na konto u Bukmachera wynosi 1 PLN. Może to wystarczyć aż na cztery zakłady, bo minimalna stawka na zakłady pojedyncze i systemowe w Etoto wynosi zaledwie 0.24 PLN.

Etoto umożliwia także doładowanie poprzez jedne z najpopularniejszych portfeli internetowych, czyli Skrill i Neteller. Posiadanie tam konta wiąże się z innymi zaletami: można poprosić o wydanie specjalnej karty prepaid, która pozwala płacić za zakupy w sklepie. Zarówno Neteller, jak i Skrill umożliwiają także na swojej stronie kupowanie wirtualnej waluty - Bitcoin.

Opcje wypłat u bukmachera Etoto

Etoto realizuje wypłaty tylko na konto bankowe podane przez gracza podczas rejestracji konta. Wypłacić można wyłącznie środki oznaczone jako "Saldo". "Saldo całkowite" obejmuje bowiem zarówno kwotę depozytu, jak i środki bonusowe, które podlegają obowiązkowi obrotu.

Wypłaty są realizowane na bieżąco, Bukmacher zastrzega sobie jednak prawo do akceptacji wypłat, nie dłużej niż do 12 godzin. Po zaksięgowaniu wypłaty czas oczekiwania zależy już od procedur banku odbiorcy pieniędzy.

Obsługa klienta

W dziele pomoc dostępnych jest wiele przydatnych poradników. W ABC można się dowiedzieć o podstawach: logowaniu na konto, wpłacie na konto, a także zawieraniu zakładów. W sekcji Freebety i Bonusy dostępne są wszelkie informacje na temat bonusów, tłumaczące ich zasady, a także to jak z nich korzystać. W dziale FAQ gracz odnajdzie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania ułożone w taki sposób by jak najszybciej znaleźć dostęp do interesujących informacji.

W przypadku indywidualnych problemów gracz może skorzystać z dwóch opcji. W przypadku najbardziej pilnych spraw uruchomiono Chat, działający siedem dni w tygodniu od 9:00 do 22:00. Po kliknięciu w okienko chata szybko kontaktuje się z nami konsultantka, która zazwyczaj załatwia sprawę bardzo szybko. W przypadku innych próśb czy też sugestii można napisać wiadomość e-mailową pod adres pomoc@etoto.pl.

 

Informacja prawna

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Bukmacherzy

Reklama
STS
1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
Fortuna
635 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
Superbet
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
Betclic
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny