Betclic aplikacja mobilna

Dodał: Maciej Baranowski,25 Paź 2022 | 10:50

Większość legalnych bukmacherów posiada aplikacje mobilne, które pozwalają na dostęp do serwisu z telefonu czy tabletu. Aplikacja Betclic jest jedną z lepiej ocenianych spośród obecnych na rynku programów na urządzenia mobilne. W tym tekście opisujemy, jakie zalety ma stworzona przez Betclic aplikacja oraz jak ją zainstalować. Prezentujemy także pakiet bonusów bukmachera dla graczy, którzy zarejestrują konto w Betclic.

Betclic aplikacja i bonus na start

Rejestrując się u bukmachera pod TYM LINKIEM i używając kodu MECZYKI, można zdobyć bonus powitalny Betclic. Aplikacja mobilna pozwala zawierać zakłady również ze środków bonusowych. Aplikację Betclic pobrać można bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Dostępna jest na systemy Android i iOS.

Betclic aplikacja - jak działa?

W przypadku Betclic aplikacja mobilna jest jedną z kilku możliwości, która pozwala skorzystać z oferty bukmachera. Przede wszystkim Betclic posiada stronę internetową w wersji standardowej a także mobilnej. Jednak aplikacja Betclic daje komfort użytkowania nie tylko za pomocą przeglądarki, ale również z pozycji niezależnego oprogramowania.

Bukmacher w swojej aplikacji pozwala na skorzystanie ze wszystkich najważniejszych funkcji dostępnych na stronie Betclic. Aplikacja umożliwia zatem typowanie zakładów bukmacherskich, co jest najważniejszą funkcją dostępną dla użytkowników, ale udostępnia także np. wpłaty i wypłaty.

Jeśli chodzi o same zakłady, to gracze mogą skorzystać z pełnej oferty bukmachera, znanej ze strony internetowej serwisu. Dostępne są zarówno zakłady przedmeczowe, jak i live. Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników aplikacji Betclic są powiadomienia push. Dzięki nim na bieżąco otrzymujemy informacje o aktualnych zakładach, promocjach i akcjach specjalnych Betclica.

Stworzona dla graczy przez Betclic aplikacja ma także funkcję streamingu, co pozwala oglądać mecze bezpośrednio na smartfonach lub tabletach. Być może Betclic nie ma największej oferty transmisji sportowych ze wszystkich bukmacherów, ale udostępnienie dostępnego przekazu również dla aplikacji mobilnej warto odnotować.

Zalety aplikacji Betclic

 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych i na żywo
 • Transmisje sportowe
 • Wpłaty i wypłaty z aplikacji
 • Przejrzysty interfejs
 • Niewielki rozmiar 
 • Powiadomienia push
 • Szybkie logowanie bez hasła

Aplikacja Betclic działa na systemach Android oraz iOS. Nie jest specjalnie obciążająca i zajmuje nieco powyżej 80 mb. Dzięki temu bez większego problemu będziemy ją mogli zainstalować na najnowszych telefonach, ale i na modelach trochę starszych.

MŚ 2022 Mistrzostwa Świata w Katarze - sprawdź również:

Betclic aplikacja - jak zainstalować

Chcąc skorzystać ze wszystkich udogodnień, jakie proponuje zaprojektowana dla Betclic aplikacja, należy ją najpierw pobrać na telefon lub tablet. Zanim jeszcze ściągniemy samą aplikację, można zarejestrować się u bukmachera TUTAJ, używając kodu MECZYKI. Dzięki temu zyskać można bonus na start dla nowych graczy, który szczegółowo opiszemy w dalszej części tekstu. Póki co, skupimy się jednak na pobraniu i zainstalowaniu aplikacji mobilnej.

Aplikacja Betclic na Android

Pobieranie i instalacja aplikacji Betclic na telefonach z systemem Android wymaga kilku kroków. Przede wszystkim przygotowana dla graczy Betclic aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google Play, tam gdzie zazwyczaj można znaleźć oprogramowanie dla telefonów z Androidem.

Nie tylko Betclic, ale żaden inny bukmacher nie ma tam swojej aplikacji. Taka jest polityka Google Play. Jednak bezpiecznie oprogramowanie pobierzemy bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Jeśli chcemy stosowny plik mieć od razu na telefonie, to najlepiej odwiedzić mobilną stronę serwisu poprzez przeglądarkę na urządzeniu mobilnym. 

UWAGA! Należy pamiętać o zmianie ustawień telefonu, tak aby możliwa była instalacja aplikacji pobranej spoza Google Play. Wówczas pobraną aplikację będziemy mogli bez problemu uruchomić i zakończyć proces instalacji.

Następnie pozostaje już tylko się zalogować, pod warunkiem że wcześniej założyliśmy konto w Betclic z kodem MECZYKI.

Aplikacja Betclic na iOS

Nieco łatwiej wygląda kwestia instalacji aplikacji Betclic na telefony i tablety z systemem iOS. Stosowną aplikację po raz kolejny możemy pobrać ze strony internetowej bukmachera lub bezpośrednio z serwisu App Store. 

W sklepie App Store wymagane będzie potwierdzenie wieku (+18), następnie możliwe będzie pobranie aplikacji i jej instalacja. Po tym aplikacja gotowa jest do użycia.

Po raz kolejny trzeba pamiętać o tym, że pobrana aplikacja Betclic wymaga zalogowania do założonego wcześniej konta.

Aplikacje u pozostałych bukmacherów:

Aplikacja Betclic a strona mobilna

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czym różni się w Betclic aplikacja od strony mobilnej? Opisujemy poniżej różnice między tymi dwoma sposobami logowania się do serwisu bukmachera. Trzecia możliwość to oczywiście tradycyjna wersja strony internetowej, z której skorzystamy m.in. na komputerze. 

Podstawowa różnica polega na tym, że strona mobilna nie wymaga od nas instalowania dodatkowego oprogramowania. To tak naprawdę główna różnica. Oszczędzamy zatem kilkadziesiąt megabajtów miejsca w przestrzeni urządzenia, logujemy się standardowo za pomocą strony internetowej w wersji mobilnej i tam możemy zawierać zakłady.

To rozwiązanie na dłuższą metę może być jednak uciążliwe. W Betclic aplikacja działa o wiele bardziej intuicyjnie, pozwala w szybki sposób wybrać interesujące nas zagadnienie, a ponadto oferuje opcje szybkiego logowania czy powiadomienia push. W przypadku strony mobilnej mamy po prostu dostęp do standardowej wersji strony, dostosowany do wielkości ekranu mobilnego. Jednak na dłuższą metę nie jest to najbardziej wygodne rozwiązanie.

Betclic kod promocyjny

Betclic aplikacja - bonusy

Dostępna w Betclic aplikacja mobilna pozwala zawierać zakłady bukmacherskie, sprawdzać historię zakładów czy dokonywać wpłat i wypłat. Z poziomu aplikacji Betclic możemy także zawierać zakłady ze środków bonusowych, które przyznał nam bukmacher.

Betclic dla nowych graczy przygotował bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 200 zł. Bonus dostępny jest przy założeniu konta pod TYM LINKIEM i użyciu specjalnego kodu bonusowego: MECZYKI. W ofercie bukmachera są dostępne również bonusy dla wszystkich graczy.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN 

W ofercie powitalnej dla nowych graczy Betclic ma zakład bez ryzyka do 200 zł. Bonus ten oznacza, że jeśli pierwszy postawiony u bukmachera kupon okaże się przegrany, to można uzyskać zwrot stawki do 200 zł. Przyznany on będzie w formie darmowego zakładu, tzw. freebetu. Bonus dotyczy tylko pierwszego kuponu. Jeśli więc będzie on zwycięski to gracz zyskuje stawkę oraz wygraną, natomiast sam zwrot przepada.

Jeśli z tytułu zakładu bez ryzyka otrzymamy zwrot do 200 zł w formie freebetu, to należy wykorzystać go zgodnie z warunkami regulaminu. Bonus można podzielić na wiele kuponów, ale minimalny kurs każdego z nich to 2.14. Wygrana z freebetu trafi na konto gracza, pomniejszona o wartość stawki kuponu i podatek. Wygraną nie trzeba obracać. Można ją wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Multi+

Bonus pozwala na zwiększenie potencjalnej wygranej przy zakładach wielokrotnych nawet o 120%. Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy mają konto w serwisie Betclic. Aplikacja mobilna nie jest wymagana do skorzystania z bonusu, ale może się przydać podczas typowania zakładów oznaczonych promocją Multi+.

Kupon biorący udział w promocji musi składać się z min. 5 zdarzeń. Im więcej ich umieścimy na kuponie, tym większy będzie procent bonusu. Wygląda to następująco:

 • Kupon z 5 zdarzeniami + 5% do wygranej
 • Kupon z 6 zdarzeniami + 7% do wygranej
 • Kupon z 7 zdarzeniami + 10% do wygranej
 • Kupon z 8 zdarzeniami + 12% do wygranej
 • Kupon z 9 zdarzeniami + 15% do wygranej
 • Kupon z 10 zdarzeniami + 20% do wygranej
 • Kupon z 11 zdarzeniami + 25% do wygranej
 • Kupon z 12 zdarzeniami + 30% do wygranej
 • Kupon z 13 zdarzeniami + 40% do wygranej
 • Kupon z 14 zdarzeniami + 50% do wygranej
 • Kupon z 15 zdarzeniami + 60% do wygranej
 • Kupon z 16 zdarzeniami + 70% do wygranej
 • Kupon z 17 zdarzeniami + 80% do wygranej
 • Kupon z 18 zdarzeniami + 90% do wygranej
 • Kupon z 19 zdarzeniami + 100% do wygranej
 • Kupon z 20 zdarzeniami + 110% do wygranej
 • Kupon z 21 zdarzeniami + 120% do wygranej

Środki z tytułu większej wygranej w Multi+ nie podlegają zasadom obrotu. Są one doliczane do ogólnej wygranej i trafiają bezpośrednio na konto gracza, skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betclic aplikacja - oferta

Dla graczy bukmacher Betclic przygotował szeroką gamę oferowanych zakładów. Użytkownicy mogą wybierać zakłady z najpopularniejszych dyscyplin sportu, esportu czy gier karcianych.

W kategorii sportowej gracze znajdą około 30 dyscyplin na które oferowane są zakłady bukmacherskie. Wśród nich najważniejsze wydarzenia ze świata sportów walki, piłki nożnej czy tenisa. Betclic to jedyny bukmacher mający w swojej ofercie choćby gale Fame MMA. 

Jednak poza popularnymi i czołowymi zdarzeniami znaleźć można również sporty mniej popularne. Stąd oferta bukmachera zawiera np. bowls, krykiet czy piłkę wodną. Wszystkie te sporty regularnie można obstawiać w Betclic. Aplikacja mobilna zawiera dostęp do zakładów zarówno mniej jak i bardziej znanych dyscyplin sportu. 

Gracze mogą skorzystać również z oferty zakładów na gry karciane. Tu do wyboru są poker i blackjack.

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020