Fortuna aplikacja mobilna

Dodał: Aleksander Nowomiejski,16 Lis 2022 | 13:42

Dla graczy bukmachera Fortuna dostępna jest aplikacja mobilna. Udostępniona przez bukmachera Fortuna aplikacja mobilna pozwala korzystać z oferty w dowolnym miejscu. W tekście opisujemy jak pobrać i zainstalować program na telefonie czy tablecie. Prezentujemy plusy jakie niesie ze sobą aplikacja Fortuna. Przedstawiamy także szczegóły bonusu powitalnego, który mogą zyskać nowi użytkownicy.

Fortuna aplikacja i bonus na start

Nowi gracze Fortuny mogą zyskać bonus powitalny o wartości nawet 635 zł. W tym celu należy zarejestrować się TUTAJ wpisując kod MECZYKI. Bonus składa się z darmowego zakładu (x2) oraz zakładu bez ryzyka. Więcej o tym piszemy w dalszej części tekstu.

Z kolei dostępna dla bukmachera Fortuna aplikacja mobilna jest możliwa do pobrania m.in. poprzez stronę internetową bukmachera. Program można zainstalować dla systemu Android i iOS.

Fortuna aplikacja - jak działa?

Aplikacja Fortuna została stworzona z myślą o tych, którzy z serwisu bukmachera chcą korzystać na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Oprogramowanie można bez problemu pobrać na właśnie taki sprzęt i uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu, znanej ze strony internetowej bukmachera.

Użytkownicy aplikacji Fortuna mogą typować kupony przedmeczowe, ale także zakłady na żywo. W samej apce można również podejrzeć rozbudowane statystyki i analizy, które nie są w tak szeroko zakrojonej formie dostępne w programach wielu innych bukmacherów. W przypadku bukmachera Fortuna aplikacja daje możliwość niemal pełnej analizy danego zdarzenia z poziomu telefonu. 

Inne przydatne funkcje, które aplikacja Fortuna oferuje użytkownikom, to choćby powiadomienia push, możliwość zawierania szybkiego zakładu czy dostęp do transmisji wydarzeń sportowych. Z poziomu aplikacji można także dokonywać wpłat i wypłat z konta depozytowego. 

Fortuna aplikacja - zalety:

 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych i live
 • Szybki kupon zawarty jednym kliknięciem
 • Dostęp do obszernego katalogu statystyk i analiz
 • Transmisje wydarzeń sportowych w aplikacji
 • Wpłaty i wypłaty
 • Powiadomienia push

Dostępna u bukmachera Fortuna aplikacja działa na systemach Android i iOS. Ponadto oprogramowanie zostało specjalnie dostosowane dla użytkowników iPadów, aby w pełni wykorzystać potencjał urządzeń. W dalszej części tekstu opisujemy proces instalacji aplikacji Fortuna.

Fortuna aplikacja - jak zainstalować?

Jak można było przeczytać już wcześniej, udostępniona dla graczy Fortuna aplikacja działa na urządzeniach z systemami Android oraz iOS. Instalacja programu różni się w zależności od tego, jakim smartfonem bądź tabletem się posługujemy. Trzeba pamiętać, że z aplikacji mogą skorzystać zarejestrowani użytkownicy. Zakładając konto TUTAJ z kodem MECZYKI można uzyskać pakiet bonusów o wartości 2720 zł. Opiszemy je nieco później. 

Aplikacja Fortuna na Androida

Instalowanie aplikacji bukmacherskich na Androida wymaga pobrania ich bezpośrednio ze strony bukmachera, np. Fortuna. Aplikacja ta nie będzie dostępna w sklepie Google Play. Dotyczy to wszystkich programów stworzonych dla firm bukmacherskich i związane jest polityką samego sklepu. 

Bez problemu można jednak aplikację ściągnąć bezpośrednio ze strony bukmachera, przed rozpoczęciem instalacji należy zmienić ustawienia telefonu. Smartfon lub tablet powinny mieć umożliwione instalowanie programów pochodzących spoza Google Play. 

Jeśli prawidłowo zmieniliśmy ustawienia telefonu i pobraliśmy aplikację, to sama instalacja potrwa kilka chwil. Następnie pozostaje zalogować się do serwisu i korzystać z tego, co oferuje aplikacja Fortuna.

Aplikacja Fortuna na iOS

W przypadku instalowania aplikacji Fortuna na urządzenia z systemem iOS nie trzeba zmieniać ustawień telefonu. Samo oprogramowanie możemy też bez problemu znaleźć w App Store. Wystarczy w polu wyszukiwania wpisać “Fortuna” lub przejść do sklepu bezpośrednio ze strony bukmachera. 

Jedyne czego wymaga pobranie i zainstalowanie aplikacji na telefonach z systemem iOS, to potwierdzenie naszego wieku (+18). Poza tym aplikacja Fortuna może być instalowana jak każdy inny program na urządzeniu z iOS.

Po zakończeniu instalacji można zalogować się do swojego konta i korzystać z serwisu.

Aplikacje u pozostałych bukmacherów:

Aplikacja Fortuna a strona mobilna

Istnieje kilka możliwości, aby korzystać z internetowego konta w serwisie bukmachera Fortuna. Aplikacja jest najwygodniejszym sposobem korzystania z oferty, jeśli używamy takich urządzeń jak smartfon czy tablet. 

Do dyspozycji graczy jest także strona mobilna. Od razu trzeba zaznaczyć, że to coś zupełnie innego niż wspomniana aplikacja. Mobilna wersja strony internetowej to nic innego, jak dostosowanie klasycznej jej wersji do możliwości i ekranów urządzeń mobilnych, czyli np. telefonów komórkowych lub tabletów.

Strona mobilna pozwala skorzystać ze wszystkich funkcji serwisu, ale na dłuższą metę jest mniej wygodna od aplikacji, która została stworzona z myślą o maksymalnym uproszczeniu działania na telefonie. Strona internetowa może być ciekawym rozwiązaniem, gdy za pomocą przeglądarki w telefonie chcemy szybko skorzystać z dostępu do serwisu a nie mamy zainstalowanej aplikacji. Jednak w dłuższej perspektywie aplikacja Fortuna będzie bardziej intuicyjna. Jedyny minus to fakt, że apka wymaga określonego miejsca na telefonie, które trzeba dla niej przeznaczyć.

Fortuna kod promocyjny

Fortuna aplikacja - bonusy dla nowych graczy

Nowi gracze w Fortunie mogą uzyskać bonusy powitalne, których wartość to 635 zł. Bukmacher przygotował darmowe zakłady (freebety) oraz zakład bez ryzyka (cashback) dla rejestrujących się z kodem o treści MECZYKI.

Darmowy zakład 20 PLN + 15 PLN (freebet)

Nowi gracze rejestrujący się pod TYM LINKIEM z kodem MECZYKI mogą liczyć na dwa darmowe zakłady od bukmachera Fortuna. Aplikacja nie jest wymagana, ale trzeba w pełni zweryfikować konto aby otrzymać zakład bez depozytu. Bonus o wartości 20 zł przyznawany jest w formie punktów, które można wymienić na darmowy zakład. Drugi darmowy zakład, tym razem o wartości 15 zł, przyznawany jest po pierwszej wpłacie. Warunkiem ponownie jest wpisanie kodu bonusowego podczas rejestracji, aby móc po wpłacie odebrać darmowy zakład. 

Warunki obu freebetów są takie same. Fortuna nie narzuca tego jak darmowy zakład ma zostać wykorzystany. Możemy zatem zawrzeć kupon za 20 zł, za 10 zł, kupony po 5 zł, albo takie o stawce 2 zł. Jest tu pełna dowolność. Po zagraniu całą wartością bonusu przechodzi on na konto depozytowe.

Zakład bez ryzyka 600 PLN (cashback)

Bezpieczny zakład to drugi bonus powitalny z kodem MECZYKI. Bonus oznacza, że jeśli pierwszy kupon wytypowany w Fortunie okaże się przegrany, to możemy odzyskać do 600 zł postawionej stawki. Trzeba pamiętać, że zwrot będzie pomniejszony o 12% podatku.

Bonusem nie trzeba obracać. Jeśli cashback zostanie przyznany, wówczas pieniądze trafią na konto depozytowe i można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. 

MŚ 2022 Mistrzostwa Świata w Katarze - sprawdź również:

Fortuna aplikacja - oferta

Gracze u bukmachera Fortuna znajdą zakłady sportowe, esportowe, sporty wirtualne czy gry karciane. W ofercie zakładów bukmacherskich przygotowano ofertę przedmeczową ale także zakłady na żywo, które można zawierać m.in. w aplikacji Fortuna. 

Coraz większym zainteresowaniem graczy cieszą się sporty wirtualne. Można je typować także w aplikacji Fortuna. Wśród oferty sportów wirtualnych u bukmachera znalazły się:

 • Piłka nożna
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów
 • Samochody
 • Żużel

Jeśli chodzi o ofertę esportową, to dostępne do typowania są zmagania w takie gry jak choćby Counter-Strike:GO, League of Legends czy DOTA2. 

Największą popularnością wciąż cieszą się zakłady sportowe. W przypadku Fortuny to około 30 dyscyplin, w tym najpopularniejsze takie jak piłka nożna, tenis czy sporty walki.

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Kurs 150,0 (300 PLN) za gola Polski z Arabią Saudyjską! Do tego bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Kurs 150,0 (300 PLN) za gola Polski z Arabią Saudyjską! Do tego bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020