BETFAN bonus powitalny 3000 PLN od depozytu + 100 PLN Cashback

BETFAN bonus powitalny 3000 PLN od depozytu + 100 PLN Cashback
Źródło zdjęcia: Betfan
Sprawdź ranking bukmacherów

Niedawno na legalny polski rynek bukmacherski z impetem weszła kolejna lokalna firma działająca zgodnie z prawem. Bukmacher Betfan, bo o nim mowa, uzyskał zezwolenie na oferowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych w październiku ubiegłego roku, a jakiś czas temu oficjalnie otworzył serwis online. W ofercie znajdziemy różne promocje, m.in. dla nowych użytkowników, takie jak bonus od depozytu oraz zakład bez ryzyka.

Bukmacher Betfan
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Na skróty:

  1. Oferta powitalna
  2. Bonus bez ryzyka
  3. "Pakiet Pudziana"
  4. Bonusy w trakcie gry
  5. Rejestracja konta

BETFAN bonus - oferta powitalna u bukmachera BETFAN

Betfan, choć ma krótki staż na rynku, szybko wyróżnił się szeroką ofertą bonusową skierowaną do wszystkich graczy. W jej skład wchodzi choćby pakiet promocyjny na start dla nowo zarejestrowanych osób. Proponowany przez bukmachera Betfan bonus powitalny dzieli się na dwie części.

Bukmacher Betfan
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

- Betfan bonus bez ryzyka do 100 zł (cashback)
- Betfan bonus od depozytu do 3000 zł - tzw. “Pakiet Pudziana”

W poniższym tekście znajdziesz odpowiedź na pytanie jak działają wymienione bonusy i co należy zrobić, aby wypłacić pieniądze na konto. Dowiesz się też o innych promocjach dostępnych dla użytkowników Betfana i poznasz szczegóły dotyczące procesu rejestracji w serwisie online.

BETFAN bonus bez ryzyka do 100 zł (cashback 100 zł)

Betfan - bonus bez ryzyka
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Betfan

Czym dokładnie jest bonus bez ryzyka, czyli cashback? To z języka angielskiego dosłownie oznacza zwrot pieniędzy. To nie przypadek. Bukmacher faktycznie zwróci nam równowartość stawki w przypadku pierwszego przegranego kuponu! Jeśli chodzi o ten bonus - Betfan odda nam maksymalnie 100 zł. 

Przyjrzyjmy się szczegółom tej promocji. U bukmachera Betfan bonusy różnią się w zależności od przyjętych przez firmę reguł i założeń. W tym wypadku podstawowy warunek to oczywiście wpłata własnych środków na konto depozytowe. Niekiedy szczególnie początkującym graczom zdarza się mylić cashback z freebetem - darmowym zakładem, do którego zawarcia nie trzeba zasilać konta, bo pieniądze daje nam bukmacher. W Betfan freebet jeszcze nie jest dostępny, ale biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój oferty online, można być na to przygotowanym.

Jeśli chcemy otrzymać wspomniany zakład bez ryzyka, nie możemy zapomnieć o niezbędnym kodzie promocyjnym, który musimy wpisać w trakcie rejestracji konta. Bez tego nie przysługuje nam proponowany przez Betfan bonus na start. 

Bukmacher Betfan
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Po wpłacie pieniędzy czas spokojnie przeanalizować ofertę i wybrać dowolne zdarzenia na nasz pierwszy kupon. Podkreślmy jeszcze raz: właśnie tylko za pierwszy zawarty zakład możemy otrzymać cashback. Zwrot stawki czeka na nas niezależnie od liczby błędnych typów. Czy nie wejdzie nam jeden (zmora każdego gracza bez względu na jego stopień zaawansowania) czy kilka zdarzeń, bonus bez ryzyka wejdzie w życie, a my odzyskamy zainwestowane pieniądze. 

Co dalej? U niektórych bukmacherów zwróconymi środkami możemy dowolnie dysponować, jeszcze inni pozostawiają nam wolną rękę, ale z założeniem, że zwrot stawki następuje na konto bonusowe, a do przeniesienia pieniędzy na konto depozytowe (główne), wymagany jest obrót bonusem. Betfan należy do tej drugiej grupy.

Zanim bonusowe środki zasilą nasze saldo główne, musimy dokonać nimi pięciokrotnego obrotu. Czyli w przypadku maksymalnego cashbacku (100 zł), należy zawrzeć zakłady za łączną kwotę nie mniejszą niż 500 zł (100 x 5). Odpadają tzw. “single”, czyli zakłady pojedyncze. Każdy kupon za bonus bez ryzyka musi składać się minimum z dwóch zdarzeń, których kurs minimalny będzie równy lub większy 1.45. 

Jeżeli spełnimy wymagane warunki obrotu, bukmacher automatycznie przeniesie nasze pieniądze na konto depozytowe. Tam będziemy mogli wykorzystać je na dalszą grę lub wypłacić do banku. To nasz wybór, bez żadnych nacisków z jakiejkolwiek strony.

BETFAN bonus od depozytu do 3000 zł - “Pakiet Pudziana”

Betfan
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Betfan

Jeśli komuś “Pakiet Pudziana” przywołuje na myśl słynnego strongmana to… trafił w sam środek tarczy. Mariusz Pudzianowski to oficjalna “twarz” Betfana. Efektem współpracy z “Pudzianem” jest m.in. właśnie oferowany w bukmacherze Betfan bonus powitalny. Już spieszymy z wyjaśnieniem, na czym ów pakiet polega.

Na początek rozróżnijmy dwie fundamentalne sprawy. W Betfan bonus bez depozytu nie jest dostępny, o czym pisaliśmy wyżej, wspominając o freebecie (te dwie frazy można stosować zamiennie, nie jest to błąd). Ten polski legalny bukmacher oferuje za to bonus od depozytu, czyli od wpłaty pieniędzy na konto. “Pakiet Pudziana” wart 3000 zł powoduje, że zostaniemy nagrodzeni nie za pierwsze zasilenie konta, ale również za drugie i trzecie! 

Bukmacher Betfan
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Jak to możliwe? Betfan - bonus na start od depozytu dostępny jest dla wszystkich nowych graczy. Minimalna kwota wpłaty to 20 zł. Za równowartość depozytu należy zawrzeć zakłady ,których kurs łączny musi wynosić minimum 2.00. Przy wysyłaniu kuponów mamy pełną dowolność. Przykładowo, bukmacher zaakceptuje zarówno jeden zakład za 20 zł, jak i pięć zakładów po 4 zł, dziesięć po 2 zł itp. 

W bukmacherze Betfan bonus otrzymamy od każdej z trzech pierwszych wpłat - dokładnie 10% przy maksymalnym bonusie w wysokości 100 zł. Czyli, mówiąc prościej: wpłacamy okrągły “tysiąc”, dostajemy 10% jego wartości, a więc “stówę”. I analogicznie, w zależności od równowartości naszych depozytów, ta kwota może maleć. 

Wiemy, że w Betfan bonusy mogą różnić się przede wszystkim warunkami obrotu. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o “Pakiet Pudziana”? Tutaj akurat obowiązują identyczne reguły jak w przypadku zakładu bez ryzyka. 

Bukmacher Betfan
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Po pierwsze, otrzymaną kwotą bonusu należy obrócić pięć razy. Po drugie, kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.45. Po trzecie, na kuponie muszą znaleźć się minimum dwa zdarzenia.

Jeśli spełnimy wszystkie warunki, w momencie przeniesienia środków na konto depozytowe czeka na nas najważniejsze. Betfan powiększą wygraną 10-krotnie! Czyli, żeby nie było niedomówień, pozostały bonus trafia do nas w kwocie dziesięć razy wyższej. Maksymalna suma to 10000 zł.

BETFAN - bonusy w trakcie gry

Bukmacher Betfan ma też oferty promocyjne niezwiązane z rejestracją konta przez nowych użytkowników. 

Gra bez podatku

Betfan - gra bez podatku
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Betfan

Czyli to, co najbardziej interesuje graczy. To nie głupi żart, nie ma żadnego haczyka - Betfan faktycznie oferuje grę bez podatku. Oczywiście robi to w pełni legalnie, a ta akcja absolutnie nie narusza obowiązującego w Polsce prawa nakładającego podatek od obrotu w grach hazardowych w wysokości 12%. Po prostu ten legalny polski bukmacher bierze tę opłatę na siebie, zwalniając z niej obstawiających. 

W praktyce gra bez podatku polega na tym, że zamiast współczynnika kursu w wysokości 0,88 (tak jest w przypadku gry z podatkiem), mamy pełen mnożnik: 1.00. Różnice pokrywa Betfan - bonus jest całkowicie darmowy. Gracze nie muszą się niczym martwić, o ile spełniają warunki promocji. Wymogi są bardzo przejrzyste i nieskomplikowane.

Bukmacher Betfan
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Pierwsza sprawa to liczba zdarzeń na kuponie. Podobnie jak wcześniej, także tutaj musimy umieścić minimum dwa typy. “Single” nie kwalifikują się do tej promocji.

Po drugie, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.25.

Po trzecie, kurs całkowity zakładu powinien być równy lub wyższy 2.00.

Gra bez podatku nie jest obarczona żadnym ryzykiem, nie jesteśmy też obciążani jakimikolwiek warunkami obrotu. Można grać dowolną ilość kuponów, o ile oczywiście za każdym razem spełniamy wymogi tej promocji. 

Patrząc na bezpodatkowy bonus - Betfan to jedyny legalny polski bukmacher, który całkowicie zwalnia nas z podatku. Wśród innych firm albo dominują inne oferty promocyjne, albo gra bez podatku jest dostępna tylko w wyjątkowych okolicznościach i na specjalne okazje jak np. mecz reprezentacji Polski, ważna impreza sportowa typu Mistrzostwa Świata lub Igrzyska Olimpijskie albo kluczowe wydarzenia choćby w piłkarskiej Lidze Mistrzów.

BETFAN bonus - Cashout

Betfan - cashout
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Betfan

Cashout to z języka angielskiego wypłata. Przy obstawianiu cashout faktycznie oznacza wypłatę, konkretnie taką przed czasem, a więc zanim zakończą się wszystkie zdarzenia umieszczone na danym kuponie. Taka funkcja pozwala nam na odzyskania części włożonych środków i zminimalizowanie strat lub umożliwia wygraną, jednak mniejszą od tej, jaką pierwotnie zakładaliśmy w momencie zawierania zakładu.

Z cashoutu skorzystamy zarówno podczas gry na żywo (live), jak i wysyłania kuponów przedmeczowo. W celu rozjaśnienia działania tej opcji, spójrzmy na przykład.

Załóżmy, że zawarliśmy przedmeczowy zakład wielokrotny z ośmioma zdarzeniami, z których siedem bezproblemowo nam weszło. Ostatni typ to pojedynek odbywający się dzień później. W takim wypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że dostaniemy możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu, czyli dokonania cashoutu. Byłoby to dostępne aż do rozpoczęcia finalnego zdarzenia.

Kwestia zakładów na żywo wygląda nieco inaczej. Część odzyskanej kwoty możemy odzyskać nawet gdy typ w trakcie zapowiada się na niepewny wejścia, a my nie mamy zamiaru tracić całej zainwestowanej kwoty. Z kolei zyskać możemy w momencie pomyślnych rezultatów live jeszcze przed zakończeniem zdarzenia. 

Bukmacher Betfan
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Innymi słowy: jeżeli istnieją spore szanse, że wysłany kupon wejdzie, ale do rozstrzygnięcia pozostało jeszcze trochę czasu, możemy wyciągnąć asa z rękawa i użyć cashoutu. O ile, rzecz jasna, akurat ten bonus Betfan nam udostępni. 

Wspomnieliśmy o możliwościach cashoutu w zakładach live i pre-match (przedmeczowych). Warto dodać, że Betfan - jako jeden z niewielu legalnych polskich bukmacherów - pozwala na połączenie typów przedmeczowych z tymi na żywo. W praktyce może to wyglądać tak, że śledząc rynek zakładów live wpadnie nam w oko jakieś spotkanie, które następnie dodamy do kuponu tworzonego wcześniej na zdarzenia jeszcze nie rozpoczęte. Wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki. 

Betfan oferuje również inne akcje promocyjne w zależności od kalendarza ważnych wydarzeń sportowych. Ma też stałą ofertę dla regularnie obstawiających. To Radar 365 wyszukujący codziennie, przez 365 dni w roku, nowe promocje skierowane ku wszystkim graczom.

Jak zarejestrować konto u bukmachera BETFAN?

Na rodzimym rynku znaczna większość bukmacherów umożliwia dwie opcje rejestracji konta - szybką (konto tymczasowe) oraz pełną (konto stałe). Betfan jest jednym z nich.

Betfan - konto
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Betfan

Konto Tymczasowe (Szybka Rejestracja)

Poniżej krok po kroku opiszemy jak szybko zarejestrować się w serwisie Betfan - bonus na start będzie na nas czekał tuż po zakończeniu procesu rejestracji. Musimy jednak pamiętać, że konto tymczasowe nakłada na graczy dwa kluczowe ograniczenia. Po pierwsze, maksymalna łączna suma stawek zawartych zakładów nie może przekroczyć 5000 zł. Po drugie, zanim nie dokonamy pełnej aktywacji konta, nie wypłacimy z depozytu ani złotówki do banku.

Zakładka “Otwórz konto” znajduje się w prawym górnym rogu strony. Następnie zostaniemy przeniesieni do nowego okienka, w którym zaczniemy wpisywać nasze dane.

Bukmacher Betfan
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

W pierwszym etapie musimy podać aktualny adres e-mail oraz wymyślić hasło do logowania na konto. Niezbędny jest również numer telefonu, dzięki czemu bukmacher będzie mógł wysłać nam najbardziej aktualne informacje o promocjach. W Betfan bonusy dynamicznie się rozwijają, dlatego lepiej podać realny numer, który też pomoże nam przy weryfikacji konta.

Krok numer dwa to konieczność wpisania podstawowych danych osobowych, a więc imienia i nazwiska oraz numeru PESEL. To jest też miejsce, w którym mamy możliwość uzupełnienia pola “kod promocyjny”, jeśli oczywiście taki kod posiadamy. Pozwoli nam to skorzystać z promocji takich jak proponowany przez Betfan bonus powitalny (tę opcję również zaznaczamy w tej zakładce).

Po poprawnym przejściu dwóch wspomnianych etapów czeka nas weryfikacja poprzez link aktywacyjny wysłany nam na podany wcześniej adres e-mail. KIlka kliknięć i… gotowe. Założyliśmy konto tymczasowe u bukmachera Betfan - bonusy i inne promocje stoją przed nami otworem.

Konto Stałe (Pełna Rejestracja)

Procedura aktywacji stałego konta nie różni się niczym od tych znanych z innych serwisów oferujących wzajemne zakłady bukmacherskie. Pełną rejestrację przejdziemy w momencie weryfikacji naszych danych osobowych. Zrobimy to za pomocą fotokopii (zdjęć, skanów) obu stron wybranego przez nas dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. 

Bukmacher Betfan
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Warunkiem uzyskania “błogosławieństwa” na grę bez ograniczeń jest również podanie aktywnego numeru rachunku bankowego, na który trafią wypłacane przez nas pieniądze. Bez tego nie przelejemy na swoje konto ani grosza, więc w praktyce posiadane środki na koncie bukmacherskim będą wirtualne aż do momentu aktywacji. 

O pozytywnym ukończeniu procesu pełnej rejestracji bukmacher poinformuje nas mailowo. Będziemy mogli spokojnie zawierać zakłady bez limitów i korzystać ze wszystkich udogodnień. Każdy dostępny u bukmachera Betfan bonus stanie się dostępny, jeśli - co jasne - spełnimy wszystkie wymagane w danej akcji promocyjnej warunki. 

Nota prawna

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Obie drużyny strzelą - both to score Dla obu zawodzących w ostatnich tygodniach zespołów przerwa reprezentacyjna może być dobrą okazją do wyciągnięcia wniosków i przegrupowania sił. Tottenham zmienił trenera co może być pozytywnym impulsem, West Ham ma jednak potencjał by powalczyć z rywalem, ma z nim niezły bilans u siebie, dlatego stawiamy w tym spotkaniu na wyrównany mecz z bramkami dla obu ekip.
Arsenal wygra Jeśli Kanonierzy pod wodzą Unaia Emery mają jeszcze odzyskać błysk w tym sezonie to powinni od razu po przerwie wyraźnie pokonać rywala. Southampton nadaje się do tego dobrze, bo drużyna po 0:9 z Leicester nie może się pozbierać i na dziś jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do spadku. Arsenal ma zaś tak duży potencjał ofensywny, że powinien rozstrzygać takie spotkania wyraźnie. Jeśli tego nie zrobi będzie to poważny sygnał, że dni Hiszpana na Emirates są już policzone.
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5) Bournemouth zrywa w tym sezonie z łatką drużyny grającej ofensywnie i tracącej dużo bramek. The Cherries ostatnio mało strzelali i mało tracili, a w starciu z poukładaną i preferującą ostrożną grę ekipą Wolves również może mieć problemy ze strzelaniem goli.
Powyżej 2.5 bramki (over 2.5)Ciekawe spotkanie drużyn będących ostatnio w dobrej formie. Leicester zaczynało sezon jako solidny średniak, a teraz jest faworytem większości meczów i musi grać ofensywnie by je wygrywać. Brighton było w dobrej dyspozycji w ostatnich tygodniach i u siebie z pewnością jest w stanie sprawić problemy Lisom, tym bardziej że Mewy wygrały trzy poprzednie starcia domowe, w tym z Evertonem i Tottenhamem.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.