Betfan kod promocyjny

Betfan kod promocyjny | Styczeń 2021. Kody bonusowe VIP
BETFAN / Meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski14 sty 2021 | 12:07
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Bukmacher Betfan nie wita swoich nowych graczy z pustymi rękoma. Proponuje im trzy bonusy powitalne warte razem 2961 zł. Z naszego tekstu dowiecie się jak z nich skorzystać, poznacie kod promocyjny Betfan oraz instrukcje gdzie go wpisać. Przeczytacie także o bonusach dla stałych graczy, ofercie bukmachera, metodach wpłat i wypłat i wielu innych interesujących kwestiach, dotyczących zakładów bukmacherskich Betfan.

Betfan - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Betfan Kod promocyjny - "Mnożnik Pudziana" (Bonus od depozytu 2331 zł)
 2. Betfan Kod promocyjny - zakład bez ryzyka 600 zł (Cashback 600 zł)
 3. Betfan Kod promocyjny - darmowy zakład (15 x Freebet)
 4. Betfan - gdzie wpisać kod promocyjny
 5. Betfan promocje dla stałych graczy
 6. Kody promocyjne u bukmacherów w Polsce
 7. Betfan oferta
 8. Betfan wpłaty i wypłaty
 9. Betfan kod promocyjny przy rejestracji konta
 10. Betfan - informacje o bukmacherze

Betfan kod promocyjny - Mnożnik Pudziana 

Betfan ma dla swoich nowych graczy specjalną ofertę powitalną. “Mnożnik Pudziana x777 zł” dotyczy trzech pierwszych wpłat na konto użytkownika. Gdy środki bonusowe - po wcześniejszym obrocie - powędrują z salda bonusowego na saldo główne, wówczas bukmacher zgromadzoną kwotę pomnoży aż 10 razy! Wystarczy podczas rejestracji użyć w Betfan kod promocyjny: “MEGABONUS”. Wygeneruje się on automatycznie w trakcie zakładania konta po kliknięciu w jeden z banerów, które widnieją na tej stronie.

Zasady promocji Betfan z kodem promocyjnym

Jakie są dokładne zasady promocji? Już tłumaczymy. Poza wpisaniem kodu promocyjnego Betfan przy rejestracji należy spełnić kilka warunków. Minimalna wpłata na konto gracza musi w przypadku pierwszego depozytu wynieść przynajmniej 20 zł. Aby odblokować bonus, należy najpierw zagrać za równowartość wpłaconej kwoty po kursie nie mniejszym niż 2.00. Jeśli już to zrobimy - na koncie gracza wyląduje drugie tyle, ile wyniosło pierwsze zasilenie konta. Tych pieniędzy nie można oczywiście od razu wypłacić. Wcześniej trzeba dokonać jeszcze obrotu - pięciokrotnego, pamiętając o chociaż trzech zdarzeniach na każdym kuponie i kursach minimalnych - pojedynczego typu (1.35 lub więcej) i całego zakładu (przynajmniej 3.00).

Warto wiedzieć, że początkowo Betfan przyznaje bonus w postaci 10% wpłaconej stawki, ale po dokonaniu obrotu i przenoszeniu środków na konto główne mnoży je x10! Wówczas można je wypłacić.

Co istotne, promocja dotyczy także drugiej i trzeciej wpłaty na konto gracza. Wtedy również możemy dostać od Betfana nawet 777 zł (w obu przypadkach). Warunki aktywacji bonusu i obrotu środków są identyczne. Jedyna różnica to kwota minimalnego depozytu zaliczanego do promocji. Przy drugim zasileniu konta jest to bowiem 40 zł, a przy trzecim 100 zł.

Łącznie “Mnożnik Pudziana” może więc dać graczowi nawet dodatkowe 2331 zł na grę!

Betfan kod promocyjny - Bonus bez ryzyka do 600 zł (cashback 600 zł)

Kolejna z promocji z oferty powitalnej Betfan to bonus bez ryzyka. Nazwa jest w tym przypadku całkowicie adekwatna do sytuacji. Jeśli po założeniu konta nasz pierwszy zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam przeznaczoną na niego stawkę, nawet do 100 zł. Możemy ją wówczas wypłacić na nasze konto bankowe lub przeznaczyć na dalsze granie. Minimalna wpłata zaliczająca się do promocji to 20 zł. Aby wypłacić środki, najpierw trzeba spełnić warunki obrotu - trzykrotnego z minimum trzema zdarzeniami na każdym zakładzie. Całkowity kurs minimalny to 2.00.

Ale to nie wszystko! Betfan oferuje bonusy bez ryzyka także w przypadku drugiej i trzeciej wpłaty na konto! Zasady są tu jednak nieco inne, dlatego warto przyjrzeć im się dokładniej.

Betfan kod promocyjny - Zakład bez ryzyka przy drugim depozycie do 200 zł

Gdy dokonamy już drugiego depozytu na nasze konto gracza, wówczas pierwszy zakład zagrany po tej czynności będzie naszym cashbackiem. A więc znowu - jeśli wygramy, wtedy pieniądze są nasze. Jeśli przegramy - postawiona kwota wraca do nas. W tym przypadku może to być jednak nie 100, a nawet 200 zł! Tym razem nie można natomiast od razu wypłacić pieniędzy na konto bankowe, bowiem zwrócone środki Betfan umieszcza na saldzie bonusowym. By powędrowało na saldo główne, trzeba jeszcze dokonać obrotu. Trzykrotnego, pamiętając o przynajmniej trzech zdarzeniach na każdym kuponie i minimalnym kursie całkowitego zakładu 2.00.

By drugi depozyt liczył się do promocji, nie może być niższy niż 40 zł.

Betfan kod promocyjny - Zakład bez ryzyka przy trzecim depozycie do 300 zł

To za mało? Betfan nagradza też trzecią wpłatę! Po jej wykonaniu pierwszy zagrany zakład również będzie cashbackiem. W tym przypadku wrócić do gracza może maksymalnie 300 zł. Zasady obrotu są tu identyczne jak te opisane wyżej. Jedyna różnica - minimalna wpłata zaliczana do promocji to 100 zł.

Sprawdź kody promocyjne:

Betfan kod promocyjny - 15 darmowych zakładów

Trzecia część oferty powitalnej od Betfan to aż 15 darmowych zakładów! Trzeba jednak wyjaśnić, że nie chodzi w tym przypadku o freebety. A więc by je otrzymać, trzeba wcześniej zainwestować także swoje środki. Promocja - podobnie jak dwie poprzednie - dotyczy trzech pierwszych wpłat na konto.

W przypadku pierwszego depozytu wystarczy zasilić konto kwotą o wartości przynajmniej 20 zł i zagrać za nią kupon. Wówczas Betfan podaruje nam zestaw pięciu darmowych zakładów, każdy o wartości 2 zł. Wykorzystać można je wyłącznie na zakłady związane ze sportami wirtualnymi (grami). Kurs minimalny kuponu zagranego w ramach promocji to 2.50.

Jak wygląda to przy drugiej wpłacie? Tym razem depozyt musi wynieść przynajmniej 40 zł, za które należy jednorazowo zagrać. To upoważni nas do otrzymania zestawu pięciu darmowych zakładów, każdy o wartości 2 zł. W tym przypadku ograniczyć trzeba się do typów na e-sport (Counter-Strike, League of Legends, StarCraft, Dota, Overwatch, Rainbow Six, Rocket League oraz Valorant). Darmowy zakład musi zawierać przynajmniej trzy zdarzenia, kurs minimalny każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.35, a całego kuponu 3.50.

Trzecie zasilenie konta gracza też łączy się z tą promocją! Tym razem trzeba jednak wpłacić przynajmniej 100 zł i właśnie za tyle zagrać. Gdy to zrobimy, dostaniemy pięć darmowych zakładów po 2 zł. Musimy wykorzystać je wyłącznie obstawiając zakłady dotyczące rozgrywek sportowych. Tu również na każdym kuponie muszę znaleźć się minimum trzy zdarzenia o odpowiednich kursach - pojedynczego typu (na mniej niż 1.35) i całego zakładu (przynajmniej 5.00).

Na wykorzystanie każdego zestawu darmowych zakładów mamy 7 dni od momentu ich otrzymania. Zysk z nich wpływa na konto główne gracza.

Betfan - gdzie wpisać kod promocyjny?

Poniżej opisujemy jak zarejestrować się na stronie BETFAN z użycie kodu promocyjnego.

Betfan rejestracja z kodem - krok 1

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, aby założyć nowe konto na Betfan, a następnie skorzystać z jego oferty promocyjnej jest kliknięcie w zakładkę “Otwórz konto”. Znajduje się ona w prawym górnym rogu strony głównej.

betfan kod promocyjny rejestracja

Proces rejestracji na stronie Betfan z kodem promocyjnym zamyka się w dwóch krokach. W pierwszym gracz musi podać swoje dane konta, czyli numer telefonu, hasło i adres e-mail i zaznaczyć zgody, potwierdzenie pełnoletności i chęć skorzystania z bonusu.

betfan kod promocyjny rejestracja1

Betfan rejestracja z kodem - krok 2

W drugim etapie rejestracji trzeba uzupełnić dane osobowe: imię, nazwisko, PESEL i potwierdzający. Jest to również moment, w którym należy wpisać kod promocyjny Betfan o treści MEGABONUS. Przy zakładaniu konta po kliknięciu w nasz baner uzupełni się on automatycznie.

betfan kod promocyjny rejestracja2

To już wszystko. Po zakończeniu procesu rejestracji należy odebrać wiadomość wysłaną przez bukmachera na adres e-mail.

Betfan promocje dla stałych graczy

Betfan nie zapomina też o swoich stałych graczach, którzy nie mogą już liczyć na skorzystanie z promocji powitalnych. 

Bez podatku od gier

Wszystkich użytkowników bukmacher niejako zwalnia więc z płacenia podatku od wygranych. Wystarczy, że zakład będzie zawierał przynajmniej trzy zdarzenia o kursie nie niższym niż 1.35, a wówczas Betfan doda do ewentualnej wygranej 14%, a więc dokładnie tyle, ile wynosi obowiązkowy podatek.

Z tej promocji można korzystać bez ograniczeń. Gra bez podatku nie łączy się z kodem promocyjnym Betfan, ale po jego wykorzystaniu można zawrzeć bonusowe zakłady np. właśnie z pominięciem podatku.

Radar 365

“Nasz radar będzie poszukiwać dla Was najlepszych promocji każdego dnia. Z pewnością nie raz Was zaskoczymy” - można przeczytać w krótkim opisie tego bonusu. O co w nim dokładnie chodzi?

To proste. Codziennie Betfan ma dla swoich graczy wybrane promocje związane z konkretnymi meczami czy dużymi imprezami sportowymi. Zazwyczaj konieczne jest spełnienie określonych warunków, by móc z takiego bonusu skorzystać. 

Cashout

Betfan daje swoim graczom możliwość wypłacania środków w trakcie trwania zakładu. Oczywiście nie w każdym przypadku, ale czasami można zadecydować, czy chce się czekać na ostateczne rozstrzygnięcia, czy może w danym momencie lepiej wypłacić nieco mniejszą kwotę. 

Bez problemu można też łączyć ze sobą typy przedmeczowe z tymi obstawianymi na żywo, co nie jest spotykane u wszystkich bukmacherów na rynku. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Betfan oferta z kodem promocyjnym

Zakłady bukmacherskie Betfan oferują swoim graczom szereg różnych dyscyplin i wydarzeń do obstawiania. Gracz może dostosować więc swoje typy do ulubionych sportów, a nawet konkretnych rozgrywek, na których po prostu zna się lepiej. W ofercie dominuje oczywiście piłka nożna. W tym przypadku użytkownikom może przebierać w spotkaniach z kilkudziesięciu różnych państw. Zaczynając od tych najpopularniejszych zmagań, kończąc na niemal amatorskich. 

Ale to oczywiście nie wszystko. Jakie jeszcze sporty są w ofercie? Przedstawiamy Wam całą listę. Bonusy startowe dostępne z kodem promocyjnym od Betfana można wykorzystać zarówno na najpopularniejsze dyscypliny jak i te mniej, np. badminton.

Betfan - bonusy i promocje

Betfan co można obstawiać

Wśród możliwych do obstawienia w tym momencie dyscyplin, oprócz wspomnianej już piłki nożnej, znajdują się: 

 • Tenis ziemny
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Hokej na lodzie
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Biathlon
 • Narciarstwo alpejskie
 • Żużel
 • MMA
 • Boks
 • Badminton
 • Bandy
 • Baseball
 • Darts
 • Futbol amerykański
 • Futbol australijski
 • Futsal
 • Kolarstwo
 • Krykiet
 • Piłka wodna
 • Rugby
 • Snooker
 • Sporty motorowe
 • Squash
 • Unihokej
 • Esport

Jest też kategoria zwana rozrywką. To tam gracz może obstawić zakłady dotyczące showbiznesu, polityki, pogody czy ekonomii. Co ciekawe, nie brakuje tam typów dotyczących Tańca z Gwiazdami, Eurowizji, a nawet tego czy… Kinga Rusin wyjdzie za mąż za Bradleya Coopera. Widać więc, że w Betfan kod promocyjny czy oferta bonusowa to nie wszystko - ważne jest też poczucie humoru :-) 

Betfan zakłady live

Na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Betfan znajdziemy oczywiście także zakłady na żywo. Ich oferta nie jest może tak obfita, jak w przypadku zakładów przedmeczowych, ale gracze i tak mają spore pole manewru. Dominują tam najbardziej popularne sporty, na czele z piłką nożną, siatkówką, koszykówką, tenisem ziemnym czy hokejem na lodzie. 

W przypadku zakładów na żywo gracz nie musi długo wyczekiwać na rozstrzygnięcie swoich zakładów. Wszystko dzieje się bowiem na bieżąco, a kursy zmieniają się w zależności od aktualnego wyniku i przebiegu spotkania. Czasami można więc znaleźć w ten sposób ciekawe typy, zwłaszcza wówczas, gdy np. faworyt niespodziewanie przegrywa, a my widzimy, że w rzeczywistości ma dużą przewagę. Jest to okazja do tego, by po ciekawym kursie zagrać na odwrócenie losów meczu. Na taki zakład można np. wykorzystać bonus pozyskany za pomocą kodu promocyjnego od Betfana.

Jak zdążyliśmy już wspomnieć, na Betfanie zakłady live łączyć można ponadto z zakładami przedmeczowymi

Betfan gry

Gry na Betfanie to nic innego jak dobrze znane sporty wirtualne. W tym przypadku gracz ma możliwość obstawiania rozgrywek wygenerowanych komputerowo, które swoim wyglądem przypominają choćby rozgrywki Football Managera - przynajmniej w przypadku wirtualnej piłki nożnej. Futbol to bowiem tylko jedna z dostępnych dyscyplin. Są jeszcze tenis ziemny, koszykówka, żużel, wyścigi konne, wyścigi psów oraz kolarstwo torowe. Rozgrywki możliwe do obstawienia toczą się tu dosłownie co kilka minut i kilka minut też trwają. Gracz bardzo szybko dowiaduje się więc, czy jego zakład okazał się wygrany. Co ważne, sporty wirtualne nie są wykluczone z oferty bonusowej związanej z dostępnym w bukmacherze Betfan kodem promocyjnym.

W przypadku wirtualnej piłki nożnej stawiać można na zwycięzcę danego spotkania, dokładny wynik, liczbę goli i to, czy obie drużyny trafią do siatki. Jest także możliwość obstawienia podwójnej szansy, a więc tego czy któraś z drużyn wygra lub zremisuje. 

Mecze wirtualnego tenisa to natomiast w tym przypadku jeden gem. Można tu pokusić się o wytypowanie zwycięzcy, dokładnego wyniku w gemie (np. 40:30) oraz łącznej liczby punktów. 

Wyścigi konne, psów oraz kolarstwo torowe polegają z kolei na wytypowaniu wygranego, miejsca w czołowej dwójce lub trójce. Podobnie wygląda rywalizacja wirtualnych żużlowców. Tam wytypować można zwycięzcę lub miejsce danego zawodnika w top 2. 

Dużo możliwości daje koszykówka. Tam gracz przy każdym meczu ma do dyspozycji kilkanaście różnych zdarzeń do obstawienia. Konto u tego bukmachera możemy założyć np. poprzez kliknięcie w poniższy baner lub link, co automatycznie nas przeniesie do panelu rejestracyjnego. Nie zapomnijmy przy tym o kodzie promocyjnym od Betfana, "uwalniającym" bonusy powitalne.

Betfan propozycje zakładów

Betfan pokazuje swoim graczom, że mocno bierze pod uwagę ich zdanie. Mamy tu na myśli możliwość stworzenia własnych zakładów. Jeśli chcielibyśmy co postawić, ale w ofercie bukmachera nie ma takiej propozycji, możemy poprosić o stworzenie takiego zakładu. Wystarczy wypełnić specjalny formularz, wpisując w nim swój pomysł na zakład, adres e-mail oraz proponowaną datę rozliczenia typów. 

Betfan oferta zakładów na esport

Bukmacher nie zapomina też o fanach e-sportu, którzy w ofercie mogą znaleźć dla siebie wiele ciekawych zakładów. Królują tam takie gry jak Counter-Strike, Dota, League of Legends czy StarCraft. 

Dostępny jest też “Esport Matchday Boost” - propozycja wyższego kursu na wybrane zdarzenie. To może być niezła okazja na wykorzystanie bonusów otrzymanych w ramach oferty na start z kodem promocyjnym Betfan.

Betfan wpłaty i wypłaty

Wpłaty na konto gracza w Betfan są niezwykle proste i szybkie. Użytkownik ma do wyboru dwie platformy - Przelewy24 oraz BLIK. Nie zawierają one żadnych prowizji, minimalna wpłata to 1 zł, a transakcji można dokonywać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Betfan formy płatności - wpłaty

Banki obsługiwane przez Betfan to:

 • mBank
 • Inteligo
 • PKO BP
 • Pekao SA
 • Santander
 • ING
 • Alior Bank
 • Millennium
 • Credite Agricole
 • Eurobank
 • BNP Paribas
 • Getin Bank
 • BOŚ Bank
 • SGB-Bank
 • Bank Pocztowy
 • Get Bank
 • T-Mobile Usługi Bankowe
 • Citibank
 • Nest Bank
 • Volkswagen Bank

Betfan formy płatności - wypłaty

Wypłaty środków z konta gracza na konto bankowe są równie łatwe. Betfan realizuje je w godzinach 7.00 - 23.00 przez siedem dni w tygodniu. W większości przypadków są to szybkie wypłaty, dzięki którym pieniądze mogą dotrzeć do nas nawet po 15 minutach. 

Warto pamiętać, że pierwsze wypłata może potrwać nieco dłużej, nawet do 48 godzin, co spowodowane jest dodatkową weryfikacją ze strony bukmachera. Przy kolejnych przypadkach wszystko toczy się już błyskawicznie. Nie są narzucane żadne wytyczne typu minimalna suma, którą można wypłacić. Załóżmy, że użytkownik otworzy konto, wpisze w trakcie rejestracji u bukmachera Betfan kod promocyjny, przejdzie przez proces weryfikacyjny, zawrze pierwsze zakłady i wygra pewną kwotę, np. dajmy na to 18 zł. Nie jest ona wygórowana, ale nic nie szkodzi - można ją wypłacić do banku.

Betfan kod promocyjny przy rejestracji konta

U tego bukmachera gracz ma dwie możliwości rejestracji. Może utworzyć tzw. konto tymczasowe lub konto stałe.

Konto tymczasowe Betfan kod promocyjny

Tego typu konto nie wymaga od gracza przejścia weryfikacji, a więc przesyłania skanów dokumentu tożsamości czy podania numeru konta bankowego. W takim przypadku można zawierać zakłady, skorzystać z oferty powitalnej, ale niemożliwa będzie wypłata ewentualnie zgromadzonych środków. Przypominamy, by - jeśli jest taka chęć - wpisać kod promocyjny od Betfan właśnie przy rejestracji, inaczej może on przepaść. Wspomniany kod jest wygenerowany automatycznie po kliknięciu w dostępny na tej stronie link lub baner Betfan. 

Konto stałe Betfan kod promocyjny

By móc korzystać z pełni możliwości oferowanych przez Betfan, należy założyć konto stałe, a więc poza podstawowymi danymi, podać także numer konta bankowego oraz przesłać skany obu stron dokumentu tożsamości. Najwygodniej zrobić to od razu, podając inne dane i wykorzystując odpowiedni dla bukmachera Betfan kod promocyjny na start. Dopiero po takiej weryfikacji odblokowana zostanie możliwość wypłaty zebranego depozytu. 

Betfan - informacje o bukmacherze

Bukmacher Betfan - informacje o bukmacherze - Kod promocyjny Betfan

Betfan to jeden z krócej działających na polskim rynku bukmacherów. Licencję Ministra Finansów firma otrzymała pod koniec października 2018 roku - jak sama przyznaje - po rekorodowo szybkim procesie jej przyznania, czyli po sześciu miesiącach. Markę swoją twarzą firmuje Mariusz Pudzianowski, stąd m.in. powitalny “Pakiet Pudziana”.

Bukmacher aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Profile na Facebooku, Instagramie i Twitterze pełne są ciekawostek dotyczących sportu i oferty na konkretne zakłady. Póki co Betfan nie ma swojego konta na platformie YouTube.

Strona internetowa betfan.pl jest niezwykle przejrzysta. Dominują na niej zielone barwy. Po lewej stronie znaleźć można spis wszystkich dyscyplin i rozgrywek możliwych do obstawienia. W górnej części znajdują się takie zakładki jak “Sport”, “LIVE”, “Gry”, “Esport” i “Rozrywka”. Nieco niżej można z kolei przejść do informacji dotyczących płatności, aplikacji mobilnej, pomocy oraz tego jak grać. Przejście do rejestracji i logowania to natomiast prawy górny róg - to wskazówka dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tym bukmacherem. Aby założyć konto z kodem promocyjnym Betfan można wykorzystać jeden z bannerów lub linków dostępnych w tym artykule.

Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Nowi gracze z Meczyki.pl otrzymują trzy oferty bonusowe na start w Betfan. Zakład bez ryzyka 600 PLN, bonus 777 PLN od trzech pierwszych wpłat oraz 15 darmowych zakładów na różne wydarzenia.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN