Betfan promocja - nowe promocje na 2961 PLN

Betfan promocja - nowe promocje na 2961 PLN
BETFAN / Meczyki.pl
autor: Maciej Baranowski21 paź 2020 | 11:58
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Legalny polski bukmacher Betfan oferuje nowym użytkownikom bonusowy pakiet powitalny o łącznej wartości 3100 zł. W jego skład wchodzą: zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł oraz bonus od depozytu w wysokości 3000 zł. Zasady obu proponowanych przez Betfana promocji startowych poznasz dzięki lekturze tego artykułu. Wyjaśniamy, jak z nich skorzystać, jak działają i przybliżamy konieczne warunki obrotu nimi. Informujemy także o pozostałej ofercie bonusowej tego bukmachera. Zapraszamy.

Betfan - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Betfan promocja - oferta powitalna u bukmachera Betfan
 2. Betfan promocja - inne, stałe bonusy

Betfan figuruje na liście legalnych bukmacherów od 2018 r., kiedy to 29 października otrzymał od Ministerstwa Finansów licencję na oferowanie zakładów wzajemnych w internecie. Prowadzi zatem działalność zgodną z prawem, będąc bezpiecznym źródłem zakładów bukmacherskich w Polsce. Przyjrzyjmy się jego ofercie powitalnej. W Betfan promocja startowa obejmuje dwa bonusy dla nowych użytkowników. Oto ich szczegóły. 

Betfan promocja - oferta powitalna u bukmachera Betfan

Bonusowy pakiet powitalny w Betfanie ma łączną wartość 3100 zł. Jego elementami są dwa bonusy, które - co istotne - nie wykluczają się wzajemnie. Jakie to bonusy?

 • Zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł (Cashback)
 • Bonus od depozytu w wysokości 3000 zł

Z dalszej części niniejszego artykułu dowiesz się wszystkich niezbędnych informacji na temat obu dostępnych w Betfanie promocji. Bonusy przysługują wyłącznie zarejestrowanym użytkownikom. Konto gracza można założyć przenosząc się na stronę internetową bukmachera za pomocą jednego z widocznych w tym tekście banerów. Uwaga: w trakcie rejestracji należy użyć kodu promocyjnego. Uzupełni się on automatycznie. To warunek konieczny, bez którego bonusy powitalne nie zostaną przyznane.

Betfan promocja - zakład bez ryzyka 100 zł (Cashback 100 zł)

Pierwszy bonus, na jaki mogą liczyć nowo zarejestrowani gracze, to zakład bez ryzyka o wartości 100 zł, czyli cashback, z jęz. ang. oznacza to dosłownie zwrot pieniędzy). W ramach tej promocji Betfan istotnie zwraca stawkę pierwszego przegranego kuponu. Nie istnieje zatem ryzyko utraty zainwestowanych w zakład środków, bo w razie porażki można otrzymać je z powrotem. Maksymalny zwrot wynosi wspomniane 100 zł. W celu realizacji pełnego cashbacku należy zagrać za dokładnie 113,64 zł. Różnica wynika z obowiązującego w Polsce podatku od gier hazardowych, na którego poczet państwo pobiera opłatę w wysokości 12% stawki zakładu. To bezpieczna i standardowa praktyka u właściwie wszystkich legalnych polskich bukmacherów.

W Betfanie promocja bez ryzyka działa wyłącznie przy wysłaniu kuponu za własne pieniądze. Przed wykorzystaniem tego bonusu trzeba więc zasilić depozyt kwotą minimum 10 zł. Kurs całkowity zakładu bez ryzyka musi wynieść przynajmniej 1.14, by ewentualna wygrana przewyższała stawkę. Można zagrać i za 10, i 1000 zł, ale w tym drugim przypadku zwrot i tak nie przekroczy 100 zł - to jego górny limit określony przez bukmachera. Cashback nie obowiązuje przy umieszczeniu na kuponie zdarzeń z oferty Matchday Boost, o której piszemy w dalszej części tego tekstu. Odzyskane z powrotem - w razie porażki - środki nie podlegają żadnym warunkom obrotu.

Betfan promocja - bonus od depozytu 3000 zł

Druga dostępna w Betfan promocja powitalna to bonus od depozytu w wysokości 3000 zł. Innymi słowy, jest to premia od bukmachera dla nowego gracza za wpłatę środków na konto. W tym wypadku nagradzane są trzy pierwsze wpłaty, a wspomniane 3000 zł to łączna kwota bonusu, jaką można uzyskać za te depozyty. Jak skorzystać z tej oferty? W kolejnej części tekstu przybliżamy jej dokładne szczegóły. Poniższe reguły dotyczą zarówno pierwszego, jak i drugiego oraz trzeciego zasilenia konta. Nie zmieniają się.

Zacznijmy od tego, że minimalna wpłata upoważniająca do udziału w tej powitalnej akcji promocyjnej wynosi 20 zł. Jest to zatem dwukrotnie więcej niż w przypadku zakładu bez ryzyka. Następnie cały depozyt trzeba przeznaczyć na pierwszy kupon. Co ważne - za jednym razem. Nie można “rozbić” go np. na kilka zakładów, nawet jeśli ich łączna stawka jest zgodna z regulaminem tej Betfanowej promocji. Wymagany minimalny kurs całkowity bonusowego zakładu to 2.00.

Co dalej? Na konto gracza automatycznie trafi bonus stanowiący 10% depozytu, ale nie więcej niż 100 zł, otrzymywane przy wpłacie rzędu 1000 zł. Spójrzmy na przykładowe bonusy, operując konkretnymi liczbami.

 • Wpłata 1000 zł - bonus 100 zł (10% depozytu)
 • 500 zł - 50 zł 
 • 200 zł - 20 zł
 • 100 zł - 10 zł
 • 50 zł - 5 zł
 • 20 zł (minimalna wpłata) - 2 zł

Ta oferowana przez Betfan promocja startowa ma w regulaminie wyraźnie zaznaczoną konieczność obrotu otrzymanymi środkami. A konkretniej: bukmacher wymaga pięciokrotnego obrotu bonusem. Czyli po uzyskaniu premii w wysokości 100 zł, należy zagrać za łącznie 500 zł. Zaliczane są wyłącznie zakłady wielokrotne ze zdarzeniami o kursie pojedynczym minimalnym 1.45. Po skutecznym dokonaniu obrotu, pozostała kwota bonusowa (nie więcej niż 10000 zł) od razu pojawi się w depozycie gracza, z tym że pomnożona razy dziesięć! Pieniądze można wtedy wypłacić lub wykorzystać do dalszej gry.

Jak wspominaliśmy wyżej, w Betfanie promocja od depozytu ma identyczne zasady przy wszystkich bonusowych wpłatach. Opisany schemat występuje zatem trzykrotnie. Stąd łączna wartość bonusu startowego wynosi 3000 zł.

Przypominamy, że z oferty powitalnej Betfana mogą skorzystać wyłącznie osoby, które uprzednio pomyślnie przejdą proces rejestracji. Konto w serwisie internetowym tego legalnego bukmachera można otworzyć przenosząc się na jego stronę poprzez widoczny poniżej baner.

Betfan - bonusy i promocje

Betfan promocja - inne, stałe bonusy

Oferta bonusowa wszystkich polskich bukmacherów nie ogranicza się tylko do promocji powitalnych. We właściwie każdym miejscu typujący mogą liczyć na dodatkowe, stałe bonusy, niezwiązane z rejestracją konta i przeznaczone dla regularnych graczy. Swoimi promocjami Betfan wpisuje się w rynkowe standardy. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Betfan promocja - Gra bez podatku

Gra bez podatku to flagowa akcja promocyjna Betfana, obecna u tego bukmachera właściwie od początku jego działalności w Polsce. Zdziwieni? Wyjaśniamy: Betfan faktycznie proponuje użytkownikom zawieranie zakładów bez obciążenia, jakim jest podatek od gier hazardowych w wysokości 12%. I robi to zupełnie legalnie, z poszanowaniem prawa. O to nikt nie musi się martwić. Bukmacher bierze podatek “na siebie”, umożliwiając typującemu osiągnięcie wyższej wygranej. Współczynnika kuponu x0,88 zamienia na x1,00. Wygrana wzrasta zatem o 14%. 

Jak grać bez podatku? Można to robić przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, o ile kupon promocyjny spełnia określone w regulaminie akcji warunki. Po pierwsze, zaliczane są wyłącznie zakłady wielokrotne z minimum trzema zdarzeniami o kursie minimalnym pojedynczym 1.35 lub wyższym. Po drugie, o czym nie wolno absolutnie zapomnieć, po stworzeniu kuponu należy dodać do niego bonus bez podatku, występujący w postaci kolejnego zdarzenia o kursie 1.00. Typ “Gra bez podatku” widoczny jest po zalogowaniu na stronie głównej, po jej lewej stronie, na górze całej oferty różnych dyscyplin i kategorii zakładów. Co istotne, ta oferowana przez Betfan promocja jest bez limitu. Nie ma więc górnej granicy liczby zawartych zakładów bez podatku w danym tygodniu.

Betfan promocja - Matchday Boost i Bet Friends

Kolejny element stałej oferty bonusowej tego bukmachera to propozycja Matchday Boost. W ramach tej promocji Betfan niemal codziennie podwyższa kursy na wybrane przez siebie zdarzenia. Ich dobór nie jest przypadkowy czy losowy. Jak możemy przeczytać w opisie akcji: “W Matchday Boost znajdziecie zdarzenia, które są aktualnie na topie, np. mecz Realu Madryt z FC Barceloną”. Można zatem regularnie sprawdzać zakładkę z tym bonusem, znajdującą się także po lewej stronie serwisu, na szczycie całej oferty.

W ofercie widnieje też inna promocja Betfana - Bet Friends. To bonus w wysokości 100 zł przekazywany przez bukmachera za zaproszenie do gry znajomego za pomocą specjalnie wygenerowanego kodu. Premię dostanie i osoba polecającą, i nowy gracz. Aby to nastąpiło, zaproszony musi wpłacić minimum 100 zł i obrócić depozytem na nie mniej niż 300 zł po kursie minimalnym całkowitym 1.80.

Betfan promocja - Simply The Bet

Betfan prowadzi także cotygodniowy ranking bukmacherów i nagradza jego najlepszych uczestników stosownymi bonusami. O miejscu w klasyfikacji decydują osiągnięcia w typowaniu. W tej Betfanowskiej promocji może wziąć udział każdy zainteresowany gracz. Jeden etap trwa cały tydzień - od poniedziałku do niedzieli włącznie. Punkty w rankingu przyznawane są na podstawie zawieranych zakładów. Jak dokładnie wygląda punktacja?

 • standardowe zakłady sportowe: stawka x liczba zdarzeń x 1
 • zakłady wirtualne: stawka x liczba zdarzeń x 2
 • zakłady TVBET (gry karciane): stawka x 5

Założmy, że gracz wysłał kupon ze zdarzeniami wyłącznie na piłkę nożną, a zatem jego punkty będą liczone według wzoru numer jeden. Przy przykładowej stawce wygranego zakładu w wysokości 100 zł oraz pięciu umieszczonych typach uzyska on więc 500 pkt. Co ważne, do tej oferowanej przez Betfan promocji do obrotu kwalifikują się wyłącznie kupony ze zdarzeniami o kursie pojedynczym minimalnym 1.25 lub wyższym. Nie są zaliczane zakłady systemowe, anulowane, zagrane za środki bonusowe oraz wypłacone przez cashout. Minimalna stawka upoważniająca do gry w Simply The Bet wynosi 2 zł. Za jeden kupon maksymalnie można otrzymać 3000 pkt.

Bukmacher premiuje pierwsze 50 miejsc w rankingu na koniec każdego etapu:

 • 1. miejsce: bonus 500 zł
 • 2.: 400 zł
 • 3: 300 zł
 • 4-10.: 100 zł
 • 11-20.: 50 zł
 • 21-30.: 30 zł
 • 31-40.: 20 zł
 • 41-50.: 10 zł

Bonus podlega pięciokrotnemu obrotowi na zakładach wielokrotnych z minimum trzema zdarzeniami o pojedynczym kursie 1.45 lub wyższym. Po skutecznym dokonaniu obrotu środki bonusowe automatycznie trafią na konto główne. Jak mówi regulamin promocji: “Z zastosowaniem mnożnika x10, przy czym 10% środków będzie stanowiło wygraną, a 90% środków będzie stanowiła nagroda uzyskana w ramach sprzedaży premiowej”. Maksymalna kwota transferu z salda bonusowego na standardowe wynosi 5000 zł.

Betfan - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start