eWinner aplikacja mobilna

Dodał: Seweryn Krauze,25 Paź 2022 | 10:51

Bukmacher eWinner ma dla graczy aplikację na telefon, która pozwala korzystać z serwisu na urządzeniach mobilnych. Aplikacja eWinner dostępna jest na systemy operacyjne Android oraz iOS. W tekście prezentujemy jak działa aplikacja eWinner, opisujemy proces instalacji. Ponadto z tekstu dowiecie się jakie bonusy dla nowych graczy ma bukmacher.

eWinner aplikacja i bonus na start

Nowi gracze rejestrujący się w eWinner pod TYM LINKIEM mogą liczyć na bonus powitalny. Do jego aktywowania wymagany jest kod bonusowy o treści MECZYKI. W przypadku bukmachera eWinner aplikacja mobilna jest dostępna i w niej także można wykorzystać bonusy.

Aplikacja eWinner dostępna jest dla najpopularniejszych systemów operacyjnych, czyli Android i iOS. W dalszej części artykułu opiszemy jak dokładnie wygląda proces instalacji programu na poszczególnych urządzeniach.

eWinner aplikacja - jak działa?

Dla graczy eWinner aplikacja oznacza dostęp do najważniejszych funkcjonalności serwisu z poziomu smartfona lub tabletu. Aplikacja eWinner przede wszystkim umożliwia typowanie zakładów przedmeczowych oraz tych z oferty zakładów na żywo. Nie są to jednak jedyne funkcje, które w aplikacji eWinner znajdziemy. Bukmacher zagwarantował pełny dostęp do konta gracza z poziomu programu na telefon.

Mając konto w eWinner aplikacja może posłużyć choćby do sprawdzania stanu konta, czy zarządzania wpłatami i wypłatami. Ponadto eWinner wyróżnia się tym, że jako jedyny bukmacher oferuje w aplikacji transmisje na żywo z meczów piłkarskiej 2. ligi. Jest to gratka dla kibiców, którzy pasjonują się właśnie tymi rozgrywkami.

Aplikacja eWinner przydaje się również przy okazji akcji promocyjnych. Część bonusów oferowanych przez bukmachera możliwa do zrealizowania jest wyłącznie z poziomu aplikacji. 

eWinner aplikacja - zalety:

 • Dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live
 • Transmisje meczów eWinner 2. ligi
 • Możliwość wpłat i wypłat z poziomi aplikacji
 • Bonusy specjalne do wykorzystania w aplikacji eWinner
 • Wsparcie supportu

Podsumowując: aplikacja eWinner pozwala w pełni korzystać z serwisu, oglądać mecze dzięki streamingowi na żywo oraz daje nieograniczony dostęp do konta gracza. Poniżej opisujemy proces instalacji aplikacji na konkretne urządzenia.

MŚ 2022 Mistrzostwa Świata w Katarze - sprawdź również:

eWinner aplikacja - jak zainstalować?

W zależności od systemu operacyjnego, nieco inaczej wygląda proces instalacji aplikacji eWinner. Przed jej zainstalowaniem można założyć konto u bukmachera, wchodząc w TEN LINK. Wpisanie kodu MECZYKI pozwoli uzyskać bonus powitalny. 

Aplikacja eWinner na Androida

Jak krok po kroku wygląda instalowanie aplikacji eWinner na urządzeniach z systemem Android? Na początku warto zmienić ustawienia swojego telefonu i udzielić zgody na instalację programów pobranych spoza Google Play. W sklepie z aplikacji nie jest bowiem dostępna aplikacja eWinner. 

Skąd zatem pobrać plik? Na stronie eWinner aplikacja jest do pobrania w zakładce “Aplikacja mobilna”. Po jej ściągnięciu należy rozpocząć proces instalacji. Przy właściwej zmianie ustawień urządzenia powinno to odbyć się bez problemów.

Na końcu pozostaje już tylko zalogować się do swojego konta i można korzystać w pełni z funkcjonalności aplikacji.

Aplikacja eWinner na iOS

Nieco łatwiej aplikacja eWinner może być zainstalowana na systemie iOS. Plik znajdziemy i pobierzemy w sklepie App Store. Jedynym wymogiem, aby móc pobrać aplikację z serwisu, jest potwierdzenie wieku (+18). 

Ściągnięcie i instalacja aplikacji nie różnią się od tego, jak wygląda to w przypadku każdego innego programu na urządzenia z systemem operacyjnym iOS. Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy się zalogować na konto eWinner, aplikacja będzie już gotowa do użycia.

Aplikacje u pozostałych bukmacherów:

Aplikacja eWinner a strona mobilna

Gracze, którzy korzystają z serwisu bukmachera na urządzeniach mobilnych, mogą wybrać jedną z dwóch ścieżek logowania do eWinner. Aplikacja mobilna to wygodny w obsłudze program z przejrzystym interfejsem. Gwarantuje dostęp do najważniejszych funkcji, obstawiania zakładów (również na żywo) i udostępnia transmisje meczów eWinner 2 ligi. 

Druga opcja to strona mobilna. W tym przypadku zalogować się można przez przeglądarkę, tak samo jak na komputerze. Mobilna wersja strony internetowej dostosowana jest do ekranów smartfonów i tabletów. Doraźne korzystanie z tej wersji serwisu może okazać się przydatne, kiedy nie mamy możliwości użycia aplikacji eWinner. Na dłuższą metę aplikacja może być jednak wygodniejsza. Dodatkowym jej atutem są bonusy, które można wykorzystać wyłącznie za jej pośrednictwem. Opisujemy je w kolejnej części artykułu.

eWinner kod promocyjny

eWinner aplikacja - bonusy

Bukmacher eWinner dla nowych graczy przygotował pakiet bonusów powitalnych. Skorzystanie z tej oferty jest możliwe po rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI. W skład bonusu powitalnego wchodzą zakład bez ryzyka oraz bonus od wpłaty. Aplikacja eWinner pozwala natomiast uzyskać bonusy dla wszystkich graczy. 

eWinner aplikacja - zakład bez ryzyka 110 PLN (cashback)

Pierwszym bonusem powitalnym w eWinner jest tzw. cashback. To zakład bez ryzyka na pierwszy wytypowany u bukmachera kupon. Jeśli okaże się on nietrafiony, wówczas eWinner zwróci stawkę zakładu maksymalnie do kwoty 110 zł. 

Aby aktywować bonus na pierwszy zakład należy dokonać wpłaty na konto. Minimalny depozyt to 20 zł. Bonus, który możemy uzyskać to nie więcej niż 110 zł. Trzeba też pamiętać o 12% podatku. Skorzystanie z pełnego bonusu wymaga więc zagrania za kwotę 125 zł. Bonus nie podlega obrotowi, środki można więc od razu wypłacić. Na wykorzystanie bonusu gracz ma 60 dni od momentu rejestracji z kodem MECZYKI. 

eWinner aplikacja - bonus od depozytu 500 PLN

Kolejna propozycja bonusowa na start to bonus 50% od drugiej wpłaty na konto. Maksymalnie można uzyskać dodatkowe 500 zł na grę, pod warunkiem wpłaty 1000 zł. Minimalna kwota bonusu wynosi 10 zł, a więc należy wpłacić co najmniej 20 zł. 

Bonus należy obrócić sześciokrotnie, po kursie nie mniejszym niż 2.50. Podczas obrotu środkami bonusowymi nie można wypłacić kwoty depozytu, w przeciwnym razie bonus zostanie anulowany. 

Aplikacja eWinner - bonus freebet z aplikacją

W ofercie bukmachera znajdują się także promocje dla wszystkich graczy eWinner. Aplikacja mobilna pozwala na skorzystanie m.in. z darmowych zakładów, czyli freebetów. Co jakiś czas pojawiają się cykliczne propozycje freebetów, które można wykorzystać na zakłady na żywo w aplikacji.

Taki bonus eWinner proponował choćby na typowanie Europejskich Pucharów lub weekendowe mecze piłki nożnej. W zależności od konkretnej oferty można, dzięki zapisaniu się do takiej akcji bonusowej, zyskać 50 lub 90 zł na zakłady w aplikacji.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

eWinner aplikacja - oferta

Dla swoich graczy eWinner ma przygotowaną bogatą ofertę sportową, esportową oraz sportów wirtualnych. Wśród tych ostatnich dostępne są takie kategorie jak:

 • Wirtualna Liga Polska
 • Wirtualne Mistrzostwa Europy
 • Wirtualna Koszykówka
 • Wirtualny Tenis
 • Wirtualne Psy
 • Wirtualne Konie

Kategoria esportowa to najpopularniejsze wydarzenia związane ze sportem elektronicznym, które są na bieżąco aktualizowane. Miłośnicy tradycyjnego sportu także mogą liczyć na zakłady związane z najważniejszymi imprezami i meczami. 

eWinner jest również mocno związany ze sportem żużlowym i w trakcie sezonu na owalnych torach nie brakuje zakładów na tę dyscyplinę sportu.

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020