eWinner kod promocyjny

eWinner kod promocyjny | bonus od depozytu | cashback
ewinner kod promocyjny
Autor: Jerzy Ochota13 paź 2021 | 11:26
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Bukmacher eWinner przygotował dla swoich klientów dwa bonusy na start o łącznej wartości 610 PLN. Pierwszy z nich to cashback, a drugi bonus od depozytu. Aby z nich skorzystać, trzeba posiadać eWinner kod promocyjny. Z tego artykułu dowiesz się, jaka jest jego treść oraz gdzie należy go wpisać. Dodatkowo znajdziesz tutaj informacje o bukmacherze, ofercie, innych promocjach dostępnych dla wszystkich klientów oraz o metodach płatności. Zapraszamy do lektury.

eWinner kod promocyjny

Na skróty:

 1. eWinner kod promocyjny - bonusy na start 610 PLN
 2. eWinner bonusy i promocje dla wszystkich graczy
 3. eWinner oferta
 4. eWinner - wpłaty i wypłaty
 5. eWinner - informacje o bukmacherze

eWinner kod promocyjny - dwa bonusy na start do kwoty 610 PLN

eWinner przygotował dla nowych użytkowników ofertę na start składającą się z dwóch bonusów o łącznej wartości 610 PLN. Dostępne są one tylko i wyłącznie dla tych osób, które posiadają eWinner kod promocyjny o treści MECZYKI. W skład pakietu powitalnego wchodzą:

 • Cashback do kwoty 110 PLN
 • 50% bonus od drugiej wpłaty do kwoty 500 PLN

Gracze mogą skorzystać z obydwu bonusów w tym samym czasie, ponieważ udział w jednej promocji nie wyklucza drugiej. Z dalszej części tego tekstu dowiesz się co należy zrobić aby otrzymać dodatkowe środki i w jaki sposób dokonać nimi wymaganego przed wypłatą obrotu.

eWinner kod promocyjny - gdzie wpisać kod promocyjny?

Tak jak wspominaliśmy, do skorzystania z bonusu powitalnego niezbędny jest w eWinner kod promocyjny o treści: MECZYKI. Zanim przejdziemy do wskazania miejsca gdzie należy go wpisać, przybliżmy nieco sam proces rejestracji konta u tego bukmachera. Składa się on z dwóch etapów:

eWinner kod promocyjny - rejestracja etap 1

Chcąc założyć konto w eWinner, w pierwszej kolejności musimy dostać się na stronę główną tego bukmachera. Można zrobić to klikając w jeden z dostępnych w tym artykule banerów lub wpisując adres bezpośrednio w pasku wyszukiwarki. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w znajdujący się w prawym górnym rogu przycisk “ZAREJESTRUJ SIĘ”.

eWinner kod promocyjny - rejestracja krok 1

Kiedy to zrobimy, naszym oczom ukaże się formularz rejestracyjny. W pierwszej części zostaniemy poproszeni o uzupełnienie następujących informacji:

 • adres e-mail
 • numer telefonu komórkowego
 • hasło
 • potwierdzenie hasła

Na samym dole znajduje się jeszcze jedno pole, w którym należy wpisać wspomniany eWinner kod promocyjny o treści: MECZYKI. Tylko w ten sposób uzyskamy dostęp do pełnej oferty powitalnej. Niezbędne jest też dokończenie procesu zakładania konta. W tym celu trzeba oświadczyć, że:

 • jesteśmy pełnoletni
 • wszystkie dane podaliśmy dobrowolnie
 • zapoznaliśmy się z informacjami, wymaganymi zgodnie z art. 13 RODO

Można też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych. Przed kliknięciem przycisku “ZAŁÓŻ KONTO” warto upewnić się czy zaznaczyliśmy pole “Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”

eWinner kod promocyjny - rejestracja etap 2

W drugiej części formularza rejestracyjnego nie ma już potrzeby wpisywania kodu promocyjnego eWinner o treści: MECZYKI. Nie obejdzie się jednak bez podania następujących danych:

 • imię
 • nazwisko
 • obywatelstwo
 • państwo urodzenia
 • PESEL
 • adres zamieszkania (miasto, kod pocztowy, ulica, numer domu, numer mieszkania)

Na końcu należy jeszcze wpisać sześciocyfrowy kod SMS, wysłany na podany wcześniej numer telefonu komórkowego oraz zaznaczyć, że:

 • zapoznaliśmy się i zaakceptowaliśmy postanowienia Regulaminu zakładów wzajemnych
 • wpłacane przez nas środki pochodzą z legalnego źródła i nie będą wykorzystywane w celach sprzecznych z prawem
 • jesteśmy polskim rezydentem
 • nie jesteśmy osobą zajmującą eksponowane stanowisko polityczne lub członkiem rodziny albo bliskim współpracownikiem takiej osoby

eWinner kod promocyjny - rejestracja krok 2

Jeśli wszystko zrobimy prawidłowo, wówczas będziemy mogli zakończyć proces rejestracji i po raz pierwszy zalogować się na swoje konto w eWinner. Zanim rozpoczniemy grę zostaniemy jeszcze poproszeni o ustawienie dziennych i miesięcznych limitów czasu gry oraz stawek. Kiedy to zrobimy możemy przystąpić do odebrania wspomnianych bonusów powitalnych.

eWinner kod promocyjny - Cashback do kwoty 110 PLN

Premierowy bonus powitalny w eWinner to Cashback do kwoty 110 PLN. Obowiązuje on przy pierwszym postawionym kuponie. Aby otrzymać ewentualny zwrot stawki należy spełnić następujące warunki:

 • zarejestrować konto używając eWinner kodu promocyjnego o treści: MECZYKI
 • dokonać pierwszego depozytu na minimum 20 PLN
 • postawić pierwszy zakład za stawkę równą lub większą niż 20 PLN

W przypadku tej promocji nie ma żadnych wymagań co do liczby zdarzeń na kuponie oraz minimalnego kursu całkowitego. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że wszystkie zwroty pomniejszone są o obowiązkowy 12% podatek od stawki. Jeśli więc zagramy za 100 PLN, wówczas cashback wyniesie 88 PLN (100 PLN - 12%). 

Maksymalny zwrot w przypadku tej promocji może wynieść 110 PLN. Oznacza to, że należy zagrać za 125 PLN (125 PLN - 12% = 110 PLN). Bonus w takiej wysokości dostaniemy tylko wtedy, gdy podczas zakładania konta wpiszemy kod promocyjny eWinner o treści: MECZYKI oraz nasz pierwszy postawiony zakład zostanie rozliczony jako przegrany.

Zwrot stawki dokonywany jest na nasze konto depozytowe. Oznacza to, że środki te nie podlegają żadnemu obrotowi. Można je więc od razu wypłacić na osobisty rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę. Na skorzystanie z promocji Cashback do kwoty 110 PLN mamy 60 dni od momentu dokonania rejestracji w eWinner.

eWinner kod promocyjny - 50% bonus od drugiego depozytu do 500 PLN

Oprócz zakładu bez ryzyka, eWinner oferuje też swoim klientom 50% bonus od drugiego depozytu do kwoty 500 PLN. Co należy zrobić aby skorzystać z tej promocji? Do spełnienia są dwa wymagania:

 • rejestracja przy użyciu eWinner kodu promocyjnego o treści: MECZYKI
 • dokonanie drugiej wpłaty na co najmniej 100 PLN

Po wpłaceniu depozytu dodatkowe środki pojawią się na naszym koncie bonusowym. W celu jego uruchomienia należy zagrać jeden lub kilkanaście kuponów z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.50, za stawkę odpowiadającą wpłaconej kwocie (w przypadku maksymalnego bonusu 500 PLN, trzeba wpłacić co najmniej 1000 PLN i za taką samą kwotę zagrać kupony po kursie 1.50 lub wyższym).

eWinner kod promocyjny - jak obrócić bonus powitalny przed wypłatą?

Bonus powitalny przysługuje wszystkim klientom, którzy podczas zakładania konta wpiszą w odpowiednim polu eWinner kod promocyjny o treści: MECZYKI. Tak jak wspominaliśmy w przypadku Cashbacku do kwoty 110 PLN nie trzeba dokonywać żadnego obrotu. Trochę inaczej wygląda sytuacja przy promocji “50% bonus od drugiego depozytu”. Poniżej podajemy szczegóły.

Przed wypłatą dodatkowych środków, przyznawanych w ramach bonusu od depozytu, niezbędne jest dokonanie ich sześciokrotnego obrotu (przy maksymalnym bonusie wynoszącym 500 PLN należy więc zagrać za co najmniej 3000 PLN). Zaliczane są do niego zarówno zakłady pojedyncze, jak i wielokrotne, pod warunkiem, że minimalny kurs całkowity wyniesie 2.50. Obrót będzie zaliczony, gdy:

 • wszystkie zdarzenia na kuponach zostaną zakończone i rozliczone
 • nie będą zawierane zakłady przeciwstawne
 • kupony nie będą zamykane za pomocą opcji cash-out (wypłata środków przed zakończeniem danego zdarzenia)
 • na kuponie znajdą się tylko zdarzenia z oferty zakładów bukmacherskich i zakładów na żywo

Na spełnienie powyższych warunków mamy 30 dni liczonych od momentu przyznania przez eWinner dodatkowych środków. Ważne jest to, żeby w trakcie dokonywania obrotu nie zlecać żadnej wypłaty z konta depozytowego, ponieważ bonus zostanie anulowany.

Sprawdź bonusy u innych bukmacherów:

eWinner bonusy i promocje na zakłady dla wszystkich graczy

Kod promocyjny eWinner o treści: MECZYKI pozwala nie tylko skorzystać z oferty powitalnej, ale daje też dostęp do licznych promocji dla wszystkich graczy. Bonusy u tego bukmachera dzielą się na stałe i tymczasowe. Te pierwsze dostępne są przez dłuższy czas, a drugie pojawiają się przy okazji ważnych meczów lub wydarzeń sportowych.

Warto regularnie zaglądać do zakładki “Promocje”, która znajduje się na górnym pasku MENU. Dodatkowo, jeśli podczas rejestracji zostaną zaznaczone odpowiednie zgody marketingowe, wówczas bukmacher będzie nas informował o nowych bonusach mailowo lub telefonicznie. Aktualnie na wszystkich użytkowników eWinner czekają następujące promocje:

 • dwa freebety po 25 PLN każdy na piłkę nożną
 • Wielkie Kursy
 • Wirtualne poniedziałki
 • E-sport bez podatku 24/7

W dalszej części tego tekstu szczegółowo opisujemy każdą z nich.

eWinner bonusy - dwa freebety po 25 PLN każdy na piłkę nożną

Pierwsza promocja przygotowana przez tego bukmachera skierowana jest głównie dla fanów piłki nożnej. Wszyscy miłośnicy zakładów na ten sport, którzy podczas rejestracji skorzystali z eWinner kodu promocyjnego o treści: MECZYKI, w każdy weekend mogą otrzymać dwa freebety po 25 PLN każdy. Łącznie można więc uzyskać 50 PLN. Co należy zrobić aby dodatkowe środki trafiły na nasze konto?

Promocja “Futbol Totalny” obowiązuje w każdy weekend. W celu otrzymania pierwszego freebetu należy zagarć w sobotę lub niedzielę zakład spełniający następujące wymagania:

 • minimum dwa lub więcej zdarzeń na kuponie z oferty “Piłka nożna”
 • minimalnym kurs całkowity 2.50
 • stawka wynosząca dokładnie 49 PLN

Po spełnieniu powyższych warunków będziemy mogli skorzystać z darmowego zakładu o wartości 25 PLN. Mamy na to 24 godziny od momentu przyznania. Bonus do wykorzystania jest wyłącznie poprzez aplikację mobilną eWinner, na zdarzenie z oferty zakładów na żywo, którego maksymalny kurs wynosi 10.00

Jeśli odbierzemy pierwszy freebet w sobotę, to w niedzielę możemy ponowić zakład i zgarnąć drugi darmowy zakład. Zasady jego przyznawania są dokładnie takie same, jak wcześniej opisywaliśmy.

Do promocji nie kwalifikują się:

 • zakłady z oferty specjalnej, np.: Custom Bet, Wielkie Kursy czy zakłady systemowe
 • zakłady, przy rozstrzygnięciu których możliwy jest zwrot stawki, np.: draw no bet
 • zakłady, w których korzystaliśmy z opcji wcześniejszej wypłaty (cashout).

Jeśli darmowy zakład okaże się trafiony, wówczas na konto główne gracza trafi kwota wygranej pomniejszona o 25 PLN. Środkami tymi nie trzeba dokonywać żadnego obrotu - można je od razu wypłacić na osobiste konto bankowe lub przeznaczyć na granie kolejnych kuponów.

eWinner promocje - Wielkie Kursy

Promocja “Wielkie Kursy” to specjalna zakładka, w której znajdują się najważniejsze wydarzenia sportowe danego dnia z podniesionymi współczynnikami. Dzięki temu nasza ewentualna wygrana może być jeszcze większa. W ofercie znajdują się zdarzenia z różnych dyscyplin, m.in. takich jak: piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, hokej na lodzie czy sporty walki.

Wszystkie z nich można łączyć między sobą. Lista wydarzeń jest każdego dnia aktualizowana, dlatego warto zapoznać się z nią każdego dnia. W tym celu należy odszukać zakładkę “Popularne”, a następnie “Wielkie Kursy”. Dostęp do podwyższonych współczynników mają wszyscy użytkownicy, którzy podczas zakładania konta w eWinner użyli kodu promocyjnego o treści: MECZYKI.

eWinner bonus - Wirtualne poniedziałki

W eWinner swoją promocję znajdą też miłośnicy sportów wirtualnych. Bukmacher przygotował dla nich możliwość gry bez podatku w każdy poniedziałek w godzinach od 00:00 do 23:59. Co należy zrobić aby współczynnik zmienił wartość z 0.88 na 1.0?

Przede wszystkim podczas rejestracji konta należy wpisać kod promocyjny eWinner o treści: MECZYKI. Następnie konieczne jest zagranie za własne środki kuponu, na którym znajdą się co najmniej trzy zdarzenia z oferty sportów wirtualnych. Jeśli wszystkie z nich okażą się trafione, wówczas na nasze konto trafi cała wygrana. Koszty obowiązkowego podatku od gier bukmacher bierze w tym przypadku na siebie.

eWinner promocja - E-sport bez podatku 24/7

Osoby, które podczas zakładania konta w eWinner skorzystają z kodu promocyjnego o treści: MECZYKI, mogą obstawiać przez cały tydzień zdarzenia z oferty e-sport bez podatku. Co należy zrobić aby skorzystać z tej promocji? Do spełnienia są trzy warunki:

 • dodać do kuponu minimum trzy zdarzenia z oferty esportowej
 • zadbać o to, żeby kurs każdego zdarzenia był równy lub wyższy niż 1.20
 • zagrać za środki pochodzące z salda głównego

Jeśli taki kupon będzie trafiony, to na nasze konto trafi wygrana + kwota należnego podatku (w tym przypadku eWinner bierze ten koszt na swoje barki). Zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, jak i zakładów na żywo. Wyjątkiem są te, które znalazły się sekcji “Wielkie Kursy”. W czasie trwania promocji nie można korzystać z opcji “Cash Out”, która umożliwia wcześniejsze zamknięcie kuponu.

eWinner kod promocyjny

eWinner oferta

Wszyscy gracze, którzy posiadają eWinner kod promocyjny i użyją go podczas procesu rejestracji, uzyskają dostęp do pełnej oferty przygotowanej przez tego bukmachera. W chwili obecnej opiera się ona na trzech filarach:

 • Zakładach bukmacherskich
 • Zakładach na żywo
 • Sportach Wirtualnych

Dodatkowo klienci eWinner mogą sami tworzyć swoją ofertę na zakłady. Taką możliwość daje opcja “Custom Bet”, którą szczegółowo opisujemy w dalszej części tego tekstu. Z kolei dla najbardziej aktywnych użytkowników czeka miejsce w tzw. “Loży VIP”. Co należy zrobić aby tam się znaleźć oraz na jakie przywileje można liczyć? O tym też piszemy poniżej.

eWinner oferta - Zakłady bukmacherskie

Najważniejszym filarem działalności firmy eWinner są zakłady bukmacherskie. Znajdziemy tutaj zarówno najpopularniejsze dyscypliny, jak i te niszowe. Poniżej prezentujemy pełny wykaz wszystkich sportów:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Counter-Strike
 • Siatkówka
 • Tenis stołowy
 • Hokej na lodzie
 • Piłka ręczna
 • League of Legends
 • MMA
 • Żużel
 • Baseball
 • Bowls
 • Darts
 • Esport Starcraft
 • Esport Rainbow Six
 • Futbol amerykański
 • Futsal
 • Kolarstwo
 • Krykiet
 • Rugby
 • Snooker
 • Sporty motorowe
 • Szachy
 • Zakłady specjalne

Cała oferta dostępna jest w pasku menu, umiejscowionym po lewej stronie ekranu. Jak widać znajdują się w niej nie tylko dyscypliny sportowe, ale też zdarzenia z E-sportu, który z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności. 

Najwięcej możliwości do obstawiania mamy w przypadku piłki nożnej. eWinner oferuje swoim graczom zakłady z rozgrywek międzynarodowych, młodzieżowych oraz klubowych. Do tych pierwszy zaliczamy przede wszystkim mecze Ligi Narodów, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata oraz eliminacji do tych turniejów. Z kolei w przypadku tych ostatnich, gracze mogą typować takie rozgrywki, jak:

 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy
 • Liga Konferencji Europy

W ofercie eWinner znajdziemy też wszystkie najważniejsze ligi europejskie, na czele z: polską, angielską, włoską, niemiecką, hiszpańską czy francuską. Dodatkowo do wyboru są rozgrywki z takich krajów, jak: Arabia Saudyjska, Gwatemala, Katar, Kostaryka, Nikaragua, Peru czy Urugwaj.  Decydując się na typowanie meczów odbywających się w Polsce, gracze mają do wyboru następujące rozgrywki:

 • Ekstraklasa
 • I Liga
 • II liga
 • Puchar Polski

Generalnie w przypadku większości krajów do wyboru mamy nie tylko mecze z najwyższych klas rozgrywkowych, ale też z tych niższych. Szczególnie dotyczy to takich lig, jak angielska, niemiecka czy włoska.

Obok piłki nożnej najwięcej zdarzeń do obstawiania znajdziemy w przypadku tenisa, koszykówki i hokeja na lodzie. W ofercie dostępne są wszystkie najważniejsze imprezy związane z tymi dyscyplinami oraz rozbudowane zakłady na rozgrywki krajowe. Aby poznać pełnię możliwości obstawiania u tego bukmachera, należy założyć tutaj konto przy użyciu kodu promocyjnego eWinner o treści: MECZYKI.

eWinner oferta - Zakłady na żywo

Ważną częścią dostępnej w eWinner oferty są zakłady na żywo. Ta forma typowania z roku na rok jest coraz popularniejsza, dlatego bukmacherzy mocno dbają o to, aby stale ją rozbudowywać i ulepszać. Tym bardziej, że dostępne tutaj zdarzenia można dodawać do kuponów, granych za środki uzyskane w ramach bonusów powitalnych. Przypominamy też w tym miejscu, że oferta na start o łącznej wartości 610 PLN, dostępna jest dla wszystkich użytkowników, którzy posiadają kod promocyjny eWinner o treści: MECZYKI.

W ofercie zakładów na żywo w eWinner znajdziemy praktycznie te same dyscypliny sportowe, jak w przypadku zakładów przedmeczowych. Na pierwszy plan wysuwają się tutaj następujące sporty:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Hokej na lodzie

Do wyboru są też rozgrywki e-sportowe, w szczególności te związane z Counter-Strike. Liczba rynków w ramach poszczególnych zdarzeń zależy od popularności danego sportu oraz prestiżu rozgrywek. Najwięcej opcji będziemy mieli przy okazji najważniejszych meczów piłkarskich lub tenisowych.

Zakłady live w eWinner dostępne są praktycznie przez całą dobę. Kiedy w Polsce mamy środek nocy, do wyboru są rozgrywki trwające w USA, Ameryce Południowej czy Australii. Z kolei nad ranem do głosu dochodzą spotkania odbywające się w Azji. Jak więc widać możliwości jest bardzo wiele.

Chcąc typować zdarzenia w trakcie ich trwania, należy przejść do sekcji “Zakłady na żywo”. Można to zrobić klikając odpowiedni przycisk, znajdujący się w górnym pasku menu. Kiedy to zrobimy, naszym oczom ukaże się lista wszystkich aktualnych spotkań, które można w danej chwili obstawiać. Po wejściu w konkretne zdarzenie, oprócz aktualnych kursów, do dyspozycji graczy są też szczegółowe statystyki.

eWinner oferta - Sporty wirtualne

Sporty wirtualne to ostatni z filarów, na którym oparta jest oferta eWinner. Podobnie jak zakłady na żywo, rozrywka ta z każdym kolejnym miesiącem zyskuje swoich fanów. Główny wpływ na to ma fakt, że wszelkie zakłady można wnosić przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy.

Do dyspozycji graczy są następujące rozgrywki:

 • Wirtualna Liga Polska
 • Wirtualne Mistrzostwa Europy
 • Wirtualna Koszykówka

Pierwsze z nich stylizowane są Ekstraklasę. Nazwy drużyn bardzo przypominają te prawdziwe. W drugim przypadku typujemy wirtualne mecze rozgrywane przez reprezentacje poszczególnych krajów. Z kolei koszykówka wzorowana jest na NBA.

Oprócz tradycyjnych zakładów na zwycięzcę danego spotkania, gracze mogą wybierać spośród kilkudziesięciu innych rynków. Generalnie nie różnią się one zbytnio od tych występujących w tradycyjnych rozgrywkach piłkarskich czy koszykarskich. Z wyjątkiem tego, że wirtualne spotkania cechują się większą dynamiką i trwają zdecydowanie krócej niż w rzeczywistości.

W tym miejscu przypominamy, że wszyscy gracze, którzy podczas procesu zakładania konta wpisali w odpowiednim polu eWinner kod promocyjny o treści: MECZYKI, mogą skorzystać z poniedziałkowej promocji na sporty wirtualne. Dzięki niej możliwa jest gra bez podatku. Stanie się tak wtedy, gdy na naszym kuponie pojawią się co najmniej trzy zdarzenia z tej sekcji.

eWinner oferta - Loża VIP

Loża VIP to specjalna oferta dedykowana najbardziej aktywnym graczom. Głównym kryterium jest tutaj miesięczny obrót. Jeśli w danym miesiącu przekroczy 20 000 PLN, wówczas sami możemy skontaktować się z bukmacherem pod adresem mailowym vip@ewinner.pl. Użytkownicy mogą też otrzymać od eWinner specjalne zaproszenie do tego programu. Jakie korzyści daje członkostwo w Loży VIP?

Do wyboru są trzy pakiety bonusowe:

 • I PAKIET VIP: składający się z bonusu od depozytu oraz cashbacku
 • II PAKIET VIP: w skład którego wchodzą: bonus od depozytu i freebet
 • III PAKIET VIP: zawierający freebet oraz cashback

Dodatkowo osoby, które należą do Loży VIP otrzymują dedykowaną obsługę, dzięki czemu ich sprawy będą załatwiane priorytetowo. Będą też dla nich przygotowywane specjalne warunki ofert lojalnościowych. Bukmacher rozważa też oferowanie w przyszłości biletów na ważne wydarzenia kulturalne oraz wyjazdów na najważniejsze rozgrywki odbywające się w kraju i za granicą.

Na specjalne bonusy być może będą mogli też liczyć klienci, którzy dokonają rejestracji przy użyciu eWinner kodu promocyjnego o treści: MECZYKI.

eWinner oferta - Custom Bet

Ostatnim elementem oferty eWinner jest “Custom Bet”, czyli możliwość samodzielnego tworzenia zakładów. Jeśli ktoś ma swój pomysł na jakieś zdarzenie, to może wysłać swoją propozycję za pomocą specjalnego formularza. Należy uzupełnić w nim następujące pola:

 • adres e-mail
 • data
 • rozgrywki lub wydarzenie
 • mecz lub zdarzenie
 • szczegółowy opis zakładu

Firma eWinner rozpatrzy naszą propozycję w ciągu maksymalnie 12 godzin (z wyłączeniem godzin między 00:00 a 08:00). O ewentualnej akceptacji lub odrzuceniu zostaniemy poinformowani drogą elektroniczną. Jeśli zakład przypadnie do gustu bukmacherowi, wówczas pojawi się w ogólnodostępnej ofercie. 

Warto wysłać zgłoszenie z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ zwiększa to szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Z opcji “Custom Bet” mogą skorzystać m.in. użytkownicy, którzy podczas rejestracji użyli kodu promocyjnego eWinner o treści: MECZYKI.

Sprawdź kody promocyjne:

eWinner - wpłaty i wypłaty

Chcąc skorzystać z bonusu powitalnego o wartości 610 PLN, trzeba wykonać dwie czynności. Pierwszą z nich jest wpisanie w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego kodu promocyjnego eWinner o treści: MECZYKI. Drugą to dokonanie pierwszej wpłaty. Podobnie jak w przypadku innych polskich legalnych bukmacherów klienci mają do dyspozycji kilka metod płatności.

eWinner wpłaty

W eWinner za prawidłową obsługę wpłat odpowiadają dwaj operatorzy:

 • Blue Media
 • Przelewy24

Dzięki temu klienci mają pewność, że wszystkie ich transakcje są całkowicie bezpieczne. Dodatkowo odbywają się one w czasie rzeczywistym, a środki księgowane są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. 

Przed dokonaniem depozytu należy wpisać kwotę oraz oświadczyć, że wpłacane środki przelewane są z rachunku płatniczego, którego jesteśmy posiadaczem oraz pochodzą z legalnego źródła. Konto możemy zasilić za pomocą:

 • Szybkich przelewów
 • BLIK-u
 • Kart płatniczych Visa lub MasterCard
 • Pay-By-Link

Niezależnie od wybranej opcji minimalna wpłata do eWinner wynosi 1 PLN. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji, dlatego na konto gracza zawsze trafi całość deponowanych środków. Dla zwiększenia bezpieczeństwa warto zachować wszystkie kopie wykonywanych transakcji.

eWinner wypłaty

W eWinner wypłaty realizowane są tylko i wyłącznie na osobisty rachunek bankowy klienta. Podobnie jak w przypadku składania depozytu odbywają się one za pomocą szybkich przelewów, dzięki czemu osoby posiadające konta w największych polskich bankach otrzymają środki w ciągu kilku minut. Dodatkowo nie są obarczone żadnymi prowizjami czy ukrytymi opłatami.

Wypłaty realizowane są w następujących dniach i godzinach:

 • od poniedziałku do soboty w godzinach 08:00 - 23:00
 • w niedzielę i święta w godzinach 08:00 - 16:00

Minimalna kwota wypłaty wynosi 20 PLN. Ważne jest to, że każde zlecenie trafia do Działu Płatności, gdzie odbywa się ich weryfikacja i ostateczna akceptacja. Maksymalnie powinno to trwać do 24 godzin, jednak w wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu.

Przed pierwszą wypłatą możemy zostać poproszeni o przesłanie skanu czy zrzutu ekranu przedstawiającego nasz wyciąg bankowy lub elektronicznego potwierdzenia transakcji bankowej. Dokument taki nie może być starszy niż 3 miesiące i musi zawierać takie dane, jak: imię i nazwisko gracza, numer rachunku bankowego, logo gracza oraz datę jego wygenerowania.

eWinner - informacje o bukmacherze

eWinner to legalny polski bukmacher, który posiada zezwolenie Ministra Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową od 30 października 2018 roku. Licencja została wydana na okres 6 lat. Siedziba firmy znajduje się w Gdyni przy ulicy Legionów 126-128. Spółka odprowadza też podatki na rzecz Skarbu Państwa oraz realizuje wszystkie formalne obowiązki narzucone przez Ministerstwo Finansów (m.in.: ostrzeganie o ryzykach wynikających z udziału w grach hazardowych czy dokonywanie szczegółowej weryfikacji tożsamości klientów).

Grając w eWinner mamy więc pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z polskim prawem, a ewentualne wygrane pochodzą z legalnego źródła. Oferta bukmachera dostępna jest zarówno dla użytkowników strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej. Z tej drugiej opcji mogą skorzystać posiadacze systemu Android oraz iOS.

Bukmacher eWinner aktywnie działa na rynku polskiego sponsoringu. Od marca 2021 roku została sponsorem tytularnym piłkarskich rozgrywek 2 ligi. Umowa będzie obowiązywała do zakończenia sezonu 2022/2023. Dzięki tej współpracy możliwe jest oglądanie wszystkich spotkań, które aktualnie nie są transmitowane w telewizji. Mecze dostępne są w aplikacji mobilnej oraz na płatnej platformie streamingowej. 

Dodatkowo eWinner jest oficjalnym sponsorem Speedway Ekstraligi, oficjalnym bukmacherem Knockout Boxing Night, sponsorem tytularnym Apatora Toruń oraz sponsorem strategicznym Polskiej Ligi E-sportowej. Dzięki temu klienci otrzymują bardzo rozbudowaną ofertę na rozgrywki żużlowe czy e-sportowe.

Ambasadorem marki eWinner został były koszykarz NBA Marcin Gortat. Jego wizerunek pojawia się zarówno na stronie internetowej, jak i w telewizyjnych spotach reklamowych. Jest też twarzą przygotowanej przez tego bukmachera oferty powitalnej o łącznej wartości 610 PLN, z której mogą skorzystać osoby posiadające eWinner kod promocyjny o treści: MECZYKI.

eWinner kod promocyjny

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI