eWinner kod promocyjny

Bonus 610 PLN

 • 110 PLN zakład bez ryzyka i bez obrotu bonusem

 • 500 PLN bonus od drugiego depozytu

 • Koszykówka bez podatku 24/7!

 • Sporty wirtualne bez podatku w poniedziałki

MECZYKI
Dodał: Jerzy Ochota,03 Sty 2023 | 14:16

Kod promocyjny eWinner ma treść MECZYKI. Nowi gracze w eWinner z kodem promocyjnym mają szansę uzyskać powitalne bonusy na start, których łączna wartość wynosi 610 zł. Pierwszą promocją dla nowych graczy jest zakład bez ryzyka (cashback), z kolei drugą bonus od drugiej wpłaty na konto depozytowe. Aby z nich skorzystać, trzeba podczas rejestracji wpisać dostępny dla eWinner kod promocyjny. Z tego artykułu dowiesz się, jaka jest jego treść oraz gdzie należy go wpisać. Dodatkowo znajdziesz tutaj informacje o bukmacherze, ofercie, innych promocjach dostępnych dla wszystkich klientów oraz o metodach płatności. Zapraszamy do lektury.

Bonusy eWinner z kodem promocyjnym w pigułce

W swojej ofercie eWinner ma bonusy dla nowych graczy, którzy zarejestrują się klikając w TEN LINK, i wpiszą następnie kod promocyjny eWinner o treści MECZYKI. Dzięki bonusom na start można zyskać do 610 zł od bukmachera. Całkowita suma podzielona jest na dwa bonusy - zakład bez ryzyka o wartości 110 zł, a także bonus od drugiej wpłaty na konto depozytowe do maksymalnej kwoty 500 zł. Aktywacja bonusu możliwa jest tylko wtedy, gdy wpiszemy kod promocyjny eWinner. Gdzie umieścić kod promocyjny? Należy to zrobić w panelu rejestracyjnym, podczas zakładania konta. W ramce poniżej prezentujemy skróconą instrukcję zasad obrotu bonusem. W dalszej części tekstu każdy bonus opisujemy szczegółowo.

Bonus eWinner Zasady obrotu bonusem
Zakład bez ryzyka 110 PLN Brak obrotu
Bonus od drugiej wpłaty 500 PLN Obrót 6x, kurs min. 2.50

Bonusy, które aktywuje kod promocyjny eWinner, nie wykluczają się wzajemnie. Gracz może skorzystać z obu bonusów na start.

eWinner kod promocyjny

eWinner kod promocyjny - dwa bonusy na start do kwoty 610 PLN

eWinner przygotował dla nowych użytkowników ofertę na start składającą się z dwóch bonusów o łącznej wartości 610 PLN. Dostępne są one tylko i wyłącznie dla tych osób, które posiadają eWinner kod promocyjny o treści MECZYKI. W skład pakietu powitalnego wchodzą:

 • Cashback do kwoty 110 zł
 • 50% bonus od drugiej wpłaty do kwoty 500 zł

Gracze mogą skorzystać z obydwu bonusów w tym samym czasie, ponieważ udział w jednej promocji nie wyklucza drugiej. Z dalszej części tego tekstu dowiesz się co należy zrobić aby otrzymać dodatkowe środki i w jaki sposób dokonać nimi wymaganego przed wypłatą obrotu.

eWinner kod promocyjny - Freebet

Bukmacherzy proponują na start bonus, którym jest darmowy zakład, tzw. freebet. Czy kod promocyjny eWinner pozwala uzyskać ten bonus przy rejestracji? Na ten moment bukmacher nie przygotował na start freebetu, ma natomiast w ofercie dwa inne bonusy powitalne.

Darmowy zakład jest jednak jednym z bonusów, który znajduje się w ofercie dla wszystkich graczy. Pojawia się cyklicznie, a jego zasady mogą się zmieniać. Jeśli kod promocyjny eWinner będzie pozwalał na uzyskanie darmowego zakładu przy rejestracji, wówczas poinformujemy o tym. 

eWinner kod promocyjny - Cashback do kwoty 110 PLN

Jednym z popularniejszych bonusów na start u bukmacherów jest zakład bez ryzyka, czyli cashback. W eWinner kod promocyjny o treści MECZYKI pozwala aktywować taki bonus o wartości 110 zł.

Cashback 110 PLN Zasady bonusu
Stawka kuponu min. 20 PLN
Zasady kuponu bez ryzyka Brak wymaganego kursu minimalnego
Zasady obrotu bonusem Brak obrotu

Bonus cashback obowiązuje przy pierwszym postawionym kuponie. Aby otrzymać ewentualny zwrot stawki należy spełnić następujące warunki:

 • zarejestrować konto używając eWinner kodu promocyjnego o treści: MECZYKI
 • dokonać pierwszego depozytu na minimum 20 zł
 • postawić pierwszy zakład za stawkę równą lub większą niż 20 zł

W przypadku tej promocji nie ma żadnych wymagań co do liczby zdarzeń na kuponie oraz minimalnego kursu całkowitego. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że wszystkie zwroty pomniejszone są o obowiązkowy 12% podatek od stawki. Jeśli więc zagramy za 100 zł, wówczas cashback wyniesie 88 zł (100 zł - 12%). 

Maksymalny zwrot w przypadku tej promocji może wynieść 110 zł. Oznacza to, że należy zagrać za 125 zł (125 zł - 12% = 110 zł). Bonus w takiej wysokości dostaniemy tylko wtedy, gdy podczas zakładania konta wpiszemy kod promocyjny eWinner o treści: MECZYKI oraz nasz pierwszy postawiony zakład zostanie rozliczony jako przegrany.

Zwrot stawki dokonywany jest na nasze konto depozytowe. Oznacza to, że środki te nie podlegają żadnemu obrotowi. Można je więc od razu wypłacić na osobisty rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę. Na skorzystanie z promocji Cashback do kwoty 110 zł mamy 60 dni od momentu dokonania rejestracji w eWinner.

eWinner kod promocyjny - 50% bonus od drugiego depozytu do 500 PLN

Oprócz zakładu bez ryzyka, eWinner oferuje też swoim klientom 50% bonus od drugiego depozytu do kwoty 500 zł. W tym przypadku także wymagany jest kod promocyjny eWinner. 

Bonus 50% od drugiego depozytu 500 PLN Zasady bonusu
Minimalna wpłata 20 PLN
Kupon aktywujący bonus Stawka równa wartości wpłaty (dowolna liczba kuponów), kurs min. 1.50
Obrót bonusem Obrót 6x, kurs min. 2.50

Co należy zrobić aby skorzystać z tego bonusu? Do spełnienia są dwa wymogi, poza obowiązkowym kodem promocyjnych, których spełnienie pozwoli przystąpić do udziału w promocji:

 • rejestracja przy użyciu eWinner kodu promocyjnego o treści: MECZYKI
 • dokonanie drugiej wpłaty na co najmniej 20 zł

Po wpłaceniu depozytu dodatkowe środki pojawią się na naszym koncie bonusowym. W celu jego uruchomienia należy zagrać jeden, kilka lub kilkanaście kuponów z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.50, za stawkę odpowiadającą wpłaconej kwocie (w przypadku maksymalnego bonusu 500 zł, trzeba wpłacić co najmniej 1000 zł i za taką samą kwotę zagrać kupony po kursie 1.50 lub wyższym).

eWinner kod promocyjny - jak obrócić bonus powitalny przed wypłatą?

Bonus powitalny przysługuje wszystkim klientom, którzy podczas zakładania konta wpiszą w odpowiednim polu eWinner kod promocyjny o treści: MECZYKI. Tak jak wspominaliśmy w przypadku Cashbacku do kwoty 110 zł nie trzeba dokonywać żadnego obrotu. Trochę inaczej wygląda sytuacja przy promocji “50% bonus od drugiego depozytu”. Poniżej podajemy szczegóły.

Przed wypłatą dodatkowych środków, przyznawanych w ramach bonusu od depozytu, niezbędne jest dokonanie obrotu na określonych zasadach:

 • Bonus należy obrócić sześciokrotnie;
 • Minimalny kurs kuponu to 2.50;
 • Zaliczane są zarówno kupony pojedyncze, jak i wielokrotnie, liczy się kurs całkowity kuponu.

Przy maksymalnym bonusie wynoszącym 500 zł należy więc zagrać za co najmniej 3000 zł. Obrót będzie zaliczony, gdy:

 • Wszystkie zdarzenia na kuponach zostaną zakończone i rozliczone;
 • Nie będą zawierane zakłady przeciwstawne;
 • Kupony nie będą zamykane za pomocą opcji cash-out (wypłata środków przed zakończeniem danego zdarzenia);
 • Na kuponie znajdą się tylko zdarzenia z oferty zakładów bukmacherskich i zakładów na żywo.

Na spełnienie powyższych warunków mamy 30 dni liczonych od momentu przyznania przez eWinner dodatkowych środków. Ważne jest to, żeby w trakcie dokonywania obrotu nie zlecać żadnej wypłaty z konta depozytowego, ponieważ bonus zostanie anulowany.

eWinner kod promocyjny - gdzie wpisać kod promocyjny?

Tak jak wspominaliśmy, do skorzystania z bonusu powitalnego niezbędny jest w eWinner kod promocyjny o treści: MECZYKI. Zanim przejdziemy do wskazania miejsca gdzie należy go wpisać, przybliżmy nieco sam proces rejestracji konta u tego bukmachera. Składa się on z dwóch etapów:

eWinner rejestracja

eWinner kod promocyjny - rejestracja etap 1

Chcąc założyć konto w eWinner, w pierwszej kolejności musimy dostać się na stronę główną tego bukmachera. Można zrobić to klikając w jeden z dostępnych w tym artykule banerów lub wpisując adres bezpośrednio w pasku wyszukiwarki. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w znajdujący się w prawym górnym rogu przycisk “ZAREJESTRUJ SIĘ”.

Kiedy to zrobimy, naszym oczom ukaże się formularz rejestracyjny. W pierwszej części zostaniemy poproszeni o uzupełnienie następujących informacji:

 • adres e-mail
 • numer telefonu komórkowego
 • hasło
 • potwierdzenie hasła

Na samym dole znajduje się jeszcze jedno pole, w którym należy wpisać wspomniany eWinner kod promocyjny o treści: MECZYKI. Tylko w ten sposób uzyskamy dostęp do pełnej oferty powitalnej. Niezbędne jest też dokończenie procesu zakładania konta. W tym celu trzeba oświadczyć, że:

 • jesteśmy pełnoletni
 • wszystkie dane podaliśmy dobrowolnie
 • zapoznaliśmy się z informacjami, wymaganymi zgodnie z art. 13 RODO

Można też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych. Przed kliknięciem przycisku “ZAŁÓŻ KONTO” warto upewnić się czy zaznaczyliśmy pole “Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”

eWinner kod promocyjny - rejestracja etap 2

W drugiej części formularza rejestracyjnego nie ma już potrzeby wpisywania kodu promocyjnego eWinner o treści: MECZYKI. Nie obejdzie się jednak bez podania następujących danych:

 • imię
 • nazwisko
 • obywatelstwo
 • państwo urodzenia
 • PESEL
 • adres zamieszkania (miasto, kod pocztowy, ulica, numer domu, numer mieszkania)

Na końcu należy jeszcze wpisać sześciocyfrowy kod SMS, wysłany na podany wcześniej numer telefonu komórkowego oraz zaznaczyć, że:

 • zapoznaliśmy się i zaakceptowaliśmy postanowienia Regulaminu zakładów wzajemnych
 • wpłacane przez nas środki pochodzą z legalnego źródła i nie będą wykorzystywane w celach sprzecznych z prawem
 • jesteśmy polskim rezydentem
 • nie jesteśmy osobą zajmującą eksponowane stanowisko polityczne lub członkiem rodziny albo bliskim współpracownikiem takiej osoby

Jeśli wszystko zrobimy prawidłowo, wówczas będziemy mogli zakończyć proces rejestracji i po raz pierwszy zalogować się na swoje konto w eWinner. Zanim rozpoczniemy grę zostaniemy jeszcze poproszeni o ustawienie dziennych i miesięcznych limitów czasu gry oraz stawek. Kiedy to zrobimy możemy przystąpić do odebrania wspomnianych bonusów powitalnych.

eWinner kod promocyjny

eWinner bonusy i promocje na zakłady dla wszystkich graczy

Kod promocyjny eWinner o treści: MECZYKI pozwala nie tylko skorzystać z oferty powitalnej, ale daje też dostęp do licznych promocji dla wszystkich graczy. Bonusy u tego bukmachera dzielą się na stałe i tymczasowe. Te pierwsze dostępne są przez dłuższy czas, a drugie pojawiają się przy okazji ważnych meczów lub wydarzeń sportowych.

eWinner kod promocyjny

Warto regularnie zaglądać do zakładki “Promocje”, która znajduje się na górnym pasku MENU. Dodatkowo, jeśli podczas rejestracji zostaną zaznaczone odpowiednie zgody marketingowe, wówczas bukmacher będzie nas informował o nowych bonusach mailowo lub telefonicznie. Aktualnie na wszystkich użytkowników eWinner czekają następujące promocje:

 • Freebet 90 zł na europejskie puchary w piłce nożnej
 • Wielkie Kursy
 • Wirtualne poniedziałki
 • E-sport bez podatku 24/7

W dalszej części tego tekstu szczegółowo opisujemy każdą z nich.

eWinner Informacje o bukmacherze
Wpłaty min. 1 PLN / Pay-By-Link, BLIK, Przelewy24, Blue Media, karta płatnicza
Wypłaty min. 20 PLN
Aplikacja mobilna TAK, iOS lub Android
Punkty stacjonarne NIE
Transmisje TAK
Program lojalnościowy Loża VIP

eWinner bonusy - freebety na europejskie puchary w piłce nożnej

Pierwsza promocja, która co jakiś czas pojawia się w ofercie bonusowej, przygotowana przez tego bukmachera skierowana jest głównie dla fanów piłki nożnej. Wszyscy miłośnicy zakładów na ten sport, którzy podczas rejestracji skorzystali z eWinner kodu promocyjnego o treści: MECZYKI, mogą otrzymać freebety o wartości nawet 90 zł na mecze europejskich pucharów w piłce nożnej. Bukmacher pozwala zyskać 50% stawki (max 30 zł) za jeden kupon dziennie wytypowany na puchary. Od wtorku do czwartku można zatem zyskać do 90 zł.

Promocja “Europejskie Puchary” obowiązuje na kupony z min. jednym zdarzeniem z Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. W celu otrzymania pierwszego freebetu należy zapisać się do akcji i wytypować kupon mający:

 • minimum jeden lub więcej zdarzeń na kuponie z oferty europejskich pucharów
 • minimalnym kurs całkowity 2.50
 • stawka wynosząca minimum 20 zł

Po spełnieniu powyższych warunków będziemy mogli skorzystać z darmowego zakładu wynoszącego 50% stawki kuponu do 30 zł. Bonus do wykorzystania jest wyłącznie poprzez aplikację mobilną eWinner, na zdarzenie z oferty zakładów na żywo, którego maksymalny kurs wynosi 10.00

Jeśli odbierzemy pierwszy freebet we wtorek, to środę i czwartek możemy ponownie zgarnąć darmowy zakład. Zasady jego przyznawania są dokładnie takie same, jak wcześniej opisywaliśmy.

Do promocji nie kwalifikują się:

 • zakłady z oferty specjalnej, np.: Custom Bet, Wielkie Kursy czy zakłady systemowe
 • zakłady, przy rozstrzygnięciu których możliwy jest zwrot stawki, np.: draw no bet
 • zakłady, w których korzystaliśmy z opcji wcześniejszej wypłaty (cashout).

Jeśli darmowy zakład okaże się trafiony, wówczas na konto główne gracza trafi kwota wygranej pomniejszona o wysokość freebetu. Środkami tymi nie trzeba dokonywać żadnego obrotu - można je od razu wypłacić na osobiste konto bankowe lub przeznaczyć na granie kolejnych kuponów.

eWinner promocje - Wielkie Kursy

Promocja “Wielkie Kursy” to specjalna zakładka, w której znajdują się najważniejsze wydarzenia sportowe danego dnia z podniesionymi współczynnikami. Dzięki temu nasza ewentualna wygrana może być jeszcze większa. W ofercie znajdują się zdarzenia z różnych dyscyplin, m.in. takich jak: piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, hokej na lodzie czy sporty walki.

Wszystkie z nich można łączyć między sobą. Lista wydarzeń jest każdego dnia aktualizowana, dlatego warto zapoznać się z nią każdego dnia. W tym celu należy odszukać zakładkę “Popularne”, a następnie “Wielkie Kursy”. Dostęp do podwyższonych współczynników mają wszyscy użytkownicy, którzy podczas zakładania konta w eWinner użyli kodu promocyjnego o treści: MECZYKI.

eWinner bonus - Wirtualne poniedziałki

W eWinner swoją promocję znajdą też miłośnicy sportów wirtualnych. Bukmacher przygotował dla nich możliwość gry bez podatku w każdy poniedziałek w godzinach od 00:00 do 23:59. Co należy zrobić aby współczynnik zmienił wartość z 0.88 na 1.0?

Przede wszystkim podczas rejestracji konta należy wpisać kod promocyjny eWinner o treści: MECZYKI. Następnie konieczne jest zagranie za własne środki kuponu, na którym znajdą się co najmniej trzy zdarzenia z oferty sportów wirtualnych. Jeśli wszystkie z nich okażą się trafione, wówczas na nasze konto trafi cała wygrana. Koszty obowiązkowego podatku od gier bukmacher bierze w tym przypadku na siebie.

eWinner promocja - Koszykówka bez podatku 24/7

Osoby, które podczas zakładania konta w eWinner skorzystają z kodu promocyjnego o treści: MECZYKI, mogą obstawiać przez cały tydzień zdarzenia z koszykówki bez podatku. Co należy zrobić aby skorzystać z tej promocji? Do spełnienia są trzy warunki:

 • dodać do kuponu minimum trzy zdarzenia z oferty na koszykówkę
 • zadbać o to, żeby kurs każdego zdarzenia był równy lub wyższy niż 1.30
 • zagrać za środki pochodzące z salda głównego

Jeśli taki kupon będzie trafiony, to na nasze konto trafi wygrana + kwota należnego podatku (w tym przypadku eWinner bierze ten koszt na swoje barki). Zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, jak i zakładów na żywo. Wyjątkiem są te, które znalazły się sekcji “Wielkie Kursy”. W czasie trwania promocji nie można korzystać z opcji “Cash Out”, która umożliwia wcześniejsze zamknięcie kuponu.

Sprawdź kody promocyjne:

eWinner oferta

Wszyscy gracze, którzy posiadają eWinner kod promocyjny i użyją go podczas procesu rejestracji, uzyskają dostęp do pełnej oferty przygotowanej przez tego bukmachera. W chwili obecnej opiera się ona na trzech filarach:

 • Zakładach bukmacherskich
 • Zakładach na żywo
 • Sportach Wirtualnych

Dodatkowo klienci eWinner mogą sami tworzyć swoją ofertę na zakłady. Taką możliwość daje opcja “Custom Bet”, którą szczegółowo opisujemy w dalszej części tego tekstu. Z kolei dla najbardziej aktywnych użytkowników czeka miejsce w tzw. “Loży VIP”. Co należy zrobić aby tam się znaleźć oraz na jakie przywileje można liczyć? O tym też piszemy poniżej.

eWinner oferta - Zakłady bukmacherskie

Najważniejszym filarem działalności firmy eWinner są zakłady bukmacherskie. Znajdziemy tutaj zarówno najpopularniejsze dyscypliny, jak i te niszowe. Poniżej prezentujemy pełny wykaz wszystkich sportów:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Counter-Strike
 • Siatkówka
 • Tenis stołowy
 • Hokej na lodzie
 • Piłka ręczna
 • League of Legends
 • MMA
 • Żużel
 • Baseball
 • Bowls
 • Darts
 • Esport Starcraft
 • Esport Rainbow Six
 • Futbol amerykański
 • Futsal
 • Kolarstwo
 • Krykiet
 • Rugby
 • Snooker
 • Sporty motorowe
 • Szachy
 • Zakłady specjalne

Cała oferta dostępna jest w pasku menu, umiejscowionym po lewej stronie ekranu. Jak widać znajdują się w niej nie tylko dyscypliny sportowe, ale też zdarzenia z E-sportu, który z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności. 

Najwięcej możliwości do obstawiania mamy w przypadku piłki nożnej. eWinner oferuje swoim graczom zakłady z rozgrywek międzynarodowych, młodzieżowych oraz klubowych. Do tych pierwszy zaliczamy przede wszystkim mecze Ligi Narodów, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata oraz eliminacji do tych turniejów. Z kolei w przypadku tych ostatnich, gracze mogą typować takie rozgrywki, jak:

 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy
 • Liga Konferencji Europy

W ofercie eWinner znajdziemy też wszystkie najważniejsze ligi europejskie, na czele z: polską, angielską, włoską, niemiecką, hiszpańską czy francuską. Dodatkowo do wyboru są rozgrywki z takich krajów, jak: Arabia Saudyjska, Gwatemala, Katar, Kostaryka, Nikaragua, Peru czy Urugwaj.  Decydując się na typowanie meczów odbywających się w Polsce, gracze mają do wyboru następujące rozgrywki:

 • Ekstraklasa
 • I Liga
 • II liga
 • Puchar Polski

Generalnie w przypadku większości krajów do wyboru mamy nie tylko mecze z najwyższych klas rozgrywkowych, ale też z tych niższych. Szczególnie dotyczy to takich lig, jak angielska, niemiecka czy włoska.

Obok piłki nożnej najwięcej zdarzeń do obstawiania znajdziemy w przypadku tenisa, koszykówki i hokeja na lodzie. W ofercie dostępne są wszystkie najważniejsze imprezy związane z tymi dyscyplinami oraz rozbudowane zakłady na rozgrywki krajowe. Aby poznać pełnię możliwości obstawiania u tego bukmachera, należy założyć tutaj konto przy użyciu kodu promocyjnego eWinner o treści: MECZYKI.

eWinner oferta - Zakłady na żywo

Ważną częścią dostępnej w eWinner oferty są zakłady na żywo. Ta forma typowania z roku na rok jest coraz popularniejsza, dlatego bukmacherzy mocno dbają o to, aby stale ją rozbudowywać i ulepszać. Tym bardziej, że dostępne tutaj zdarzenia można dodawać do kuponów, granych za środki uzyskane w ramach bonusów powitalnych. Przypominamy też w tym miejscu, że oferta na start o łącznej wartości 610 zł, dostępna jest dla wszystkich użytkowników, którzy posiadają kod promocyjny eWinner o treści: MECZYKI.

W ofercie zakładów na żywo w eWinner znajdziemy praktycznie te same dyscypliny sportowe, jak w przypadku zakładów przedmeczowych. Na pierwszy plan wysuwają się tutaj następujące sporty:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Hokej na lodzie

Do wyboru są też rozgrywki e-sportowe, w szczególności te związane z Counter-Strike. Liczba rynków w ramach poszczególnych zdarzeń zależy od popularności danego sportu oraz prestiżu rozgrywek. Najwięcej opcji będziemy mieli przy okazji najważniejszych meczów piłkarskich lub tenisowych.

Zakłady live w eWinner dostępne są praktycznie przez całą dobę. Kiedy w Polsce mamy środek nocy, do wyboru są rozgrywki trwające w USA, Ameryce Południowej czy Australii. Z kolei nad ranem do głosu dochodzą spotkania odbywające się w Azji. Jak więc widać możliwości jest bardzo wiele.

Chcąc typować zdarzenia w trakcie ich trwania, należy przejść do sekcji “Zakłady na żywo”. Można to zrobić klikając odpowiedni przycisk, znajdujący się w górnym pasku menu. Kiedy to zrobimy, naszym oczom ukaże się lista wszystkich aktualnych spotkań, które można w danej chwili obstawiać. Po wejściu w konkretne zdarzenie, oprócz aktualnych kursów, do dyspozycji graczy są też szczegółowe statystyki.

eWinner oferta - Sporty wirtualne

Sporty wirtualne to ostatni z filarów, na którym oparta jest oferta eWinner. Podobnie jak zakłady na żywo, rozrywka ta z każdym kolejnym miesiącem zyskuje swoich fanów. Główny wpływ na to ma fakt, że wszelkie zakłady można wnosić przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy.

Do dyspozycji graczy są następujące rozgrywki:

 • Wirtualna Liga Polska
 • Wirtualne Mistrzostwa Europy
 • Wirtualna Koszykówka
 • Wirtualny Tenis
 • Wirtualne Psy
 • Wirtualne Konie

Pierwsze z nich stylizowane są Ekstraklasę. Nazwy drużyn bardzo przypominają te prawdziwe. W drugim przypadku typujemy wirtualne mecze rozgrywane przez reprezentacje poszczególnych krajów. Z kolei koszykówka wzorowana jest na NBA.

Oprócz tradycyjnych zakładów na zwycięzcę danego spotkania, gracze mogą wybierać spośród kilkudziesięciu innych rynków. Generalnie nie różnią się one zbytnio od tych występujących w tradycyjnych rozgrywkach piłkarskich czy koszykarskich. Z wyjątkiem tego, że wirtualne spotkania cechują się większą dynamiką i trwają zdecydowanie krócej niż w rzeczywistości.

W tym miejscu przypominamy, że wszyscy gracze, którzy podczas procesu zakładania konta wpisali w odpowiednim polu eWinner kod promocyjny o treści: MECZYKI, mogą skorzystać z poniedziałkowej promocji na sporty wirtualne. Dzięki niej możliwa jest gra bez podatku. Stanie się tak wtedy, gdy na naszym kuponie pojawią się co najmniej trzy zdarzenia z tej sekcji.

eWinner oferta - Loża VIP

Loża VIP to specjalna oferta dedykowana najbardziej aktywnym graczom. Głównym kryterium jest tutaj miesięczny obrót. Jeśli w danym miesiącu przekroczy 20 000 zł, wówczas sami możemy skontaktować się z bukmacherem pod adresem mailowym vip@ewinner.pl. Użytkownicy mogą też otrzymać od eWinner specjalne zaproszenie do tego programu. Jakie korzyści daje członkostwo w Loży VIP?

Do wyboru są trzy pakiety bonusowe:

 • I PAKIET VIP: składający się z bonusu od depozytu oraz cashbacku
 • II PAKIET VIP: w skład którego wchodzą: bonus od depozytu i freebet
 • III PAKIET VIP: zawierający freebet oraz cashback

Dodatkowo osoby, które należą do Loży VIP otrzymują dedykowaną obsługę, dzięki czemu ich sprawy będą załatwiane priorytetowo. Będą też dla nich przygotowywane specjalne warunki ofert lojalnościowych. Bukmacher rozważa też oferowanie w przyszłości biletów na ważne wydarzenia kulturalne oraz wyjazdów na najważniejsze rozgrywki odbywające się w kraju i za granicą.

Na specjalne bonusy być może będą mogli też liczyć klienci, którzy dokonają rejestracji przy użyciu eWinner kodu promocyjnego o treści: MECZYKI.

eWinner oferta - Custom Bet

Ostatnim elementem oferty eWinner jest “Custom Bet”, czyli możliwość samodzielnego tworzenia zakładów. Jeśli ktoś ma swój pomysł na jakieś zdarzenie, to może wysłać swoją propozycję za pomocą specjalnego formularza. Należy uzupełnić w nim następujące pola:

 • adres e-mail
 • data
 • rozgrywki lub wydarzenie
 • mecz lub zdarzenie
 • szczegółowy opis zakładu

Firma eWinner rozpatrzy naszą propozycję w ciągu maksymalnie 12 godzin (z wyłączeniem godzin między 00:00 a 08:00). O ewentualnej akceptacji lub odrzuceniu zostaniemy poinformowani drogą elektroniczną. Jeśli zakład przypadnie do gustu bukmacherowi, wówczas pojawi się w ogólnodostępnej ofercie. 

Warto wysłać zgłoszenie z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ zwiększa to szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Z opcji “Custom Bet” mogą skorzystać m.in. użytkownicy, którzy podczas rejestracji użyli kodu promocyjnego eWinner o treści: MECZYKI.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

eWinner - wpłaty i wypłaty

Chcąc skorzystać z bonusu powitalnego o wartości 610 PLN, trzeba wykonać dwie czynności. Pierwszą z nich jest wpisanie w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego kodu promocyjnego eWinner o treści: MECZYKI. Drugą to dokonanie pierwszej wpłaty. Podobnie jak w przypadku innych polskich legalnych bukmacherów klienci mają do dyspozycji kilka metod płatności.

eWinner metody płatności

eWinner wpłaty

W eWinner za prawidłową obsługę wpłat odpowiadają dwaj operatorzy:

 • Blue Media
 • Przelewy24

Dzięki temu klienci mają pewność, że wszystkie ich transakcje są całkowicie bezpieczne. Dodatkowo odbywają się one w czasie rzeczywistym, a środki księgowane są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. 

Przed dokonaniem depozytu należy wpisać kwotę oraz oświadczyć, że wpłacane środki przelewane są z rachunku płatniczego, którego jesteśmy posiadaczem oraz pochodzą z legalnego źródła. Konto możemy zasilić za pomocą:

 • Szybkich przelewów
 • BLIK-u
 • Kart płatniczych Visa lub MasterCard
 • Pay-By-Link

Niezależnie od wybranej opcji minimalna wpłata do eWinner wynosi 1 zł. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji, dlatego na konto gracza zawsze trafi całość deponowanych środków. Dla zwiększenia bezpieczeństwa warto zachować wszystkie kopie wykonywanych transakcji.

eWinner wypłaty

W eWinner wypłaty realizowane są tylko i wyłącznie na osobisty rachunek bankowy klienta. Podobnie jak w przypadku składania depozytu odbywają się one za pomocą szybkich przelewów, dzięki czemu osoby posiadające konta w największych polskich bankach otrzymają środki w ciągu kilku minut. Dodatkowo nie są obarczone żadnymi prowizjami czy ukrytymi opłatami.

Wypłaty realizowane są w następujących dniach i godzinach:

 • od poniedziałku do soboty w godzinach 08:00 - 23:00
 • w niedzielę i święta w godzinach 08:00 - 16:00

Minimalna kwota wypłaty wynosi 20 zł. Ważne jest to, że każde zlecenie trafia do Działu Płatności, gdzie odbywa się ich weryfikacja i ostateczna akceptacja. Maksymalnie powinno to trwać do 24 godzin, jednak w wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu.

Przed pierwszą wypłatą możemy zostać poproszeni o przesłanie skanu czy zrzutu ekranu przedstawiającego nasz wyciąg bankowy lub elektronicznego potwierdzenia transakcji bankowej. Dokument taki nie może być starszy niż 3 miesiące i musi zawierać takie dane, jak: imię i nazwisko gracza, numer rachunku bankowego, logo gracza oraz datę jego wygenerowania.

eWinner - informacje o bukmacherze

eWinner to legalny polski bukmacher, który posiada zezwolenie Ministra Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową od 30 października 2018 roku. Licencja została wydana na okres 6 lat. Siedziba firmy znajduje się w Gdyni przy ulicy Legionów 126-128. Spółka odprowadza też podatki na rzecz Skarbu Państwa oraz realizuje wszystkie formalne obowiązki narzucone przez Ministerstwo Finansów (m.in.: ostrzeganie o ryzykach wynikających z udziału w grach hazardowych czy dokonywanie szczegółowej weryfikacji tożsamości klientów).

eWinner informacje

Grając w eWinner mamy więc pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z polskim prawem, a ewentualne wygrane pochodzą z legalnego źródła. Oferta bukmachera dostępna jest zarówno dla użytkowników strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej. Z tej drugiej opcji mogą skorzystać posiadacze systemu Android oraz iOS.

Bukmacher eWinner aktywnie działa na rynku polskiego sponsoringu. Od marca 2021 roku została sponsorem tytularnym piłkarskich rozgrywek 2 ligi. Umowa będzie obowiązywała do zakończenia sezonu 2022/2023. Dzięki tej współpracy możliwe jest oglądanie wszystkich spotkań, które aktualnie nie są transmitowane w telewizji. Mecze dostępne są w aplikacji mobilnej oraz na płatnej platformie streamingowej. 

Dodatkowo eWinner jest oficjalnym sponsorem Speedway Ekstraligi, oficjalnym bukmacherem Knockout Boxing Night, sponsorem tytularnym Apatora Toruń oraz sponsorem strategicznym Polskiej Ligi E-sportowej. Dzięki temu klienci otrzymują bardzo rozbudowaną ofertę na rozgrywki żużlowe czy e-sportowe.

Ambasadorem marki eWinner został były koszykarz NBA Marcin Gortat. Jego wizerunek pojawia się zarówno na stronie internetowej, jak i w telewizyjnych spotach reklamowych. Jest też twarzą przygotowanej przez tego bukmachera oferty powitalnej o łącznej wartości 610 PLN, z której mogą skorzystać osoby posiadające eWinner kod promocyjny o treści: MECZYKI.

Wybrane kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
STS

100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny eWinner?

Kod promocyjny w eWinner to: MECZYKI. należy go wpisać podczas zakładania konta, przy użyciu TEGO LINKU. Wpisanie kodu promocyjnego pozwoli aktywować bonus powitalny.

Jaki jest bonus powitalny eWinner?

Bonus powitalny w eWinner ma wartość 610 zł. Składają się na niego: zakład bez ryzyka, tzw. cashback do 110 zł, oraz bonus 50% od drugiej wpłaty do kwoty 500 zł.

0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020