FORbet bonus 2000zł | Bonus powitalny na start 2020

FORbet bonus 2000zł | Bonus powitalny na start 2020
Forbet / Meczyki.pl
autor: Seweryn Krauze 9 wrz 2020 | 11:05
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Bukmacher Forbet działa na polskim rynku stosunkowo krótko, bo wymaganą licencję od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych uzyskał w maju 2016 r. Firma sponsoruje drużyny i wydarzenia sportowe, jest sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowa, startującego w żużlowej Ekstralidze. Forbet przygotował dla wszystkich użytkowników ofertę promocyjną obejmującą m.in. bonus na start. Bonusy znajdziemy również u innych legalnych operatorów jak np.: STS, Fortuna - ich opis znajdziesz w artykule.

Bukmacher Forbet - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Forbet bonus - oferta powitalna u bukmachera Forbet
  2. Forbet bonus od depozytu 2000 zł
  3. Inne bonusy dostępne u bukmachera Forbet
  4. Bonusy u pozostałych bukmacherów
  5. Jak zarejestrować konto u bukmachera Forbet?

Forbet bonus - oferta powitalna u bukmachera Forbet

Forbet oferuje nowym graczom złożony pakiet powitalny, w ramach którego możemy zyskać do 2050 zł. Promocja jest aktywna przy pierwszych trzech wpłatach własnych środków na konto. Bukmacher proponuje:

  • Bonus od depozytu do 2000 zł

Poniżej znajdziesz niezbędne informacje pomocne w rozpoczęciu gry u bukmachera Forbet. Poznasz szczegóły promocji powitalnej – dowiesz się, jak działa bonus i jaki obrót otrzymanymi środkami należy wykonać przed wypłatą. Przybliżymy Ci też proces rejestracji i inne oferty bonusowe dostępne dla wszystkich graczy.

Forbet bonus od depozytu 2000 zł

Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości do 1000 zł z kodem promocyjnym, od drugiej wpłaty w wysokości do 500 zł i od trzeciej wpłaty w wysokości do 500 zł

Aby skorzystać z oferty powitalnej, musimy zasilić konto własnymi środkami. Bukmacher przyzna nam bonus nie tylko za pierwszą wpłatę pieniędzy, ale również za dwie kolejne. Za trzy depozyty możemy uzyskać łącznie 2050 zł.

  • Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 1000 zł dodatkowego bonusu
  • Bonus od drugiej wpłaty 75% do 500 zł
  • Bonus od trzeciej wpłaty 50% do 500 zł

Zasady działania każdego z bonusów od wpłaty, w tym warunki obrotu, nie zmieniają się. Bonus znajdzie się na naszym koncie tuż po wpłacie własnych pieniędzy. Minimalna kwota depozytu to 20 zł.

Bonusowe środki pozostaną zablokowane do momentu dokonania jednokrotnego obrotu depozytem. Czyli, przy pierwszym zasileniu konta na kwotę np. 1000 zł, drugie 1000 zł bonusu będzie możliwe do wykorzystania dopiero po zawarciu zakładów (wymagany całkowity kurs minimalny: 2.00) za wszystkie wpłacone środki. 

Odblokowanym bonusem także trzeba obrócić. Bukmacher wymaga czterokrotnego obrotu w ciągu 30 dni po kursie minimalnym 2.00 i z kursem pojedynczego zdarzenia nie niższym niż 1.30. Promocja nie obejmuje zakładów systemowych.

STS - bardziej przejrzysta oferta

Na stronie największego bukmachera działającego w Polsce czyli STS, ta oferta dotycząca bonusu od depozytu jest bardziej przejrzysta. 

Stuprocentowy bonus o wartości pierwszego depozytu wynosi 1200 zł, a minimalny kurs całkowity kuponu wynosi 1.91. 

Aby móc wypłacić pieniądze zarobione dzięki bonusowi na stronie STS, trzeba dokonać obrotu za kwotę trzykrotnie wyższą. 

Fortuna - podobny bonus

Podobny bonus znajduje się również na stronie internetowej Fortuny. Ten bukmacher oferuje bonus o wartości 100% od pierwszego depozytu do 1000 złotych. Po ukończeniu rejestracji należy w ciągu 3 dni zaakceptować bonus w zakładce "Moje bonusy". Gracz ma następne 3 dni na zasilenie konta, a potem 4 kolejne dni na zawarcie pierwszego zakładu o kursie minimalnym całkowitym 1.60.

Inne bonusy dostępne u bukmachera Forbet

W Forbecie prezent to słowo-klucz. Bukmacher oferuje freebet graczom, którzy akurat mają urodziny. Freebet to darmowy zakład przyznawany nam przez bukmachera. Innymi słowy, otrzymujemy w prezencie środki do wykorzystania na grę.

Bonus urodzinowy - Freebet 20 zł

Na każdego solenizanta czeka bonus urodzinowy w wysokości 20 zł. Wystarczy, że w ciągu trzech miesięcy przed dniem urodzin wpłacił na swoje konto łącznie min. 100 zł i za tę samą kwotę zagrał. Promocją są objęci także użytkownicy, którzy zarejestrowali się do tygodnia przed lub tydzień po urodzinach. W tym drugim przypadku chęć wzięcia udziału w ofercie urodzinowej musimy zgłosić bukmacherowi mailowo.

Aby wypłacić bonusowe środki, musimy nimi dwukrotnie obrócić w ciągu maksymalnie 14 dni. Minimalny kurs całkowity zakładów to 2.00

STS - darmowy zakład niezależnie od dnia!

Bukmacher STS w ramach swojej oferty powitalnej proponuje freebet o wartości 29 złotych bez limitów dotyczących liczby zdarzeń czy minimalnych kursów całkowitych. 

FORTUNA - darmowy zakład 20 PLN

Na oferowane w prezencie środki, które mają służyć w grze nowi gracze mogą liczyć także na stronie bukmachera Fortuna. Operator przekazuje na nasze konto 2800 punktów FKP. W przeliczeniu na pieniądze jest to darmowy zakład o wartości 20 złotych.

Bukmacher Forbet organizuje inne czasowe akcje promocyjne. Okolicznościowe promocje dotyczą m.in. bieżących ważnych wydarzeń sportowych. Na premie mogą również liczyć gracze obstawiający sporty wirtualne.

Forbet bukmacher Cashback

Cashback, czyli zwrot pieniędzy w przypadku przegranego zakładu to bardzo popularny i korzystny bonus, ale niestety, w podstawowej ofercie Forbetu w tym momencie znaleźć go nie można. 

STS CASHBACK 31 PLN

Gracze, którzy chcieliby zawrzeć bezpieczny zakład i nie obawiać się utraty pieniędzy w razie przegranej mogą udać się chociażby na stronę STS, gdzie cashback wynosi 31 złotych.

Bonus bez depozytu STSKod promocyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Fortuna CASHBACK 210 PLN

Innym bukmacherem, który oferuje bardzo interesujący bonus w postaci cashbacku jest Fortuna. Tutaj stawka, jaką firma zwraca w przypadku przegrania pierwszego zakładu jest jeszcze atrakcyjniejsza i wynosi 210 złotych.

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY UZUPEŁNIA SIĘ AUTOMATYCZNIE

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

BETCLIC OFERTA CASHBACK 550 PLN

Korzystne oferty można znaleźć także na stronach innych bukmacherów. Jednym z nich jest Betclic, który na dobry początek oferuje cashback, czyli bezpieczny zakład o wartości aż 550 złotych. Ten świetny bonus można zgarnąć po założeniu konta z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS550.

promocje betclic
Kod promocyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

PZBuk bukmacher cashback i bonus od depozytu

W ramach oferty powitalnej na stronie bukmachera PZBuk można znaleźć dwa bonusy startowe o łącznej wartości 400 zł. Pierwszy z nich to zakład bez ryzyka, czyli cashback w wysokości 200 zł. Bukmacher zwraca stawkę pierwszego przegranego zakładu spełniającego warunki promocji. Zakład bez ryzyka musi zawierać minimum dwa zdarzenia, każde z kursem nie niższym od 1.40. Po uzyskaniu bonusu warunki obrotu są identyczne w zakresie i kursów, i liczby zdarzeń. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu.

Poza tym PZBuk przygotował również bonus od depozytu w wysokości 200 zł. Bukmacher przekazuje go w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które następnie trzeba wymienić w specjalnym e-sklepie na stronie internetowej PZBuka. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00.

Aby skorzystać z wyżej wymienionej oferty, należy założyć konto z wykorzystaniem kodu promocyjnego o treści MEGABONUSPZB.

promocje pzbuk
Kod bonusowy: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Betfan bukmacher bez podatku, cashback, bonus na start

Kartą atutową bukmachera Betfan jest zwolnienie gracza z obowiązku płacenia podatku obrotowego, dzięki czemu każda wygrana jest o 14% wyższa. Ten bonus jest zupełnie darmowy.

Kolejnym bonusem na Betfanie jest cashback, czyli zakład, po którego przegraniu stawka zostaje zwrócona na konto gracza. W przypadku tego operatora jego maksymalna wartość wynosi 100 złotych.

Ostatnim bonusem przygotowanym przez Betfan jest oferta 100% od depozytu. W tym przypadku wynosi ona maksymalnie aż 3000 złotych, ale jest rozłożona na trzy wpłaty, a z każdej z nich można zyskać do 1000 złotych

W celu skorzystania z wyżej opisanej oferty, wystarczy założyć konto na stronie Betfan, a w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny MEGABONUS.

Bukmacher Betfan

Kod promocyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Jak zarejestrować konto u bukmachera Forbet?

U tego bukmachera od razu musimy zarejestrować standardowe konto. Nie ma możliwości utworzenia tymczasowego. Zanim rozpoczniemy grę, Forbet wymaga dokładnej weryfikacji naszych danych. Proces rejestracji podzielony jest na trzy etapy.

STS szybka rejestracja konta

Prostsza opcja rejestracji przebiega u STS i pozwala na rejestrację konta tymczasowego.

Jeśli zdecydujemy się na założenie konta tymczasowego, musimy mieć na uwadze, że wiąże się to z kilkoma ograniczeniami, z których najważniejszym jest brak możliwości wypłacania pieniędzy na konto bankowe. Stworzenie konta stałego wymaga podania dodatkowych danych, mających na celu dokonywania ekspresowych wypłat i posiadania możliwości korzystania z pełnej oferty bukmachera. 

Krok 1

Aby założyć nowe konto na STS, wystarczy kliknąć w podany przez nas link, który przekieruje na stronę rejestracji. W jej trakcie należy podać adres e-mail, hasło, numer telefonu oraz kod promocyjny o treści MEGABONUS, który pozwoli na skorzystanie ze świetnej oferty powitalnej.

Krok 2

W drugim etapie nowy gracz będzie musiał podać kilka swoich danych personalnych. Są nimi: Imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL oraz kod wysłany na podany wcześniej numer telefonu w celu jego zweryfikowania. 

Krok 3 

Ostatnim etapem jest zamienienie konta tymczasowego na stałe, do czego naprawdę zachęcamy. Wiąże się to z możliwością wypłacania pieniędzy z konta STS na konto bankowe oraz obstawiania kuponów za stawkę wyższą niż 5000 złotych. Tutaj trzeba będzie jeszcze raz zweryfikować swoje dane personalne, wybrać pseudonim, którym gracz będzie posługiwał się w trakcie gry, przesłać zdjęcie obu stron dowodu osobistego, aby nie było wątpliwości, kto jest właścicielem konta oraz podać numer rachunku bankowego. Takie formalności obowiązują na każdej stronie bukmacherskiej działającej w Polsce.

Jeśli weryfikacja zdjęć dowodu osobistego zakończy się powodzeniem, daje to możliwość korzystania z usług STS bez żadnych ograniczeń!

A jak wygląda rejestracja na stronie Forbet?

Krok 1

W pierwszym etapie trzeba wpisać dane logowania – aktualny adres e-mail, wybraną nazwę użytkownika (login) oraz hasło. W tym punkcie zaznaczamy również, czy chcemy skorzystać z oferty powitalnej. 

Krok 2

W dalszej kolejności należy uzupełnić dane użytkownika. Podajemy posiadane obywatelstwo i podstawowe dane osobowe oraz adresowe. Bukmacher oczekuje również naszego numeru telefonu.

Krok 3

Na koniec wpisujemy szczegółowe dane osobowe. Wymagana jest data urodzenia i numer PESEL. Wybieramy również dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport), który będzie podlegał weryfikacji. Trzeba podać jego serię, numer oraz skany obu stron w celu potwierdzenia danych. Oprócz tego należy wprowadzić aktywny numer rachunku bankowego, na który będą realizowane zlecone przez nas wypłaty.

Pełna aktywacja konta daje nam dostęp do wszystkich funkcji i usług na stronie bukmachera Forbet.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma Forbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start