forBET bonus powitalny

Bonus 3300 PLN

 • 1300 PLN zakład bez ryzyka

 • 2000 PLN bonus od depozytu

 • 30 dni gry bez podatku

MECZYKIVIP
Dodał: Seweryn Krauze,31 Maj 2023 | 20:55
W forBET bonus na start dostępny jest dla nowych graczy, którzy dopiero zakładają konto w serwisie bukmachera. Jakie promocje znalazły się w pakiecie powitalnym? Co proponuje zarejestrowanym typerom bukmacher? O tym, a także o całej ofercie, piszemy w tym tekście.

forBET bonus

W forBET bonus powitalny dla nowych graczy ma wartość 3300 zł + 30 dni gry bez podatku. Pakiet na start składa się z kilku promocji, którymi są m.in. zakład bez ryzyka do 1300 zł - najwyższy cashback forBET na rynku dostępny tylko z kodem MECZYKIVIP - oraz bonus 100% od drugiej wpłaty do 2000 zł. 
Bonus forBETObrót bonusem
Zakład bez ryzyka 1300 PLN1x, min. 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30
Bonus 100% od drugiej wpłaty 2000 PLN2x, kurs min. 2.50, 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30
30 dni gry bez podatkuBez obrotu bonusem
Rejestracja u bukmachera dostępna jest TUTAJ. W forBET bonus powitalny aktywujemy wpisując kod MECZYKIVIP.
Zakładając nowe konto można skorzystać ze wszystkich, opisanych wyżej promocji bukmachera. Nie wykluczają się one wzajemnie.
forBET kod promocyjny

forBET bonus powitalny

Przedstawione dla forBET bonus na start, składający się z kilku promocji, wiąże się z konkretnymi warunkami użycia. Jak skorzystać z poszczególnych promocji na start u bukmachera? Szczegóły bonusów opisujemy poniżej.

Bonus na zakład bez ryzyka (cashback)

Pierwszy dostępny w forBET bonus powitalny to zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 1300 zł. To najwyższy na rynku bonus, dostępny wyłącznie dla tych graczy, którzy podczas rejestracji wpiszą kod bonusowy forBET o treści MECZYKIVIP. Gracze mogą skorzystać z tej promocji typując swój premierowy kupon, a jeśli ten okaże się przegrany, to otrzymają zwrot stawki nawet do 1300 zł.
Cashback z kodem forBETWartość
Maksymalny bonus1300 PLN
Minimalna stawka 20 PLN
Obrót bonusem1x, min. 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30
Jak działa w forBET bonus na start bez ryzyka? Przede wszystkim, jeśli zarejestrowaliśmy już konto, należy wpłacić pierwszy depozyt na konto w serwisie bukmachera. Następnie typujemy pierwszy kupon, którego stawka to minimum 20 zł. Maksymalny bonus wynosi 1300 zł. Bukmacher zwraca całą stawkę premierowego kuponu, jeśli ten okaże się przegrany. 
Kształt kuponu biorącego udział w promocji jest dowolny. forBET nie narzuca ani liczby zdarzeń, ani kursu minimalnego. Ważne, aby zakłady pochodziły z oferty przedmeczowej, na żywo lub zakładów wirtualnych. Wykluczone są gry karciane. 
Przy poprawnym obstawieniu pierwszego kuponu gracz wygrywa pełną pulę, jeśli zakład będzie rozliczony jako przegrany, to otrzymuje cashback. Jak wykorzystać przyznany przez forBET bonus powitalny? Trzeba nim obrócić jeden raz, według określonych zasad:
 • Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.30
 • Czas na wykonanie obrotu wynosi 14 dni
Obrót zostaje zaliczony, gdy wszystkie zdarzenia na kuponie zostaną rozliczone a sam kupon zamknięty.

Bonus 100% od drugiej wpłaty

Na start dostępny jest także w forBET bonus od drugiej wpłaty. Bukmacher podwaja drugi depozyt do kwoty 2000 zł, dzięki czemu gracze mogą uzyskać nawet 4000 zł na grę.
Bonus od depozytuWartość
Maksymalny bonus2000 PLN
Minimalna wpłata20 PLN
Obrót bonusem2x, kurs min. 2.50, 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30
Bonus forBET od drugiej wpłaty jest dostępny dla wszystkich graczy, którzy założyli konto w serwisie bukmachera. Aby skorzystać z promocji należy wykonać kilka kroków. Minimalna wartość wpłaty wynosi 20 zł, a najwyższy bonus gracze mogą uzyskać wpłacając co najmniej 2000 zł na konto depozytowe. Można dokonać wyższej wpłaty, ale nie będzie to wpływało na większy bonus.
Zanim otrzymamy bonus, forBET wymaga obrotu wpłaconym, drugim depozytem. Wystarczy zrobić to raz, na kuponach o kursie 2.00 lub więcej. Kiedy wszystkie zakłady zostaną rozliczone, to bonus zostanie uwolniony.
Teraz należy przejść do warunków obrotu samym bonusem od drugiego depozytu. Trzeba nim obrócić dwa razy, a wymogi są następujące:
 • Na kuponie powinny znaleźć się minimum 3 zdarzenia
 • Minimalna wysokość kursu kuponu to 2.50, a pojedynczego zdarzenia 1.30
 • Do obrotu zaliczane są zakłady przedmeczowe i na żywo
 • Z obrotu wyłączone są zakłady wirtualne, systemowe i gry karciane
 • Czas na obrót wynosi 14 dni
Przed ukończeniem obrotu nie można zlecać wypłaty środków na rachunek bankowy, w przeciwnym razie przyznany przez forBET bonus powitalny przepadnie. Zaliczenie obrotu następuje w momencie rozliczenia kuponów. 

Gra bez podatku

Nowi gracze mogą skorzystać także z promocji, którą jest gra bez podatku przez 30 dni. Bukmacher forBET bonus na start aktywuje w ciągu 24 godzin od rejestracji konta, a biorące udział w promocji kupony muszą spełniać określone założenia:
 • Na kuponie powinny znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia 
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.30
 • Zakłady muszą być typowane ze środków własnych
 • Zaliczane są zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz zakłady wirtualne
 • Wyłączone z promocji są gry karciane, zakłady systemowe i specjalne czy długoterminowe
W forBET bonus na start, którym jest gra bez podatku przez 30 dni, nie wymaga obrotu. W ramach promocji współczynnik typowanych kuponów zmienia się z 0.88 na 1.00 a wygrane od razu trafiają na saldo główne.

Sprawdź kody promocyjne:

Rejestracja z kodem bonusowym forBET

Aby odebrać w forBET bonus na start należy najpierw założyć konto u bukmachera. Wymagane jest także zaakceptowanie promocji i wpisanie kodu bonusowego MECZYKIVIP. W jaki sposób można zarejestrować się u bukmachera? Opisujemy to punkt po punkcie.
Forbet rejestracja

Rejestracja z kodem bonusowym forBET - krok 1

Na samym początku, jeśli otworzymy już formularz rejestracyjny na stronie forBET, należy wpisać podstawowe dane służące do logowania się na konto w serwisie bukmachera. 
Są to takie informacje, jak:
 • Login
 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Kod bonusowy (treść MECZYKIVIP)
Forbet bonus - rejestracja etap 1
Jeśli chcemy odebrać powitalny bonus forBET, to w tym miejscu należy zaznaczyć stosowne okienko. Ponadto wymagane jest oświadczenie o pełnoletniości, a opcjonalnie można zaznaczyć również zgody marketingowe. Przypominamy, że wpisanie kodu MECZYKIVIP pozwala uzyskać w forBET bonus o wartości do 3300 zł, w tym najwyższy na rynku cashback 1300 zł dostępny wyłącznie z tym kodem.

Rejestracja z kodem bonusowym forBET - krok 2

Do drugiej strony formularza przejdziemy, jeśli zdecydujemy się wypełnić dane ręcznie. Można skorzystać także z funkcjo mojeID, dzięki czemu konto założymy potwierdzając swoją tożsamość w bankowości elektronicznej. Wówczas nie jest wymagane np. przesłanie skanu dokumentu ze zdjęciem. W tym przypadku należy postępować zgodnie z komunikatami ze strony banku.
Opiszemy natomiast standardowy proces rejestracji, po wybraniu ręcznego uzupełnienia formularza. W tym miejscu podajemy następujące dane:
 • Imię
 • Nazwisko
 • Obywatelstwo
 • Kraj urodzenia
 • PESEL
 • Data urodzenia
 • Adres (ulica, kod pocztowy, miejscowość)
Forbet bonus - rejestracja etap 2
Pozostałe informacje to źródło dochodów, z którego pochodzą środki przeznaczone na grę oraz oświadczenie na temat zajmowania stanowiska politycznego. Są to standardowe procedury w przypadku rejestracji konta u bukmacherów. 
Ostatnim krokiem przed założeniem konta będzie weryfikacja danych poprzez kod SMS, który otrzymamy na podany wcześniej numer telefonu. Należy także zaznaczyć okienko potwierdzające prawdziwość wpisanych informacji. Po zakończeniu rejestracji będziemy mogli zawierać zakłady, a także odebrać w forBET bonus na start.

Rejestracja z kodem promocyjnym forBET - etap 3

Po rejestracji za pomocą standardowego formularza należy jeszcze zweryfikować swoje konto, poprzez przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości ze zdjęciem. 
Bukmacher dane powinien zweryfikować w ciągu kilkunastu minut, czasem może to zająć nieco dłużej. Weryfikacja danych, w celu aktywowania konta stałego, jest niezbędna m.in. do wypłaty środków na rachunek bankowy, który także należy wprowadzić w stosownej zakładce.

Nadchodzące:

forBET bonusy w stałej ofercie

U bukmachera forBET bonus powitalny dostępny jest po założeniu konta, ale również w późniejszym czasie gracze mają możliwość korzystania z różnorodnych promocji, stałych i czasowych. Poniżej prezentujemy przykładowe, stałe bonusy forBET.

Ranking tenisowy - pula 30 000 PLN

Od 28.05 do 11.06 bukmacher oferuje promocję "Ranking tenisowy" w ramach której do podziału są bonusy o wartości 30 000 zł. Promocja obowiązuje wyłącznie dla osób, które typują mecze tenisowe przedmeczowe i/lub na żywo. W zależności od stawki zakładu zbierać można punkty do rankingu:
 • Stawka 10-49 zł - 1zł = 1 pkt.
 • Stawka 50-99 zł - 1zł = 1,5 pkt
 • Stawka 100 zł i więcej - 1zł = 2 pkt
Kupony biorące udział w promocji powinny składać się z min. 3 zdarzeń z oferty TENIS o kursie każdego zdarzenia 1.30 lub więcej. Zakłady muszą być typowane ze środków własnych Po zakończeniu promocji przyznane zostaną bonusy, w zależności od miejsca w rankingu. Bonusem należy obrócić 3 razy po kursie minimalnym 2.0, min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej 2 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.

Turbokurs

Jedną ze stałych promocji w forBET jest bonus “Turbokurs”. To nic innego, jak wyższe kursy na wybrane zakłady z oferty bukmachera. Wybrane zdarzenia można typować na kuponach SOLO lub łączyć z innymi zakładami na kuponach AKO, ale wyłącznie tymi pochodzącymi z oferty przedmeczowej i na żywo. 
Zakłady w ramach “Turbokurs” można obstawiać za maksymalnie za stawkę, która każdorazowo jest określona w opisie konkretnego zakładu objętego tą promocją. Wygrane z zakładów “Turbokurs” nie wymagają obrotu. 

Bonus urodzinowy

forBET bonus urodzinowy przyznaje zarejestrowanym graczom, którzy zalogują się na swoje konto w dzień urodzin. Promocja jest z nim ściśle powiązana, a z jej tytułu można uzyskać 20 zł w formie freebetu.
Ten bonus Freebet dostępny jest dla tych graczy, którzy w ciągu poprzednich trzech od dnia urodzin wpłacili depozyt w wysokości co najmniej 100 zł i zagrali kupony o minimum takiej sumie stawek. Po spełnieniu tego warunku bukmacher przyzna bonus. Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się przynajmniej tydzień przed urodzinami. 
Bonusem należy obrócić w ciągu 14 dni. Wymagany jest dwukrotny obrót na kuponach wielokrotnych o kursie 2.00 lub wyższym. Na kuponie zaliczanym do obrotu powinny znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich to nie mniej niż 1.20. Obrotu można dokonać na zakładach przedmeczowych i/lub live. W trakcie dokonywania obrotu bonusem nie można zlecić wypłaty środków.

VIP Club

W forBET bonusy i promocje można zdobyć także będąc członkiem “VIP Clubu”, czyli programu lojalnościowego bukmachera. Zaproszenie do programu uzyskują najbardziej aktywni gracze. forBET zwraca uwagę na takie aspekty, jak częstotliwość typowania, obrót czy wysokość oraz regularność wpłat.
Jeśli depozyty gracza w ciągu miesiąca przekraczają 10 000 zł, a bukmacher nie wysłał mimo to zaproszenia do udziału w programie, to można samemu zgłosić chęć dołączenia do “VIP Clubu”. Poza bonusami, forBET dla członków programu lojalnościowego przygotował indywidualną opiekę klienta, priorytetową autoryzację płatności, a także dodatkowe nagrody np. w formie biletów na wydarzenia sportowe.

forBET wpłaty i wypłaty - metody płatności

Bukmacher forBET oferuje wiele możliwości dokonywania wpłat na konto depozytowe. Wśród nich znalazły się standardowe przelewy, płatności kartą płatniczą czy przelewy z elektronicznych portmonetek. forBET udostępnia także system wypłat błyskawicznych.
Sposób płatnościMinimalna wartość
Przelewy241 PLN
Tpay1 PLN
DotPay1 PLN
Paysafecard1 PLN
Skycash1 PLN
Co istotne, od żadnej transakcji bukmacher nie pobiera prowizji ani opłat. Minimalna wartość transakcji wynosi, dla każdego z wybranych systemów płatności, 1 zł. 

Wpłaty

Depozyty księgowane są w sposób natychmiastowy całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Oznacza to, że środki na koncie gracza powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. 
Przelewy realizowane są poprzez Przelewy24, Tpay oraz DotPay. W przypadku tej ostatniej formy płatności można korzystać również z wpłat poprzez Paysafecard czy Skycash. Można wpłacać również środki za pomocą BLIK-a, czy też z kart płatniczych VISA oraz MasterCard. 
W przypadku braku pojawienia się środków na koncie, mimo zlecenia przelewu, należy skontaktować się z działem obsługi klienta. 
Forbet metody płatności

Wypłaty

Transakcje wychodzące ze strony bukmachera odbywają się codziennie w godzinach od 9:00 do 23:00. Za szybkie płatności odpowiada w tym przypadku system QuickPay. Dzięki temu gracze mogą liczyć na to, że środki na koncie będą zaksięgowane już w kilka chwil. 
Wypłaty możemy dokonywać wyłącznie z salda głównego. Jeśli mamy w forBET bonus, który nie został jeszcze uwolniony na konto depozytowe, to nie można zlecić jego wypłacenia. Środki mogą być wypłacane wyłącznie na rachunek bankowy, którego gracz jest właścicielem lub współwłaścicielem, i który został podany przez gracza przy okazji rejestracji.

forBET oferta zakładów

Jakie zakłady bukmacherskie znajdziemy w ofercie forBET? Poniżej prezentujemy wszystkie kategorie typów, które znajdziemy na stronie bukmachera. Warto zaznaczyć, że na większość z nich obowiązuje powitalny bonus forBET, a także promocje stałe opisane nieco wyżej.

Oferta

W zakładce o nazwie “Oferta” znajdują się po prostu typy przedmeczowe, które gracze mogą obstawiać w forBET. Bukmacher przygotował około 30 dyscyplin sportu w stałej ofercie do typowania. Bonus forBET na start obowiązuje na wszystkie zakłady z tej kategorii. 
Poza sportowymi typami, które dostępne są na najważniejsze imprezy ale i niższe poziomy rozgrywkowe np. w piłce nożnej, gracze znajdą również dodatkowe rynki. Mowa tu o zakładach specjalnych (choćby Oscary) czy e-sporcie (m.in. League of Legends i Counter Strike).

Live

Wśród typów dostępne są również zakłady na żywo. W tym przypadku powitalny bonus forBET także można zostać użyty, a zakłady znajdziemy na najpopularniejsze, a także niszowe dyscypliny. Na żywo można typować można również zdarzenia e-sportowe.
Oferta live jest na bieżąco aktualizowana i dotyczy wybranych rynków. Najwięcej typów na żywo znajdziemy wśród meczów piłki nożnej, tenisa czy hokeja na lodzie.

Sporty wirtualne

Gracze znajdą w forBET take sporty wirtualne. Bukmacher wśród przygotowanych dyscyplin umieścił piłkę nożną, koszykówkę, wyścigi konne i wyścigi psów. Dla piłki nożnej dostępne są dodatkowe podkategorie - Bundesliga, forBET liga i mistrzostwa. 
Powitalny bonus forBET w postaci zakładu bez ryzyka obowiązuje również na tę kategorię zakładów. Zakłady wirtualne dostępne są 24/7 i można typować je jak standardowe typy sportowe, z tą różnicą, że o wyniku decyduje algorytm komputerowy.

Gry karciane

Kolejną rozgrywką, która odbywa się na żywo, są gry karciane. Obstawiać można kilka różnych gier, a wśród nich: poker, blackjack czy wojna. W przypadku każdej z dostępnych do obstawiania gier karcianych na dedykowanej podstronie znajdziemy również zasady gry i typowania. 
Na gry karciane nie obowiązuje powitalny bonus forBET. Typowanie gier karcianych u bukmachera jest w pełni legalne.

forBET kod bonusowy a aplikacja mobilna

forBET przygotował aplikację mobilną dla użytkowników systemów operacyjnych Android i iOS. Aplikacja pozwala korzystać z wygodnej opcji typowania zakładów np. na smartfonach czy tabletach. Bukmacherską aplikację forBET ściągniemy bezpośrednio ze strony bukmachera - w przypadku systemu Android - lub ze sklepu App Store dla iOS.
Jakie są najważniejsze funkcje, które znajdziemy w aplikacji mobilnej?
 • Pełna oferta zakładów bukmacherskich (w tym zakłady live)
 • Szybkie wysyłanie kuponu
 • Czat z innymi graczami
 • Wyszukiwarkę kursów
 • Dostęp do statystyk
 • Szybkie płatności
W tym momencie w pakiecie powitalnych promocji nie jest dostępny bonus forBET dedykowany użytkownikom aplikacji, ale z przygotowanych na start bonusów można korzystać typując kupony za jej pośrednictwem.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Kody bonusowy forBET VIP - informacje o bukmacherze

Kody bonusowe forBET VIP mają treść MECZYKIVIP. Wpisując podany kod można skorzystać z promocji na start o wartości 3300 zł + gry bez podatku przez 30 dni. Nowi gracze mogą uzyskać przy okazji rejestracji takie bonusy forBET, jak zakład bez ryzyka (cashback) na pierwszy kupon do maksymalnie 1300 zł, co stanowi najwyższy cashback na rynku dostępny wyłącznie z podanym kodem, oraz podwojenie drugiej wpłaty na konto depozytowe do 2000 zł.
Forbet informacje o bukmacherze
Właścicielem bukmachera jest spółka forBET Zakłady Bukmacherskie, która otrzymała zezwolenie na oferowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych przez internet dnia 4 maja 2016 r. Licencja przyznana przez Ministerstwo Finansów umożliwiła firmie otwarcie działalności online - powstał serwis iforBET.pl. 
Dodatkowo w 2018 r. bukmacher uzyskał zgodę na rozpoczęcie sprzedaży usług w punktach naziemnych. Obecnie działa kilkadziesiąt punktów stacjonarnych tego bukmachera, w różnych polskich miastach.
Siedziba firmy mieści się w Warszawie. W przeciwieństwie do kilku innych legalnych polskich firm, forBET nie należy do żadnej większej grupy zrzeszającej międzynarodowe podmioty oferujące zakłady. Co ciekawe, bukmacher początkowo wyróżniał się tym, że brał na siebie obowiązujący w Polsce podatek od gier hazardowych w wysokości 12%, zwiększając automatycznie ewentualne wygrane.
forBET zainwestował w polski sport. Obecnie forBET jest sponsorem piłkarskiego Rakowa Częstochowa czy tenisowej forBET 1. Ligi. W przeszłości bukmacher wspierał m.in. żużlowy Włókniarz Częstochowa czy piłkarski Śląsk Wrocław.

FAQ

Czy w forBET bonus na start jest dostępny?

Tak. Bukmacher przygotował dla nowych graczy promocje powitalne. W forBET bonus dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem MECZYKIVIP, ma wartość 3300 zł. W tym najwyższy na rynku cashback do 1300 zł i 14 dni gry bez podatku.

Jak uzyskać w forBET bonus powitalny?

Aby uzyskać powitalny bonus 3300 zł + 14 dni gry bez podatku, w tym najwyższy na rynku cashback 1300 zł, należy podczas rejestracji konta wpisać kod bonusowy o treści MECZYKIVIP.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020