LVbet sporty wirtualne bonus + promocja do 620 PLN

LVbet sporty wirtualne bonus + promocja do 620 PLN
lvbet.pl / meczyki.pl
autor: Jerzy Ochota 3 kwi 2020 | 15:33

Bukmacher LVBET przygotował specjalną promocję dla graczy, którzy chcą skorzystać z oferty sportów wirtualnych, dostępnych na stronie Bukmachera. Dzięki bonusowi dla nowych graczy 100% do 600 PLN i promocji Dycha na sporty wirtualne użytkownicy mogą wypróbować ofertę sportów wirtualnych, w czasach gdy większość rozgrywek sportowych zawiesiła działalność.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje - sporty wirtualne

Na skróty:

  1. Czym są sporty wirtualne?
  2. 620 PLN na grę w gry wirtualne w LVBET
  3. Bonusy na sporty wirtualne u różnych bukmacherów

Czym są sporty wirtualne?

Użytkownicy stron bukmacherskich, którzy są przyzwyczajeni do obstawiania prawdziwych rozgrywek sportowych nie przywykli jeszcze do obecności na tych stronach gier wirtualnych, które coraz częściej stanowią alternatywę dla rzeczywistych zdarzeń. Wyróżnia je przede wszystkim szybkość ich rozgrywania, na wynik nie trzeba czekać nawet jednego kwadransa, a tuż po zakończeniu wirtualnego meczu można zagrać kolejny zakład.

W ofercie sportów wirtualnych na stronach bukmacherskich są najpopularniejsze sporty, takie jak piłka nożna i tenis. Obstawianie futbolu sprowadza się najczęściej do przejrzenia statystyk poprzednich spotkań obu drużyn i wybrania jednej z interesujących opcji. Kilka minut później oglądamy skrót wirtualnego meczu, najważniejsze akcje, bramki, a także sporne sytuacje. W przypadku tenisa bywa zaś różnie: niektórzy oferują zakłady na wygraną w zaledwie jednym gemie, a inni całe mecze, w których można obstawiać zarówno pojedyncze punkty, jak i rezultat całego spotkania. 

Na wszystkich stronach bukmacherskich dostępne są także zakłady na różnorakie wyścigi. Najpopularniejsze to oczywiście, pojawiające się gdzieniegdzie w realnych zakładach, wyścigi koni, a także psów. Można jednak także obstawiać wirtualne wyścigi kolarskie, żużlowe, a nawet samochodowe. Wśród najczęściej spotykanych opcji zakładów są rzecz jasna zwycięzcy danych biegów, miejsce 1-2 i 1-3, a także dokładny skład podium lub też dwóch pierwszych miejsc. Wyścigi startują co kilka minut i są niezwykle dynamiczne, a prowadzenie potrafi się w nich zmieniać co chwilę.

Widzimy zatem, że są to po prostu rozgrywki sportowe, w których o przebiegu decyduje algorytm. W przypadku wirtualnej piłki nożnej czasami mamy do czynienia z turniejami, w których możemy zobaczyć tabelę, częściej zdarza się jednak tak, że możemy podejrzeć tylko wyniki kolejnych spotkań. Gracze, którzy chcą znaleźć sposób na obstawianie tych zakładów powinni przede wszystkim zastanowić się jak działa algorytm i spróbować zastosować tę wiedzę w praktyce. Może w tym pomóc oferta bonusowa, dostępna na większości stron bukmacherskich. Jedną z ciekawszych promocji przygotowała firma LVBET.

620 PLN na grę w gry wirtualne w LVBET

LVBet - sporty wirtualne - bonusy i promocje

Firma LVBET, która przyzwyczaiła swoich użytkowników do dość skomplikowanych bonusów z mnożnikiem na zakłady sportowe, tym razem przygotowała klasyczny bonus od pierwszej wpłaty 100% do 600 PLN. Drugą promocją są dwie dychy na sporty wirtualne. Na stronie LVBET okresowo pojawiają się również inne promocje, dostępne w danym tygodniu, z których również można skorzystać.

Bonus powitalny 600 PLN na sporty wirtualne w LVBET

LVBet - sporty wirtualne - bonus powitalny

By skorzystać z tego bonusa należy zarejestrować się na stronie Bukmachera, używając do tego linka dostępnego na naszej stronie, np. TUTAJ. Po rejestracji należy dokonać pierwszego depozytu, w kwocie minimum 20 PLN wybierając “Bonus powitalny 600 PLN Wirtualki”. Tuż po dokonaniu pierwszej wpłaty użytkownik otrzymuje bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 100% kwoty wpłaconej. W przypadku wpłaty 20 PLN jest to dodatkowe 20, aż do kwoty 600 PLN uprawniającej do odbioru maksymalnego bonusa w wysokości 600 PLN.

Bonus jest dostępny po wpłacie i w ciągu kolejnych 30 dni od jej dokonania. Całość kwoty bonusu podlega obowiązkowi obrotu, przynajmniej sześciokrotnego po minimalnym kursie 1.5. Pod uwagę brane tu są wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych. Nie wliczają się natomiast do obrotu zdarzenia z oferty przedmeczowej, a także zakłady na żywo. Nie jest dozwolone również granie zakładów przeciwstawnych, tego typu kupony również nie będą wliczane do obrotu. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków głównych tylko w przypadku gdy zawarte przy użyciu nich zakłady zostaną rozliczone. 

Promocja Dwie dychy na sporty wirtualne w LVBET

 LVBet - sporty wirtualne - promocja dwie dychy

W ramach tej promocji gracze mogą liczyć na 20 PLN co tydzień w trakcie jej trwania. Wystarczy, że w czasie określonego etapu tygodniowego, liczonego od poniedziałku o godzinie 0:00 do niedzieli 23:59 użytkownik zagra zakłady na sporty wirtualne za minimum 100 PLN. Kurs minimalny kuponu liczonego w obrocie to 1.5. Obrót na tę kwotę daje dodatkowe 20 PLN bonusu, który pojawia się na koncie gracza do 17:00 w następny poniedziałek. 

W promocji biorą udział tylko środki dostępne na koncie gracza, do obrotu nie są więc liczone kupony zawierane za pieniądze z konta bonusowego. Do obrotu nie są liczone zakłady wykluczające się. Przyznany bonus 20 PLN podlega obowiązkowi obrotu: przynajmniej sześć razy w ciągu 30 dni, bo tylko przez ten czas bonus będzie ważny.

Bonusy na sporty wirtualne u różnych bukmacherów

Coraz większa popularność sportów wirtualnych skłania bukmacherów do przygotowywania nowych promocji na grę w sporty wirtualne lub dawania możliwości wykorzystania tradycyjnych bonusów także na grę w wirtuale. Z tego typu sytuacją spotykamy się przede wszystkim w STS gdzie promocję pomyślano przede wszystkim dla graczy bukmacherskich, ale można z niej skorzystać także w grze na platformie Betgames, a także w grach wirtualnych. Oprócz tego w ofercie można znaleźć również specjalne bonusy dedykowane obstawianiu gier wirtualnych.

1285 PLN na sporty wirtualne w STS

Bonusy bukmacherskie na sporty wirtualne w STS

Jedną z najbogatszych ofert bonusowych ma w swojej ofercie STS. Bukmacher oferuje aż trzy bonusy dla nowych graczy, które można wykorzystać także na obstawianie sportów wirtualnych. Zarejestrowanie się na stronie bukmachera z linka dostępnego na naszym serwisie uprawnia użytkownika do odebrania darmowego zakładu o wysokości 29 PLN

Istotne jest w nim to, że by go otrzymać nie trzeba wpłacać żadnych pieniędzy. Dodatkowo pełnej kwoty nie trzeba wykorzystać na jeden zakład, można go podzielić na kilka mniejszych. Przed wypłatą całą kwotę należy obrócić przynajmniej trzykrotnie po kursie minimalnym wynoszącym 1.91. W praktyce zatem należy wykonać obrót na kwotę 87 PLN. Obrotu tego można oczywiście dokonać grając w sporty wirtualne.

Kolejną promocją jest Cashback 31 PLN. Jest to bonus, dzięki któremu gracz może liczyć na zwrot kwoty pierwszego zakładu, jeśli okaże się on przegrany. Ważne jest jednak to, że od kwoty przegranego zakładu należy odliczyć 12%-owy podatek. Dlatego grając za 31 PLN użytkownik nie otrzyma pełnej kwoty zwrotu, a jedynie 27.28 PLN.

By uzyskać kwotę pełnego, określonego w Regulaminie, zwrotu należy zagrać pierwszy zakład za kwotę 35.23 PLN. Dobrą wiadomością jest zaś to, że kwoty zwrotu nie trzeba już więcej obracać. Można za nią zatem zagrać kilka kuponów na zakładach sportowych, rozgrywkach karcianych Betgames czy też sportach wirtualnych, ale można ją również wypłacić na konto bankowe. 

STS - Sporty wirtualne - bonusy i promocje

Najwięcej dodatkowych pieniędzy daje promocja 100% do 1200 PLN, która jest najczęściej spotykaną u bukmacherów formą wspierania graczy dodatkowymi środkami. Jej zasady są bardzo proste: po wpłacie pierwszego depozytu gracz otrzymuje drugie tyle w dodatkowych środkach bonusowych. Wpłacając stówę dostanie zatem dwie, przy wpłacie 300 PLN będzie miał w sumie 600, a w przypadku chęci skorzystania z całości określonej przez regulamin powinien wpłacić 1200 PLN

W odróżnieniu od poprzedniej promocji w tym wypadku pieniędzy bonusowych nie można od razu wypłacić na swoje konto. To byłoby zbyt proste. Całość kwoty bonusowej należy obrócić, przynajmniej trzykrotnie po kursie 1.91. Dodatkowym utrudnieniem jest jednak to, że do obrotu nie są liczone zakłady przegrane, trzeba zatem bardzo skutecznie typować i nie tracić zgromadzonych środków. Do obrotu są wliczane kupony SOLO i AKO, ale nie MAXIKOMBI, bezpieczne, takie, przy których użyto opcji Cashout, jak również kuponów rozliczonych jako zwrot (po kursie 1.0)

Specjalnie dla miłośników sportów wirtualnych przeznaczony jest bonus Extra 25 PLN. By wziąć udział w promocji należy zalogować się na swoim koncie i w odpowiednim miejscu przycisnąć przycisk: “weź udział”. W tym przypadku jednak użytkownik musi w ciągu tygodnia kalendarzowego, liczonego od poniedziałku o godzinie 1:00 do niedzieli 23:59 zrobić obrót w zakładach SOLO lub KOMBI na sporty wirtualne o minimalnej wysokości 300 PLN po kursie minimum 2.0. Po siedmiu dniach od spełniania powyższych warunków na konto gracza trafia 25 PLN bonusa

Do obrotu koniecznego by uzyskać bonus 25 PLN nie są liczone zakłady STS bezpieczny, zakłady na żywo, Maxikombi, Superoferta, hit dnia, a także zakłady rozliczone w całości albo częściowo jako zwrot. Kupony nie mogą być także opłacone za pomocą środków bonusowych, a jedynie własne. Bonusy zostają dopisane do kont na siedem dni od spełniania powyższych warunków. Gracz może liczyć na jeden bonus w trakcie trwania jednego etapu promocji. By wypłacić pieniądze należy dokonać standardowego obrotu: trzykrotnie po minimalnym kursie 1.91 (w sumie więc na kwotę 75 PLN), do obrotu liczone są jednak tylko stawki wygranych zakładów.

Darmowy zakład 50 PLN i 10 PLN na sporty wirtualne w PZBUK

Bonusy bukmacherskie na sporty wirtualne w PZBuk

Na grę w sporty wirtualne można wykorzystać także darmowy zakład 50 PLN, czyli podstawową promocję, dostępną na stronie bukmachera PZBUK. By z niej skorzystać należy zarejestrować się na stronie PZBUK z linka podanego na naszej stronie; niezbędne będzie również zweryfikowanie swojego numeru telefonu. Konieczne będzie także wpłacenie pierwszych pieniędzy, przynajmniej 50 PLN. Tyle bowiem jest potrzebne by zagrać zakład wielokrotny kwalifikujący się do odebrania darmowego zakładu. Drugim niezbędnym warunkiem jest minimalny kurs tego zakładu - 2.0

Po wylogowaniu się i zalogowaniu ponownie na własne konto darmowy zakład 50 PLN będzie się znajdował na na kuponie użytkownika w zakładce “Wybierz aktywną promocję”. Zakład ten można wykorzystać także w sportach wirtualnych. Od momentu spełnienia warunków promocji gracz ma 60 dni na wykorzystanie darmowego zakładu. Można go wykorzystać na zakład wielokrotny o kursie minimalnym przynajmniej 2.0. Wygrane z niego nie są objęte żadnym dodatkowym wymogiem obrotu, obejmują kwotę ponad stawkę tego zakładu. Grając więc kupon za kwotę darmowego zakładu 50 PLN o kursie 3.0 użytkownik wygrywa 82 PLN, które nie podlega konieczności obrotu (50 PLN x 3.0 x 0.88= 132 - 50 PLN = 82 PLN).

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje - sporty wirtualne

W ramach promocji Cyberponiedziałki gracz może liczyć na darmowy zakład 10 PLN przyznawany raz na tydzień. Warunkiem otrzymania tego bonusu jest ponownie zweryfikowanie swojego numeru telefonu, a także zagranie poprzez aplikację mobilną zakładu wielokrotnego o minimalnym kursie 2.0 za co najmniej 25 PLN. Po kliknięciu “Zapisz się” użytkownik zostaje przeniesiony na stronę logowania gdzie zostaje automatycznie zapisany do tej promocji. 

Darmowy zakład 10 PLN zostanie dopisany do konta gracza w ciągu 10 minut od spełniania warunków. Jest on widoczny na kuponie gracza w menu “Wybierz aktywną promocję”. Od momentu aktywowania promocji gracz ma 24 godziny na wykorzystanie darmowego zakładu. Można go wykorzystać na zakład wielokrotny o kursie minimum 2.0.

Ostatnią promocją jest opcja “Zakłady wirtualne bez podatku”, w ramach której Bukmacher zwiększa wygrane na kuponie od 14%. By wziąć udział należy zapisać się do promocji przez dostępny na stronie formularz dostępny na stronie promocji. 

Pod uwagę brane są jedynie te kupony złożone z co najmniej trzech zdarzeń, pośród których minimalny kurs na każde zdarzenie składowe wynosi przynajmniej 1.35. W promocji nie biorą udziału zakłady oddane za pomocą darmowego zakładu 50 PLN, a także te w których użyta była opcja Cashout

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje - sporty wirtualne

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł