Zakłady na sporty wirtualne w LVBet - czym są i jak grać?

Zakłady na sporty wirtualne w LVBet - czym są i jak grać?
lvbet.pl / meczyki.pl
autor: Seweryn Krauze14 kwi 2020 | 12:54

W jednym z poprzednich artykułów przedstawiliśmy ofertę na sporty wirtualne na stronie, zdecydowanego lidera rynku, bukmachera STS. Okazuje się jednak, że konkurenci wcale nie zasypiają gruszek w popiele i rozwijają ofertę zakładów na sporty wirtualne na swojej stronie. Jedną z takich firm jest LVBet, który oferuje zakłady na wirtualną piłkę nożną, tenis i różnego rodzaju wyścigi.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje - sporty wirtualne

Na skróty:

 1. Sporty wirtualne LVBet - piłka nożna
 2. Sporty wirtualne LVBet - tenis ziemny
 3. Sporty wirtualne LVBet - Wyścigi
 4. Sporty wirtualne u pozostałych bukmacherów
 5. Promocja na sporty wirtualne w LVBET

Analizując wygląd kolejnych stron ze sportami wirtualnymi można dojść do przekonania, że z jednej strony chcą one jak najbardziej upodabniać się do prawdziwych rozgrywek piłkarskich, a z drugiej odbywać się tak szybko jak to tylko możliwe, by gracz miał jak najwięcej możliwości zagrania kolejnych zakładów. Atutem tych rozgrywek jest bez wątpienia szybkość ich rozgrywania, do rozstrzygnięcia zagranych typów wystarczy często zaledwie kilka minut co pozwala na zaoszczędzenia czasu. By dowiedzieć się czy zakład został wygrany czy przegrany nie trzeba czekać niemal dwóch godzin zwykłego spotkania, a zaledwie kilka minut, wszystko zaś jest widoczne na załączonym skrócie.

Bukmacher LVBet przygotował szeroką ofertę sportów wirtualnych, które obejmują zakłady na piłkę nożną, tenis ziemny, a także różnorakie wirtualne wyścigi. W tym artykule omawiamy wszystkie dostępne opcje zakładów, a także specjalne bonusy na grę w sporty wirtualne.

Sporty wirtualne LVBet - piłka nożna

LVBet - sporty wirtualne - piłka nożna

Oczywiście nie mogło tu zabraknąć oferty na piłkę nożną, która nadal cieszy się największą popularnością. W LVBet nie mamy do czynienia z ligą złożoną z kilkunastu zespołów, a jedynie z kolejnymi dniami meczowymi. W każdym takim etapie użytkownik ma do dyspozycji zakłady na cztery spotkania. Drużyny są upodobnione do zespołów z różnych europejskich lig, całość można zatem nazwać, pewnego rodzaju, wirtualną Ligą Mistrzów. Przed określonymi spotkaniami można zobaczyć statystyki pokazujące formę obu zespołów, nie ma tak jednak wielkich szczegółów: tylko wyniki poprzednich starć i aktualna seria. Można zobaczyć także średni wzrost, wagę i wiek zawodników w obu drużynach.

LVBet - sporty wirtualne - piłka nożna

Skróty meczów są całkiem dynamiczne i ogląda się je jak rozgrywki w grach komputerowych. Pokazywane są w nich najważniejsze wydarzenia, bramki, a także sytuacje sporne. W trakcie trwania skrótu można zawierać zakłady na kolejne spotkania. Czas pomiędzy dwoma dniami meczowymi to ponad cztery minuty. W tym czasie można podejrzeć statystyki poszczególnych drużyn i kursy na dane opcje. Ciekawą opcją jest możliwość zagrania zakładów bez konieczności logowania się na konto za wirtualne pieniądze, które można wykorzystać na sprawdzenie dostępnych na stronie opcji. W trakcie przerwy gracz ma kilkadziesiąt sekund na zagranie zakładów na dokładną ilość goli czy wynik spotkania, biorąc pod uwagę rezultat pierwszej połowy.

Ilość opcji zakładów na wirtualną piłkę nożną w LVBet robi dobre wrażenie. Bukmacher nie wystawia co prawda tak wielu typów jak w realnej piłce nożnej, ale prócz wyniku spotkania, podwójnej szansy, a także zakładu: do przerwy/końcowy są też handicapy azjatyckie, wyższe linie poniżej/powyżej, opcja “obie drużyny strzelą”, która rzadko kiedy pojawia się u innych bukmacherów. Obok tego jest również możliwość obstawiania łącznej liczby goli w spotkaniu, a także dokładnego wyniku spotkania i pierwszej połowy. Mnogość różnorakich typów i system rozgrywkowy, w połączeniu z ładnymi grafikami skrótów robią dobre wrażenie.

Sporty wirtualne LVBET - tenis

LVBet - sporty wirtualne - tenis ziemny

O ile w przypadku piłki nożnej LVBet stara się maksymalnie skrócić czas trwania rozgrywki, poprzez pokazywanie tylko skrótu danego spotkania, zupełnie inne podejścia zastosowano w wirtualnym tenisie. Obstawiać w nim można bowiem cały mecz, który jest rozgrywany zgodnie z zasadami normalnego tenisa i nie pokazywany w skrócie, a w całości. Wpływa to na dostępne opcje na zakłady, które można podzielić na długoterminowe (np. zwycięzca seta czy też danego meczu), a także krótkoterminowe, jak choćby zawodnika, który wygrywa dany punkt. Bukmacher na kilka sekund daje możliwość obstawienia takiej opcji, a następnie zamyka dany rynek i pokazuje jak wyglądał określony punkt, którego dotyczył poprzedni zakład.

LVBet - sporty wirtualne - tenis ziemny

Nie mamy tu też do czyniania ze zwyczajowym kojarzeniem nazwisk wirtualnych zawodników z tymi występującymi realnie. Zawodnicy mają oczywiście swój styl gry: jedni okopują się za linią końcową i stamtąd odbijają piłkę na stronę rywala, drudzy częściej podchodzą do siatki, by tam kontrować rywala, ale nie odnosi się wrażenia, że są wzorowani na realnych tenisistach z czołówki ATP. W danym okresie mamy możliwość obstawienia dwóch-trzech meczów, które są rozgrywane niemal w realnym czasie, dlatego opcji zakładów nie zabraknie. Animacje są dynamiczne, znów przypominają dobrej klasy rozgrywki z gier komputerowych.

Jak wspomnieliśmy: podstawowym zakładem w wirtualnym tenisie w LVBET jest zwycięzca kolejnego punktu. Tak jak w normalnym tenisie faworytem do wygranej jest tu zawodnik serwujący, zwłaszcza gdy pierwsze podanie jest jego atutem, choć zawodnicy odbierający, w trakcie jednego gema, mimo wszystko zdobywają całkiem sporo pojedynczych punktów. Wyższy kurs spotkamy w zakładach na to czy dojdzie do równowagi (po 40 w gemie), są tu też zakłady na linię poniżej/powyżej punktów w gemie. Obok tego mamy zwyczajowe zakłady, które wcześniej nazwaliśmy nieco przesadnie “długoterminowymi”, a chodzi tu o wygranych w secie i całym meczu.

Sporty wirtualne LVBet - Wyścigi

LVBet - sporty wirtualne - rodzaje wyścigów

W zakładce wyścigi na stronie sportów wirtualnych w LVBet znajdziemy zakłady na różnego rodzaju sporty: od wyścigów koni, psów, a także zaprzęgów przez kolarstwo torowe, a skończywszy na pojazdach napędzanych spalinowo, czyli w tym wypadku żużla. Kolejne wyścigi są rozgrywane co trzy minuty, a po zagraniu zakładu można je obejrzeć na animacji.

Wyścigi koni

LVBet - sporty wirtualne - wyścigi konne

Tradycyjne gonitwy zawsze znajdują miejsce w sportach wirtualnych. W tym wypadku mamy do czynienia z typowymi angielskimi wyścigami konnymi, na prostym torze pokrytymi trawą. Animacje wyglądają naprawdę atrakcyjnie i są dużo bardziej naturalne niż na innych stronach tego typu. Do wyboru mamy zakłady na zwycięzcę danej gonitwy, w której bierze udział osiem koni, a także na miejsce danego ogiera. Możliwe jest także obstawienie pierwszej dwójki i trójki w danym wyścigu. Pomiędzy kolejnymi gonitwami są trzy minuty przerwy.

LVBet - sporty wirtualne - wyścigi koni

Wyścigi zaprzęgów konnych

LVBet - sporty wirtualne - wyścigi zaprzęgów konnych

Bardzo podobne do wyścigów koni są wyścigi zaprzęgów, które nie cieszą się tak duża popularnością jak ta pierwsza dyscyplina, a kojarzą raczej ze starymi filmami, takimi jak choćby Ben Hur. W tym wypadku poszczególne gonitwy odbywają się co pięć minut, w tym wypadku mamy jednak również osiem rydwanów, a wśród opcji bukmacherskich typowanie wygranej danego zaprzęgu i miejsca. Możliwe są również typy na pierwszą dwójkę i trójkę.

LVBet - sporty wirtualne - zaprzęgi koni

Wyścigi psów

LVBet - sporty wirtualne - wyścigi psów

Wyścigi psów są dyscypliną mocno rozpowszechnioną, jeśli chodzi o sporty wirtualne dostępne na stronach polskich bukmacherów. W LVBet kolejne gonitwy odbywają się co trzy minuty. Obstawiać można zwycięstwo jednego z ośmiu psów, wśród których widać zarówno wyraźnych kursowych faworytów, jak i słabszych “zawodników”. Gonitwy odbywają się na dystansie około 500 metrów. W opcjach zakładów mamy typy na zwycięzcę, miejsce, a także pierwszą dwójkę i trójkę.

LVBet - sporty wirtualne - wyścigi psów

Kolarstwo torowe

LVBet - sporty wirtualne - kolarstwo torowe

Ten halowy sport nie cieszy się wielką popularnością, zdecydowanie chętniej oglądany jest w wersji szosowej, także ze względu na wielką estymą z jaką traktowane są wyścigi takie jak Tour de France, Giro D’Italia i Vuelta Espana. Tymczasem wyścigi torowe są niezwykle emocjonujące, co widać także na animacjach dostępnych na stronie LVBet. Do wyboru znów mamy zakłady na wygraną, a także na miejsce danego kolarza, jak również pierwszą dwójkę i trójkę. Pomiędzy kolejnymi wyścigami mamy czterominutową przerwę.

LVBet - sporty wirtualne - kolarstwo torowe

Żużel

LVBet - sporty wirtualne - żużel

Speedway to bardzo popularny w Polsce sport, głównie dzięki sukcesom polskim zawodników: Tomasza Golloba i Jarosława Hampela. O tym, że żużel nadal cieszy się niezwykłą estymą wśród kibiców świadczy to, że najlepszym sportowcem 2019 roku w plebiscycie Przeglądu Sportowego został uprawiający właśnie tę dyscyplinę sportową Bartosz Zmarzlik, co spotkało się z różnymi komentarzami. Podobnie jak w rzeczywistości także w sportach wirtualnych mamy do czynienia z wyścigiem czterech zawodników, kursy na wygraną danych graczy są więc niższe. Dostępne są również opcje zakładów na pierwszą dwójkę i trójkę.

LVBet - sporty wirtualne - żużel

Sporty wirtualne u pozostałych bukmacherów:

Promocja na sporty wirtualne w LVBET

LVBet - sporty wirtualne - bonusy i promocje

W ofercie LVBET jest obecnie najwyższa oferta powitalna 1500 PLN. Po pierwszym depozycie można liczyć na 1000 PLN bonusa, a przy drugiej na 500 PLN

Użytkownicy serwisu Meczyki.pl, którzy zarejestrują się na stronie bukmachera LVBET z linka umieszczonego na naszym serwisie - np.: TUTAJ, mogą liczyć na dodatkowy freebet o wartości 20 PLN. By go otrzymać, należy po ukończeniu procesu rejestracji napisać maila do LVBET, wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu”. Bonus można wykorzystać w ciągu 30 dni. Jest to darmowy zakład w wysokości 1 zł z mnożnikiem x20, co oznacza, że jego wartość to 20 zł. Oto przykład, który wyjaśnia jak działa promocja, mając na uwadze obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%.

 • Bonus to 1 zł - Za całość (1 zł) należy zawrzeć zakład akumulowany. 
 • Przy podatku 12%, realna stawka to 0,88 zł
 • Przy założeniu, że kurs całkowity kuponu to 3.00
 • Z mnożnikiem x20, będzie właściwie równy 60.
 • Potencjalna wygrana to 52,80 zł.
 • (1 x 0,88 x 3,00 x 20 = 52,80 zł) 

Przed wypłatą kwoty bonusowej należy spełnić wymagane warunki obrotu. Ewentualną wygraną należy obrócić dwukrotnie po kursie nie mniejszym 2.00. W przypadku zakładów wielokrotnych (akumulowanych), kurs choćby jednego zdarzenia powinien być równy lub większy niż 1.50

Standardowy bonus od pierwszej wpłaty może wynieść do 1000 zł. Po zarejestrowaniu konta, korzystając z linka dostępnego na naszej stronie,  należy dokonać wpłaty co najmniej 50 zł i zaznaczyć przy tym opcję „bonus z mnożnikiem”. Po spełnieniu tych wymogów otrzymamy bonus będący 1% kwoty pierwszej wpłaty, z mnożnikiem kursu całkowitego x100. Później należy utworzyć i zagrać pierwszy kupon, aktywując przy tym opcję mnożnika. Oto przykład, który przybliża zasady tej promocji:

 • Wpłacamy 1000 zł, nasz bonus wynosi zatem 10 zł.
 • Za całość (10 zł) gramy zakład akumulowany
 • Pamiętajmy o podatku 12%, realna stawka to 8,80 zł.(10 PLN x 0.88= 8.8 PLN) 
 • Załóżmy, że kurs całkowity kuponu to 2.0
 • Z mnożnikiem x100, będzie właściwie równy 200.
 • Potencjalna wygrana to 1760 zł.
 • (10 zł x 0,88 x 2,0 x 100 = 1760 zł) 

Przed wypłatą bonus musi zostać obrócony, przynajmniej czterokrotnie. Obrót może nastąpić przed, a także po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Minimalny kurs całkowity każdego zawieranego zakładu to 2.00. W przypadku zakładów wielokrotnych (akumulowanych), kurs choćby jednego zdarzenia powinien być równy lub większy niż 1.50.

LVBET przygotował też ofertę dla wszystkich, którzy zdecydują się dokonać drugiego depozytu. Ponownie minimalna wpłata to przynajmniej 50 zł. Przyznany zostaje bonus w wysokości 1% depozytu (mnożnik x50). Oznacza to, że maksymalnie możemy odebrać równowartość do 500 zł. Wymagania obrotu są same jak przy pierwszej wpłacie.

Co istotne obu bonusów powitalnych nie można wykorzystać na zakłady na sporty wirtualne

Bukmacher LVBet przygotował specjalne promocje, przeznaczone dla graczy w sporty wirtualne. Jeden z nich to typowy bonus od depozytu: 50% do 300 PLN. Drugi to bonus za obrót na zakładach w sportach wirtualnych: każdy kto w trakcie jednego tygodnia zrobi obrót na kwotę przynajmniej 100 PLN dostaje 20 PLN bonusu w następnym tygodniu.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje - sporty wirtualne

Bonus powitalny 600 PLN na sporty wirtualne

Promocja dla nowych graczy ruszyła 24 marca 2020. By z niej skorzystać należy zarejestrować się na stronie, z linka umieszczonego na naszym serwisie, a następnie dokonać pierwszej wpłaty na konto. Minimalna kwota depozytu uprawniająca do skorzystania z promocji to 20 PLN. W przypadku wpłaty 600 PLN użytkownik otrzymuje drugie tyle na grę w sporty wirtualne w LVBETBonus jest dostępny przy wpłacie i jest aktywny przez następne 30 dni. Aby skorzystać z bonusu należy zarejestrować się u bukmachera z linka umieszczonego na naszym serwisie - np.: TUTAJ

Środki bonusowe podlegają obowiązkowi obrotu, przynajmniej sześciokrotnego po minimalnym kursie 1.5. Obrotu można dokonać tylko i wyłącznie na zakładach w sportach wirtualnych. Zakłady na opcje przedmeczowe i zakłady live na żywo nie są wliczane do obrotu. Niedozwolone jest także zawieranie zakładów, które wzajemnie się wspierają np. typu na wygraną jednej drużyny piłki nożnej i X2 na ich przeciwnika.  

Dwie dychy na sporty wirtualne

W tej promocji automatycznie biorą udział użytkownicy, którzy w trakcie tygodnia wykonali obrót na przynajmniej 100 PLN na sportach wirtualnych. Liczy się tu okres od poniedziałku o godzinie 0:00 do niedzieli o 23:59. Minimalny obrót w sportach wirtualnych, który pozwala wziąć udział w promocji to 100 PLN netto (po odjęciu podatku), kurs minimalny to minimum 1.50. Bonusy 20 PLN za grę w poprzednim tygodniu są wypłacane w następny poniedziałek do godziny 17:00. Jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus w określonym tygodniu. Można go wykorzystać na grę w  sporty wirtualne. Bonus będzie ważny przez 30 dni od momentu dodania do konta gracza. Przed wypłatą podlega on wymogowi pięciokrotnego obrotu.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550