Nowa aplikacja mobilna ETOTO

Nowa aplikacja mobilna ETOTO
etoto.pl aplikacja mobilna / meczyki.pl
Autor: Jerzy Ochota15 wrz 2021 | 18:52
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Legalny polski bukmacher ETOTO oferuje klientom nową, wyjątkowo szybką aplikację mobilną, za której pomocą można obstawiać zakłady i dokonywać płatności.

aaa

Aplikacje mobilne u bukmacherów stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych stron internetowych w przeglądarce. Są wygodniejsze i sprawniejsze - ich użytkownicy na ogół mogą wykonać zaplanowaną czynność, np. wysłanie kuponu, dzięki jedynie kilku kliknięciom. Posiadanie aplikacji umożliwia zawieranie zakładów właściwie w każdym momencie i miejscu, co nie zawsze jest wykonalne w przypadku gry przez przeglądarkę. Jednym z legalnych polskich bukmacherów oferujących klientom aplikację mobilną jest ETOTO.

Nowa aplikacja mobilna ETOTO

Nowa aplikacja mobilna ETOTO, dostępna na urządzenia Apple oraz na Androida, ma tzw. nawigację SDF, czyli System Dynamicznych Filtrów, dzięki czemu stanowi szybki i przystępny w obsłudze produkt. Bukmacher informuje, że za jej pomocą gracz może obstawić zakład nawet w kilka sekund. 

Co jeszcze oferuje nowa aplikacja mobilna ETOTO? Bukmacher wyróżnia takie opcje, jak łatwe i szybkie filtrowanie wydarzeń, rozbudowaną historię zakładów, dodawanie zakładów live do ulubionych, obstawianie “turbo” jednym kliknięciem oraz szybką weryfikację konta dzięki funkcji MojeID, polegającej na weryfikacji danych osobowych klienta przez bank, który już wcześniej uwierzytelnia jego profil. To alternatywa dla tradycyjnej metody weryfikacji, czyli przesłaniu fotokopii wybranego dokumentu tożsamości, najczęściej dowodu osobistego.

W aplikacji ETOTO wyróżnia się jeszcze system ponawiania zakładu, umożliwiający sprawne rozbicie dużej stawki na mniejsze części. To rozwiązanie jest skierowane w szczególności do typerów zainteresowanych grą za większe sumy lub tych preferujących kupony ze sporą liczbą zdarzeń, a co za tym idzie - na ogół niemałym kursem.

Z innych udogodnień można zwrócić uwagę na logowanie się do aplikacji za pomocą odcisku palca, co jest dostępne u coraz większej liczby legalnych polskich bukmacherów. 

Co istotne, samo ściągnięcie aplikacji mobilnej ETOTO nie daje dostępu do wszystkich usług oferowanych przez tego bukmachera. Konieczna jest rejestracja konta, której możesz dokonać np. TUTAJ

BONUS 200%

Bonus 200% do 200 PLN od pierwszej wpłaty. Wpłata 100 PLN = 300 PLN na grę

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI