PZBUK sporty wirtualne bonus + promocja do 60 PLN + Freebet

PZBUK sporty wirtualne bonus + promocja do 60 PLN + Freebet
pzbuk.pl / meczyki.pl
autor: Maciej Baranowski30 mar 2020 | 14:10

Bukmacher PZBUK zyskał sporą popularność przede wszystkim dzięki dość oldchoolowej oprawie graficznej i dużej ilości opcji na zakłady bukmacherskie. Na stronie funkcjonują jednak także gry wirtualne, które z miesiąca na miesiąc zdobywają sobie coraz więcej klientów. Bukmacher próbuje dodatkowo zachęcać graczy do korzystania z tej oferty za sprawą bonusów, które można wykorzystać także na obstawianie wirtuali.

Bukmacher PZBuk - sporty wirtualne - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Oferta sportów wirtualnych na stronie PZBUK
  2. Bonusy na sporty wirtualne na stronie PZBUK
  3. Promocje na sporty wirtualne u innych bukmacherów

Sporty wirtualne coraz częściej są alternatywą dla obstawiania normalnych sportów, zwłaszcza w okresach gdy akurat nie dzieje się nic ciekawego. Ich zaletą jest z pewnością to, że nie trzeba ich długo analizować, wystarczy tylko rzut oka na poprzednie wyniki drużyn/zawodników, a przede wszystkim kursy dostępne na stronie. Nadają się rzecz jasna głównie do obstawianie za małe pieniądze, nikt przy zdrowych zmysłach nie zaryzykuje bowiem nawet średniej wysokości kwoty, by obstawić zdarzenie, o którym tak naprawdę nic nie wiadomo.

Oferta sportów wirtualnych na stronie PZBUK

PZBuk - sporty wirtualne

Na stronie PZBUK znajdziemy opcje na cztery najpopularniejsze sporty wirtualne, wśród których największą popularnością cieszą się niezmiennie rozgrywki piłki nożnej. Kolejne wirtualne mecze są rozgrywane w odstępach mniejszych niż cztery minuty, a zaraz po zamknięciu zakładów na jedne mecze w ofercie są dostępne następne. Oprócz zwyczajowych typów 1X2 na wynik spotkania na stronie znajdziemy także zakłady na linie poniżej/powyżej, a także na dokładny rezultat spotkania.

Kolejnym sportem drużynowym dostępnym w ofercie bukmachera PZBUK jest koszykówka, wzorowana na najpopularniejszych rozgrywkach na świecie, czyli amerykańskiej lidze NBA. Każda kolejka składająca się z ośmiu spotkań rozgrywana jest co trzy i pół minuty, w tym czasie można postawić zakład SOLO lub AKO na spotkania, których wyniki poznamy za kilka minut. Prócz opcji na wygraną gospodarzy lub gości (nie ma tu kursów na remis, bo mecz w takim przypadku rozstrzyga dogrywka) znajdziemy również typy na handicap punktowy w trakcie całego spotkania, a także handicap do przerwy.

Sporym zainteresowaniem cieszą się także wyścigi konne, w których uczestniczy aż dwunastu jeźdźców, co wpływa na kursy bukmacherskie na zwycięstwo. Kolejne gonitwy są rozgrywane co trzy minuty, w jednym czasie mamy jednak do czynienia z dwoma różnymi wyścigami, które można obstawiać. Obok opcji na wygraną danego konia są też zakłady na miejsce w pierwszej trójce.

Bardzo podobną formułę do wyścigów koni mają także wyścigi psów, w których bierze udział sześć zwierząt. Kursy są zatem niższe niż w przypadku gonitw koni, bo trafienie wygranej danego psa jest po prostu bardziej prawdopodobne. I tu mamy do czynienia  z zakładami na wygraną określonego psa, a także na jego miejsce w pierwszej trójce.

Bonusy na sporty wirtualne na stronie PZBUK

PZBUK ma w swojej ofercie kilka promocji bezpośrednio dedykowanych sportom wirtualnym, jak Cyber Poniedziałki, a także zwrot podatku w przypadku gier wirtualnych. Istotne jest też to, że także pieniądze z głównej promocji, darmowego zakładu 50 PLN można wykorzystać na grę w sporty wirtualne.

Darmowy zakład freebet 50 PLN w PZBUK

PZBuk - sporty wirtualne - darmowy zakład 50 pln

Podstawową promocją dla nowych graczy w PZBUK jest darmowy zakład 50 PLN. By go otrzymać należy zarejestrować się na stronie Bukmachera, z linka dostępnego na naszej stronie [ np. TUTAJ ], a także zweryfikować swój numer telefonu. Niezbędny będzie także pierwszy depozyt, w wysokości przynajmniej 50 PLN, bo za taką kwotę trzeba zawrzeć pierwszy zakład wielokrotny, którego kurs wynosi przynajmniej 2.0. Po zagraniu tego zakładu gracz po wylogowaniu się ze swojego konta i ponownym zalogowaniu otrzyma darmowy zakład w wysokości 50 PLN. Będzie on widoczny na kuponie gracza w zakładce “Wybierz aktywną promocję”. 

Darmowy zakład 50 PLN pozwala użytkownikowi zagrać kupon za tę kwotę i można wykorzystać go na wszystkie, dostępne na stronie PZBUK opcje, także na sporty wirtualne. Kurs takiego kuponu wielokrotnego musi jednak wynosić przynajmniej 2.0. Trafiając zakład darmowy po kursie 2.0 za 50 PLN gracz nie wygrywa 100 PLN ani 88 (kwotę po odjęciu 12%-owego podatku), ale kwotę powyżej stawki darmowego zakładu. Dobrą wiadomością jest jednak to, że tych pieniędzy nie trzeba już obracać, a zatem można je wypłacić na konto bankowe. Użytkownik ma 60 dni na wykorzystanie darmowego zakładu, od momentu gdy spełnił warunki tej promocji, niezależnie od czasu jej trwania. 

Cyberponiedziałki - darmowy zakład freebet 10 PLN w PZBUK na sporty wirtualne

PZBuk - sporty wirtualne - darmowy zakład

Jest to cotygodniowa promocja dla entuzjastów gry w sporty wirtualne. W każdy poniedziałek użytkownik PZBUK ma szansę na zdobycie darmowego zakładu o wartości 10 PLN. Oprócz prawidłowo zweryfikowanego numeru telefonu gracz musi mieć zainstalowaną na nim (lub innym sprzęcie mobilnym) aplikację PZBUK. W pierwszej kolejności należy się zapisać do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnej. Podstawowym wymogiem jest zaś zagranie kuponu wielokrotnego po kursie minimalnym 2.0 na co najmniej 25 PLN.

Po dokonaniu tego zakładu należy się wylogować i zalogować ponownie. Darmowy zakład w wysokości 10 PLN będzie dostępny przy kuponie, w rozwijanym menu “Wybierz aktywną promocję”. Darmowy zakład można wykorzystać na kupon wielokrotny, po minimalnym kursie 2.0 na sporty wirtualne, postawiony za pomocą aplikacji mobilnej PZBUK. Podobnie jak w przypadku darmowego zakładu 50 PLN wygrane z tego kuponu obejmują kwotę powyżej kwoty 10 PLN i nie podlegają żadnemu dodatkowemu obrotowi tzn. można te pieniądze wypłacić na konto bankowe.  

Zakłady wirtualne bez podatku 

PZBuk - sporty wirtualne - gra bez podatku

W ramach ostatniej promocji na sporty wirtualne Bukmacher dopłaca do zakładów wielokrotnych, tak by można było je postawić bez podatku 12%. By wziąć udział w tej promocji należy zapisać się do niej przez formularz widoczny na stronie promocyjnej. Kupon, który bierze udział w tej promocji musi być skonstruowany z trzech zdarzeń na sporty wirtualne, w których każda z części składowych ma kurs minimalny 1.35. Po spełnieniu tych warunków bukmacher zwiększa wygrane z takiego kuponu o 14%

Należy jednak pamiętać o tym, że nie dotyczy to kuponów zagranych za pomocą darmowego zakładu 50 PLN (a także innych środków bonusowych), a także tych, przy których użyta została opcja Cashout. Wykluczone są także zakłady, przy których rezultaty mogą oznaczać część wygranych (jak choćby handicapy azjatyckie) albo zwrot (dotyczy to np. opcji zwrotu przy remisie).  Dodatkowe wygrane z bonusu 14% są dodawane do konta gracza niezwłocznie po rozliczeniu kuponu i nie są objęte żadnym obowiązkiem obrotu.

Promocje na sporty wirtualne u innych bukmacherów

Bonusy na sporty wirtualne, dostępne na stronach bukmacherów, można generalnie podzielić na dwie kategorie. Pierwsze to te, które są przeznaczone tylko i wyłącznie na grę w wirtuale. Często by je otrzymać trzeba wcześniej grać w sporty wirtualne, tak było w przypadku darmowego zakładu 10 PLN w Cyber Poniedziałek w PZBUK.  Jeśli nawet tak nie jest to już obrót następuje wyłącznie na zakładach w sporty wirtualne. Drugą kategorię stanowią promocje, które są przeznaczone dla tradycyjnych graczy bukmacherskich, ale mogą z nich korzystać także gracze w sporty wirtualne.

Promocje w STS - 1285 na sporty wirtualne

Z takim podziałem mamy właśnie do czynienia w przypadku STS. Część promocji jest przeznaczona dla graczy bukmacherskich, ale mogą z nich korzystać także ci, którzy grają sporty wirtualne, a także zakłady na gry karciane na platformie Betgames. Bukmacher jednak kieruje pewną część bonusów tylko i wyłącznie do tych grających wirtuale.

STS - Sporty wirtualne - bonusy i promocje

Darmowy zakład 29 PLN w STS

To chyba najbardziej atrakcyjny bonus powitalny w STS, bo nawet jeśli nie jest najwyższy, jego największą zaletą jest to, że nie trzeba wpłacać żadnych pieniędzy by go otrzymać. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie Bukmachera, korzystając z linka dostępnego na naszej stronie. Rejestracja konta z tego linka daje dostęp do darmowego zakładu 29 PLN, którego nie trzeba wykorzystać na jeden kupon, można go rozbić na wiele mniejszych. Dozwolone jest również wykorzystywanie go na grę w sporty wirtualne.

Jedynym wymogiem, którym jest obwarowany ten zakład, jest konieczność jego obrotu przed wypłatą na konto bankowe. Całość kwoty bonusu należy obrócić trzy razy po minimalnym kursie 1.91, łatwo obliczyć, że trzeba w takim wypadku zrobić obrót na łączną kwotę 87 PLN.

Cashback 31 PLN

W przypadku tej promocji nie obędzie się już bez depozytu. Cashback oznacza oczywiście zwrot kosztu pierwszego zakładu, w przypadku gdy okaże się on przegrany. By skorzystać z tej promocji należy zarejestrować konto z naszego linka, a także dokonać pierwszej wpłaty, a następnie postawić pierwszy zakład. Bukmacher zwraca kwotę pierwszego przegranego kuponu - do 31 PLN.

O jednej rzeczy należy jednak pamiętać: grając za 31 PLN musimy odjąć od tej kwoty 12%-owy podatek. Oznacza to, że w przypadku przegranego kuponu zawartego na taką kwotę dostaniemy nie 31, a 27.28 PLN zwrotu. By w pełni skorzystać z tej promocji należy postawić pierwszy zakład za co najmniej 35.23 PLN. Dobrym wyjściem jest zaś to, że kwoty Cashbacka nie trzeba już więcej obracać, można ją wypłacić na konto bankowe lub nadal grać w STS.

Bonus od pierwszej wpłaty - 100% do 1200 PLN w STS

Najwięcej można zyskać korzystając z największego bonusa, klasycznej promocji 100% od pierwszego depozytu, w ramach której gracz otrzymuje drugie tyle na granie w postaci bonusu. Aby wziąć udział w tej promocji wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera z linka dostępnego na naszej stronie - TUTAJ, a następnie dokonać pierwszego depozytu. Im wyższa jego kwota tym wyższa kwota bonusu, aż do 1200 PLN. Wpłacając właśnie tyle, użytkownik Bukmachera otrzymuje 2400 PLN na grę w STS, oznacza to możliwość grania kuponów także na sporty wirtualne.

Przed wypłatą należy dokonać trzykrotnego obrotu kwotą bonusa, przynajmniej po kursie 1.91. Dodatkowym utrudnieniem jest jednak to, że nie liczą się w nim kupony przegrane. Można go dokonywać za pomocą kuponów SOLO i AKO, ale nie systemowych, wypłaconych przy użyciu Cashout bezpieczne. W przypadku pełnej kwoty bonusu należy zatem zrobić obrót na łączną kwotę 3600 PLN.

Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne w STS

To specjalna promocja dedykowana sportom wirtualnym, dzięki którym amatorzy tych rozgrywek mogą zyskać cotygodniowe bonusy 25 PLN. By je otrzymać, należy zalogować się na swoje konto i w odpowiednim miejscu wyrazić zainteresowanie promocją klikając przycisk “Weź udział”.  By odebrać bonus należy w ciągu danego tygodnia kalendarzowego zrobić obrót w zakładach na sporty wirtualne w wysokości co najmniej 300 PLN. Do obrotu liczone są tylko zakłady z kursem przynajmniej 2.0, a pod uwagę brane są zarówno kupony SOLO, jak i AKO.  

W danym etapie akcji użytkownik może liczyć tylko na jeden bonus 25 PLN, który jest dopisywany do konta do siedmiu dni od spełnienia warunków opisanych w regulaminie. W promocji nie są brane pod uwagę zakłady anulowane lub wypłacone za pomocą opcji Cashout, Maxikombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady w części lub w całości rozliczone po kursie 1.0 i te, które zostały opłacone za pomocą środków bonusowych. Przed wypłatą kwotę bonusa należy obrócić, przynajmniej trzykrotnie, w sumie zatem na sumę 75 PLN, po minimalnym kursie 1.91.

Bonusy na sporty wirtualne w LVBET - 620 PLN dla nowych graczy 

Bukmacher LVBET znany jest z promocji dla grających w sporty wirtualne. Okresowo pojawiają się wysokie promocje dla nowych graczy, ale trwają zazwyczaj zaledwie tydzień. Obecnie Firma proponuje nowym graczom pokaźny bonus 100% do 600 PLN, a także promocję “Dwie dychy na sporty wirtualne”.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje - sporty wirtualne

Bonus powitalny 600 PLN na sporty wirtualne

To odpowiednik klasycznej, dobrze znanej z działalności innych bukmacherów, promocji, w ramach której użytkownicy dostają 100% pierwszej wpłaty w postaci bonusu. Tym razem mamy do czynienia z naprawdę pokaźną ofertą, bo po zarejestrowaniu konta z linka dostępnego na naszej stronie - TUTAJ, a następnie wpłaceniu pierwszego depozytu, minimum 20 PLN gracz może liczyć na drugie tyle za darmo. Od wysokości wpłaty zależy wielkość bonusu, wpłata 600 PLN uprawnia do odebrania całości określonej w regulaminie oferty promocyjnej.

Bonus będzie dostępny po wpłacie i przez następne 30 dni od czasu spełnienia warunków. Przed wypłatą całą kwotę należy obrócić przynajmniej sześciokrotnie po kursie minimalnym 1.5 tylko i wyłącznie w ofercie Sportów Wirtualnych. Do obrotu nie są wliczane zakłady z oferty przedmeczowej i zakładów na żywo. Nie można też grać zdarzeń przeciwstawnych (wzajemnie wykluczających się).  

Dwie dychy na sporty wirtualne

Ta promocja skierowana jest do tych graczy, którzy często obstawiają sporty wirtualne. Co tydzień można w niej zyskać 20 PLN po spełnieniu warunków. Podstawowym jest wykonanie w danym tygodniu kalendarzowym obrotu na przynajmniej 100 PLN w kuponach na zdarzenia z zakładami na sporty wirtualne po kursie minimum 1.5. Nie liczą się tu kupony zagrane za środki bonusowe (choćby te z poprzedniej promocji), a wyłącznie za środki własne. 

W przypadku spełnienia warunków promocji bonus zostanie wypłacony w poniedziałek do godziny 17:00. Będzie on dostępny na koncie gracza przez 30 dni.  Podlega on wymogowi obrotu, minimum pięciokrotnego, wyłącznie w ofercie sportów wirtualnych na stronie LVBET. Do obrotu nie są liczone zakłady wzajemnie się wykluczające.

Bukmacher PZBuk - sporty wirtualne - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł