Bundesliga - Wiadomości

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy

Bundesliga (Liga Niemiecka) - klasyfikacja kartek: czerwone i żółte kartki, lista kartkowiczów, fairplay

W tym miejscu udostępniamy pełną i na bieżąco aktualizowaną klasyfikację piłkarzy niemieckiej Bundesligi, którzy mają na swoim koncie najwięcej żółtych i czerwonych kartek. Użytkownik może zapoznać się również z tabelą kartkowiczów z poprzednich edycji ligi niemieckiej. 

Obok nazwiska kartkowicza znajdującego się na liście, widnieje jego zdjęcie oraz klub, w barwach którego gra. Po kliknięciu w jego sylwetkę przeniesiemy się do profilu ze szczegółowymi informacjami na temat zawodnika: statystykami, historią kariery oraz danymi osobistymi. 

Po prawej stronie od tabeli znaleźć można najświeższe informacje dotyczące rozgrywek, których dotyczy klasyfikacja kartek, czyli w tym przypadku Bundesligi. Poniżej znajdują się: aktualna ligowa tabela, terminarz najbliższej kolejki, lista liderów statystyk drużynowych tych rozgrywek oraz podstrony innych lig, gdzie możemy zapoznać się z analogicznymi danymi. 

Na dole strony znajdują się odnośniki do pełnej tabeli najlepszych strzelców ligi niemieckiej, piłkarzy, którzy w Bundeslidze zgromadzili najwięcej asyst oraz klasyfikacji kanadyjskiej.