Bundesliga - Wiadomości

Statystyki - Bundesliga

Najwięcej strzelonych bramek:
Najwięcej straconych bramek:
Najwięcej meczów powyżej 2,5 bramki:
Najwięcej meczów poniżej 2,5 bramki:
Największe śr. posiadanie piłki:
Najmniejsze śr. posiadanie piłki:
Najwięcej strzałów na mecz:
Najwięcej fauli na mecz:
Najwięcej kartek na mecz:

Tabela ligowa - Bundesliga

1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Bundesliga strzelcy - liga niemiecka. Poznaj aktualnego króla strzelców Bundesligi

Klasyfikacja strzelców Bundesligi

Na tej stronie można zapoznać się ze szczegółową i zawsze aktualną klasyfikacją strzelców Bundesligi. Tuż obok liczby goli każdego piłkarza, w nawiasie, znajduje się liczba bramek strzelonych przez niego z rzutu karnego. Przy nazwisku widzimy natomiast zdjęcie zawodnika i klub, którego barwy reprezentuje. 

Informacje, jakie można uzyskać na tej stronie nie dotyczą wyłącznie jednego sezonu. Można zapoznać się tutaj również z tabelą strzelców Bundesligi poprzednich edycji tych rozgrywek. Po kliknięciu w wybranego piłkarza, przeniesiemy się na jego profil ze statystykami, danymi personalnymi, historią kariery i innymi szczegółami. 

Tuż obok tabeli strzelców ligi niemieckiej, można znaleźć tabelę ligową, najnowsze wiadomości dotyczące Bundesligi, aktualny terminarz oraz listę liderów statystyk drużynowych. Pod klasyfikacją strzelców znajdziemy również klasyfikację kanadyjską, najlepszych asystentów oraz piłkarzy, którzy byli najczęściej karani kartkami. 

Bundesliga król strzelców

Bundesliga to jedna z czterech najlepszych lig piłkarskich w Europie i budzi emocje wśród kibiców na całym świecie - nie brakuje ich także w Polsce, gdyż właśnie tam wielu naszych reprezentantów zrobiło wielkie kariery. Najbardziej znanym z nich jest oczywiście Robert Lewandowski, który przez ostatnie lata wielokrotnie zostawał królem strzelców Bundesligi.

Wcześniej Lewandowski dzielił szatnię z Jakubem Błaszczykowskim i Łukaszem Piszczkiem - cała trójka występowała w Borussii Dortmund. Wtedy zespół z Zagłębia Ruhry wygrał ligę niemiecką i doszedł do finału Ligi Mistrzów. Później rozgrywki piłkarskie w Niemczech zostały zdominowane przez Bayern Monachium. 

Drużyna ze stolicy Bawarii ma olbrzymią przewagę nad resztą stawki, jeśli chodzi o liczbę tytułów mistrzowskich. Wysoko w tej klasyfikacji jest również FC Nuernberg, Borussia Dortmund, Schalke 04 oraz Hamburger SV. Możemy być jednak pewni, że jeszcze przez kilkadziesiąt lat nikt nie dogoni w niej Bayernu Monachium.