FC Barcelona stream online | Barcelona stream na żywo z meczów

Piłkarska FC Barcelona to klub, który ma wielu fanów na całym świecie, także w Polsce. Fani z pewnością szukają informacji, gdzie dostępne są na mecze Barcelony streamy online z poszczególnych spotkań. W tekście prezentujemy, jak w legalny sposób znaleźć stream na mecze Barcelony. Dostęp do tego rodzaju przekazów z meczów na żywo jest dostępny w kilku miejscach.

Barcelona stream live za darmo u bukmacherów

Na początek warto wspomnieć, że na mecze Barcelony stream online udostępniają niektórzy bukmacherzy. Aby móc oglądać spotkania z udziałem Roberta Lewandowskiego i spółki, najpierw należy założyć konto u któregoś ze wskazanych bukmacherów.
  • STS TV - mecze w STS można OGLĄDAĆ TUTAJ, a rejestracja z kodem MECZYKI pozwala uzyskać bonus bukmacherski na start o wartości 760 zł na typowanie.
  • Fortuna TV - mecze w Fortunie można OGLĄDAĆ TUTAJ, a rejestrując się z kodem MECZYKI dostępny jest bonus powitalny o wartości 335 zł na typowanie meczów.
  • Superbet TV - transmisje w Superbet dostępne są do OGLĄDANIA TUTAJ, natomiast rejestracja z kodem MECZYKI gwarantuje aż 3755 zł w bonusach na obstawianie.
Jak widać, poza dostępem do streamów na mecze Barcelony, a także wielu innych klubów, rejestracja konta w podanych serwisach pozwala też uzyskać bonusy bukmacherskie.

Barcelona stream na żywo w Canal+ Online

Na mecze, które rozgrywa FC Barcelona, stream na żywo proponuje także platforma Canal+ Online. Na sportowych kanałach dostępnych w ramach pakietu “Canal+” oglądać można rozgrywki m.in. La Liga, gdzie występuje Barcelona. Dla czytelników Meczyki.pl jest obecnie dostępny promocyjny pakiet Canal+ Online. Pozwala on korzystać z serwisu przez pierwsze trzy miesiące za 39 zł/miesiąc, przy rejestracji poprzez przycisk poniżej.
Poza transmisjami sportowymi na platformie oglądać można m.in. filmy i seriale. Po upływie promocji cena to 54 zł/miesiąc (przy uwzględnieniu 5 zł rabatu za zgody marketingowe). Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie. 

Barcelona stream online - gdzie oglądać?

Czas przejść do tego, na jakich kanałach Barcelona stream na żywo ma zapewniony, w przypadku gier w poszczególnych rozgrywkach. Przypomnijmy, że drużyna z Robertem Lewandowskim w składzie gra w krajowej lidze, czyli La Lidze, ponadto występuje w starciach Ligi Mistrzów UEFA czy Pucharze Króla. Na wszystkie rozgrywki dostępny jest stream online. Barcelona jednak w zależności od tego, o jakie trofeum aktualnie gra, będzie pokazywana na różnych kanałach. 

Barcelona stream - La Liga

Na mecze, które w La Liga rozgrywka FC Barcelona, stream na żywo ze wszystkich spotkań pokazują na przemian dwie stacje. Są to Canal+ oraz Eleven Sports. Telewizje mają wspólne prawa do pokazywania meczów ligi hiszpańskiej, a z racji sporego zainteresowania meczami Barcelony stream z poszczególnych pojedynków pokazywany jest najczęściej naprzemiennie. Dodatkowo na antenach Canal+ i Eleven Sports można oglądać inne mecze La Liga. Obie stacje pokazują równocześnie najważniejszy mecz ligowy, czyli El Clasico. Dostęp do kanałów własnych Canal+ można uzyskać w ramach promocyjnego pakietu, a Canal+ Online pozwala również dokupić subskrypcję pakietu "Eleven Sports & Polsat Sport Premium", co powiększy dostęp do meczowych streamów FC Barcelony. 

Barcelona stream - Liga Mistrzów

FC Barcelona to jedna z najlepszych drużyn w swoim kraju, zatem ma prawo gry w rozgrywkach piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA. Czy w tym przypadku na mecze Barcelony stream na żywo będzie dostępny? Odpowiedź brzmi: tak. Wszystkie spotkania Ligi Mistrzów UEFA są transmitowane na specjalnych kanałach Polsat Sport Premium, dostępnych także na platformie Canal+ Online, przy wykupieniu dodatkowego pakietu "Eleven Sports & Polsat Sport Premium".

Barcelona stream - Puchar Króla

Piłkarze Barcelony grają również w rozgrywkach Pucharu Króla, czyli krajowego pucharu w Hiszpanii. W tym przypadku stream online Barcelona powinna mieć zapewniony u niektórych bukmacherów. Aby uzyskać dostęp do transmisji online, najpierw należy założyć konto u danego bukmachera.

Sprawdź gdzie oglądać:

Barcelona stream online - kiedy mecze?

Na pytanie kiedy dostępny jest na mecze Barcelony stream na żywo trudno odpowiedzieć jednoznacznie. Wiele zależy tu od kalendarza poszczególnych rozgrywek, a w tym przypadku terminy mogą być różne.
Mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA zawsze rozgrywane są we wtorki i środy. Dlatego też w tych dniach można liczyć na to, że stream na mecz Barcelony będzie dostępny. Standardową godziną rozgrywania spotkań jest 21:00, choć zdarzają się też pojedyncze mecze grane o wcześniejszych godzinach.
La Liga najczęściej swoje mecze gra w weekend, ale niektóre kolejki mogą być także rozgrywane w środku tygodnia. Tych jest zdecydowanie mniej, jednak nawet wtedy stream na Barcelonę bez problemu znajdziemy w ramach internetowych telewizji, czy też za pośrednictwem bukmacherów.

Sprawdź pozostałe artykuły o Canal+ Online:

Barcelona stream - podsumowanie

Jak widać, na wszystkie mecze Barcelony stream na żywo możemy znaleźć bez większych problemów. Ligowe i pucharowe zmagania “Dumy Katalonii” dostępne są za pośrednictwem internetowych telewizji, a także u legalnych bukmacherów. Co ważne, wszystkie zaprezentowane w tekście formy oglądania meczów Barcelony są w pełni legalne.

Dyskusja

- komentarzy