[MŚ 2022] Cashback na Mundial u bukmacherów | Zakład bez ryzyka Katar 2022

Dodał: Jerzy Ochota,Wczoraj | 15:24

Bukmacherzy przygotowali bonusy na Mistrzostwa Świata. Cashback to jedna z promocji, która dostępna jest dla graczy chcących typować mecze podczas MŚ 2022. Którzy bukmacherzy  umieścili w swojej ofercie powitalnej zakład bez ryzyka na Mundial? Jak wygląda ten rodzaj bonusu bonus na Katar? W jaki sposób aktywować promocje? O tym piszemy w tym tekście.

Cashback Katar 2022 - zakład bez ryzyka na Mistrzostwa Świata

Bukmacherzy cashback na Mistrzostwa Świata proponują graczom, którzy założą nowe konto. Poniżej prezentujemy listę bukmacherów, mających zakład bez ryzyka w ofercie powitalnej.

Bukmacher Wartość cashbacku Sprawdź bonus
Superbet 3500 PLN Sprawdź
STS 100 PLN Sprawdź
Fortuna 600 PLN Sprawdź
Totalbet 200 PLN Sprawdź
eWinner 110 PLN Sprawdź
PZBuk 1000 PLN Sprawdź

Szczegóły zakładów bez ryzyka na Mundial u konkretnych bukmacherów prezentujemy poniżej.

Mundial 2022 Cashback - czym jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka (z ang. cashback) to bonus, który “zabezpiecza” stawkę kuponu. Oznacza to, że jeśli zakład z cashbackiem będzie rozliczony jako przegrany, gracz odzyska stawkę (lub część stawki) postawioną na dany kupon. Stąd nazwa zakład bez ryzyka, bo nie ryzykujemy utraty środków na grę.

Bukmacher może zwrócić całą stawkę kuponu lub jego część. Wszystko zależy od regulaminu, jaki został przez niego przyjęty. Cashback na Mundial dostępny jest u wielu legalnych bukmacherów, a szczegóły opisujemy w dalszej części artykułu.

Superbet - cashback Katar 2022

Rejestracja u bukmachera Superbet dostępna jest poprzez TEN LINK. Jeśli gracze użyje kodu o treści MECZYKI, ma szansę aktywować tydzień bez ryzyka o wartości 3500 zł.

Superbet

Cashback na Mundial w Superbet znacząco różni się od tego typu promocji, które dostępne są u innych bukmacherów. Zwrot można bowiem uzyskać nie za jeden kupon, a za cały pierwszy tydzień. Wszystko według schematu: suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier - przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu. Same kupony zaliczane do udziału w promocji nie mają określonych wymogów, poza tym, że powinny być zawarte i rozliczone w ciągu pierwszego tygodnia gry. Przyznanym z tytułu cashbacku bonusem należy obrócić dwukrotnie. Wówczas kurs minimalny to 1.80. 

Nowi gracze mogą otrzymać także inne bonusy na start, rejestrując się z podanego wyżej linku. Pakiet powitalny w sumie ma wartość 3755 zł.

STS - cashback Mistrzostwa Świata

Bukmacher STS przygotował na Mundial zakład bez ryzyka, dla graczy rejestrujących się TUTAJ z kodem bonusowym o treści MECZYKI. Wartość zakładu bez ryzyka to 100 zł. 

STS kod promocyjny

Cashback obowiązuje na pierwszy kupon zagrany przez gracza, a maksymalny zwrot to 100 zł. Bukmacher nie ma wymagań co do liczby zdarzeń, czy kursu minimalnego kuponu. Ważne aby zdarzenia pochodziły z oferty sportowej, co oznacza, że cashback na Mistrzostwa Świata obowiązuje. Aby uzyskać pełny zwrot należy zagrać za 113.64 zł, bowiem musimy pamiętać o 12% podatku. Bonusem należy obrócić dwukrotnie po kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu zaliczają się wyłącznie wygrane kupony.

Rejestrując się w STS z naszym kodem promocyjnym można otrzymać bonusy o łącznej wartości 1660 zł.

Fortuna - cashback Mundial 2022

W przypadku Fortuny dostępny jest na Mistrzostwa Świata zakład bez ryzyka, po rejestracji TUTAJ z kodem o treści MECZYKI. Wartość tego bonusu powitalnego wynosi 600 zł.

Fortuna kod promocyjny

Zakład bez ryzyka w Fortunie obowiązuje na pierwszy kupon. Jeśli ten okaże się przegrany, wówczas gracz uzyska zwrot stawki. Bukmacher zwróci całą stawkę do 600 zł w razie porażki, gdyż podatek bierze na siebie. Nie ma także wymogów co do kształtu kuponu z cashbackiem, a ponadto bukmacher nie wymaga żadnego obrotu bonusem. Oznacza to, że w razie przyznania zwrotu z tytułu cashbacku środki są od razu do dyspozycji gracza.

Pełny pakiet powitalnych bonusów dla nowych graczy, przy rejestracji z naszym kodem, wynosi 635 zł.

Totalbet - cashback Mistrzostwa Świata Katar 2022

Rejestracja konta u bukmachera Totalbet pozwala uzyskać zakład bez ryzyka na Mundial. Rejestracja konta dostępna jest pod TYM LINKIEM, a do aktywacji bonusu konieczny będzie kod o treści MECZYKI. Wartość cashbacku na pierwszy kupon to 200 zł.

Totalbet kod promocyjny

W Totalbet zakładem bez ryzyka objęty jest pierwszy kupon, który powinien zostać wytypowany ze środków własnych. Maksymalny zwrot, w przypadku rozliczenia zakładu jako przegrany, to 200 zł. Bukmacher nie stawia żadnych wymogów co do wysokości kursu, ale kupon może składać się z maksymalnie trzech zdarzeń. Ewentualnym zwrotem z tytułu cashbacku nie trzeba obracać. Środki trafią od razu na konto depozytowe i można je wypłacić.

Cały pakiet powitalny w Totalbet składa się z darmowych zakładów, opisanego zakładu bez ryzyka oraz bonusu od depozytu. W sumie wartość promocji to 5240 zł, przy rejestracji z naszym kodem bonusowym.

eWinner - cashback Mundial

Wśród bukmacherów z zakładem bez ryzyka na Mistrzostwa Świata jest również eWinner. Rejestracja dostępna jest w TYM MIEJSCU, a aby uzyskać bonusy należy wpisać kod MECZYKI. Cashback ma wartość 110 zł.

eWinner kod promocyjny

Bonus obowiązuje na pierwszy kupon. Minimalna stawka zakładu bez ryzyka to 20 zł, jednak aby otrzymać pełny zwrot należy zagrać za 125 zł, bowiem musimy pamiętać o obowiązującym podatku od gier. Bukmacher nie wymaga minimalnego kursu, czy liczby zdarzeń na kuponie. Ewentualnym zwrotem nie trzeba obracać, a środki trafią od razu na konto depozytowe gracza.

To nie jedyny bonus na start w eWinner. Rejestrując się z naszym kodem promocyjnym można uzyskać pakiet powitalny o wartości 610 zł.

Betclic - cashback na Mundial

Dla nowych graczy Betclic dostępny jest zakład bez ryzyka. Mistrzostwa Świata można wytypować w ramach bezpiecznego zakładu, a aktywacja bonusu dostępna jest po rejestracji TUTAJ z kodem o treści MECZYKI. Wartość bonusu to 200 zł.

Betclic kod promocyjny

Zakład bez ryzyka w Betclic dotyczy pierwszego zakładu. Gracze może odzyskać do 200 zł stawki, jeśli premierowy kupon okaże się przegrany. Aby otrzymać pełny zwrot należy zagrać za dokładnie 227.30 zł (pamiętać należy o 12% podatku). Zwrot przyznawany jest w formie freebetu, który można podzielić na wiele kuponów. Jedyny wymóg to kurs minimalny takiego kuponu. Wynosi on 2.14. Wygraną z otrzymanych z tytułu cashbacku darmowych zakładów nie trzeba obracać. 

Cashback to flagowy bonus promocyjny w ofercie bukmachera Betclic. Promocja o wspomnianej wyżej wartości jest dostępna, przy rejestracji z naszym kodem promocyjnym.

Fuksiarz - cashback Mistrzostwa Świata 2022

Fuksiarz także przygotował zakład bez ryzyka na Katar 2022. Cashback dostępny jest dla graczy rejestrujących się TUTAJ. Ważne jest, aby pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego MECZYKI. Bukmacher zwróci 50% stawki do 500 zł za pierwszy kupon, jeśli ten będzie przegrany.

Fuksiarz kod promocyjny

Wytypowany kupon powinien składać się z co najmniej dwóch zdarzeń, a kurs każdego z nich to minimum 1.60. Stawka kuponu to minimum 50 zł. Aby uzyskać maksymalny zwrot należy zagrać za dokładnie 1137 zł. Nie jest wymagany obrót bonusem.

Powitalny zakład bez ryzyka to podstawowa promocja Fuksiarza, który ma również bonusy dla wszystkich graczy, niezależnie od rejestracji.

PZBuk - cashback na Katar 2022

W PZBuk można uwolnić bonus powitalny, którym jest m.in. zakład bez ryzyka. Mundial będzie imprezą, na której typowanie bonus obowiązuje. Rejestracja dostępna jest TUTAJ, a wartość zakładu bez ryzyka to 1000 zł.

PZBuk kod promocyjny

Cashback w PZBuk obowiązuje na pierwsze przegrany kupon. Nie musi być to jednak pierwszy kupon w historii konta, a po prostu pierwszy, który będzie rozliczony jako przegrany. Może to być zarówno pierwszy w ogóle, jak i drugi, trzeci czy każdy kolejny. Zakład bez ryzyka powinien składać się z nie mniej niż dwóch zdarzeń, a każde z nich musi mieć kurs 1.40 lub wyższy. Takie same są również warunki obrotu bonusem. Ponownie trzeba więc zagrać kupon o co najmniej dwóch zdarzeniach z minimalnym kursem każdego z nich na poziomie 1.40. Bonusem należy obrócić jeden raz, za wartość otrzymanego cashbacku. 

Całkowita wartość promocji powitalnych w PZBuk, dostępnych po rejestracji z naszym linkiem, wynosi 1050 zł.

W sumie po rejestracji z naszym kodem promocyjnym, gracz może otrzymać bonusy od Betfan o wartości 1660 zł.

LVBet - cashback Mundial 2022

Pośród kilku bonusów na start w LVBet, jest także zakład bez ryzyka. Mistrzostwa Świata 2022 można wytypować w ramach zakładu bez ryzyka. Rejestracja nowego konta dostępna jest TUTAJ, a wartość powitalnego cashbacku to 333 zł. 

LVBet kod promocyjny

Bonus dostępny jest przy okazji trzeciej wpłaty na konto. Należy pamiętać o zaakceptowaniu bonusu, aby został on przyznany. Jeśli pierwszy zakład po trzeciej wpłacie będzie przegrany, wówczas gracz otrzyma zwrot do maksymalnie 333 zł. Minimalny kurs kuponu wynosi 1.75. Bonusem należy obrócić jeden raz, ponownie po kursie 1.75 lub wyższym.

Pakiet bonusów powitalnych od LVBet składa się z kilku promocji. Łączna wartość premii na start to maksymalnie 3353 zł.

Sprawdź pozostałe artykuły:

Bonus na Mistrzostwa Świata. Cashback u bukmacherów

Bukmacherzy na Mistrzostwa Świata cashback mogą zaproponować także jako bonus specjalny, związany bezpośrednio z samym turniejem. Taki rodzaj promocji dostępny dla wszystkich graczy, którzy zdecydują się na typowanie Mundialu. Wspomniane wyżej promocje dostępne są na mecze Mundialu, ale można je przeznaczyć także na inne zakłady.

Jakie zakłady bez ryzyka na Katar 2022 przygotowali bukmacherzy? Opisane w pierwszej części tekstu cashbacki na MŚ to najwyższe, dostępne na turniej zakłady bez ryzyka. 

Cashback na Mundial. Informacje o Mistrzostwach Świata 2022

Mistrzostwa Świata 2022 potrwają od 20. listopada do 18. grudnia tego roku. Miejscem zmagań jest Katar, a tytułu mistrzowskiego broni reprezentacja Francji. Po raz ostatni na Mundialu grają 32 reprezentacje, w tym Polska. W grupie drużyna Czesława Michniewicza rywalizuje z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną.

Drabinka Mistrzostw Świata 2022 w Katarze

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020