Cashback PZBuk - bezpieczny zakład bez ryzyka i inne bonusy u bukmachera PZBuk

Cashback PZBuk - bezpieczny zakład bez ryzyka i inne bonusy u bukmachera PZBuk
PZBuk / Meczyki.pl
autor: Jerzy Ochota21 maj 2020 | 12:06

PZBuk nie posiada aktualnie w ofercie zakładu cashback, proponuje jednak nowym graczom inne promocje, które dokładnie opiszemy. Przedstawimy również legalnych bukmacherów, którzy oferują cashback i wyjaśnimy jak z nich skorzystać.

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Czym jest cashback?
 2. PZBuk cashback
 3. Pozostałe bonusy od PZBuk
 4. Cashback u innych bukmacherów
 5. Cashback u pozostałych bukmacherów - poradniki
 6. Wpłaty i wypłaty na PZBuk
 7. PZBuk - informacje o bukmacherze

Co to jest cashback?

Cashback to bonus, który polega na tym, że bukmacher zwraca wartość stawki w razie przegrania przez gracza jego pierwszego zakładu online po założeniu nowego konta. Firma sama określa wartość maksymalnego zwrotu i warunki obrotu bonusem w celu wpłacenia go na konto depozytowe. Na polskim rynku można znaleźć kilka tego typu promocji - te najpopularniejsze wymienimy i opiszemy w dalszej części artykułu.

PZBuk cashback

Oferta powitalna PZBuk nie zawiera na ten moment zakładów cashback, czyli zwrotu w przypadku przegrania pierwszego zakładu. Bukmacher przygotował jednak inne bonusy i produkty, które wymieniamy poniżej.

Pozostałe bonusy od PZBuk

Ten bukmacher przygotował freebet dla nowych graczy i kilka innych produktów dla stałych klientów. Aby skorzystać z poniżej opisanej oferty PZBuk, należy kliknąć TUTAJ lub w umieszczony na tej stronie baner i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUSPZB - wpisać go należy w trakcie rejestracji.

PZBuk - bonusy i promocje - kody promocyjne

Freebet 50 PLN od PZBuk

Głównym bonusem powitalnym od PZBuk jest freebet o wartości 50 zł. Bezpieczny zakład można wykorzystać po wpłaceniu pierwszego depozytu 50 zł i zawarciu za niego pierwszego zakładu o kursie nie mniejszym niż 2.00. Niezależnie od tego, czy będzie on wygrany, czy przegrany, nowy gracz otrzyma bonus. 

Środki zyskane w ramach freebetu na PZBuk nie podlegają żadnym warunkom obrotu - można je od razu wypłacić na konto depozytowe.

Komborakieta

Komborakieta to produkt dla stałych graczy, powiększający ewentualne wygrane na zakłady tenisa ziemnego. Im więcej zdarzeń zostanie zawartych na kuponie, tym wartość bonusu będzie wyższa. Warunki prezentują się następująco: 

 • 2 zdarzenia na kuponie +2% do wygranej
 • 3 zdarzenia na kuponie– 5% do wygranej
 • 4 zdarzenia na kuponie– 7% do wygranej
 • 5 zdarzeń na kuponie– 10% do wygranej
 • 6 zdarzeń na kuponie– 15% do wygranej
 • 7-10 zdarzeń na kuponie– 25% do wygranej
 • 11 i więcej zdarzeń na kuponie –  30% do wygranej

Środki z Komborakiety, podobnie jak w przypadku freebeta, nie podlegają żadnym warunkom obrotu. Podkreślamy, że kurs minimalny każdego zdarzenia z tenisa ziemnego musi wynosić 1.50, aby kupon liczył się do promocji. Maksymalna wygrana w ramach tej promocji wynosi 5000 euro według NBP z dnia 24 maja 2019 r. 

Kombodoładowanie

Kombodoładowanie funkcjonuje na podobnych zasadach do Komborakiety, ale dotyczy innej dyscypliny sportu - piłki nożnej i e-sportu. Dodatkowy procent do wygranej można zyskać dzięki wielokrotnym zakładom na: polską Ekstraklasę, angielską Premier League, hiszpańską La Liga, niemiecką Bundesligę, włoską Serie A, francuską Ligue 1 oraz międzynarodowe rozgrywki klubowe - Ligę Mistrzów i Ligę Europy. 

Warunki przydzielania bonusu w Kombodoładowaniu prezentują się tak: 

 • 2 zdarzenia na kuponie - 1% do wygranej
 • 3 zdarzenia na kuponie - 2% do wygranej
 • 4 zdarzenia na kuponie - 3% do wygranej
 • 5 zdarzeń na kuponie - 4% do wygranej
 • 6 zdarzeń na kuponie - 5% do wygranej
 • 7-10 zdarzeń na kuponie - 10% do wygranej
 • 11 i więcej zdarzeń na kuponie - 15% do wygranej

Minimalny kurs każdego zdarzenia na kursie w ramach Kombodoładowania wynosi 1.20. Środki nie podlegają żadnym warunkom obrotu - można je wypłacić od razu na konto depozytowe.

Sklep PZBuk

PZBuk posiada również swój internetowy sklep, w którym gracze mogę wykupować nagrody w postaci środków depozytowych za punkty uzyskane za aktywność na stronie - rejestrację, weryfikację konta, zawieranie zakładów czy codzienne logowanie. Najwyższa nagroda wynosi 500 zł i można ją wykupić za 400 tys. punktów.

Bonusy cashback u innych bukmacherów

Poniżej wymienimy najpopularniejsze cashbacki przygotowane przez największe firmy bukmacherskie w Polsce w ramach oferty powitalnej dla nowych graczy. Wspomnimy również o innych promocjach zawartych w ich pakietach powitalnych.

Cashback 125 PLN od Fortuna

Każdy nowy gracz na Fortuna może jednorazowo skorzystać z bezpiecznego zakładu o maksymalnym zwrocie 125 zł. Środki bonusowe nie podlegają żadnym warunkom obrotu i od razu można wypłacić je na konto depozytowe. 

Aby skorzystać z pełnego pakietu powitalnego na Fortuna, trzeba kliknąć TUTAJ lub w poniższy baner i założyć nowe konto na stronie bukmachera. Inne promocje startowe to freebet o wartości 20 zł i bonus 100% od pierwszego depozytu do 1000 zł.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Cashback 31 PLN od STS

STS ma dla nowych graczy bonus powitalny w postaci cashbacku o maksymalnej wartości 31 zł. Podkreślamy, że cashback w każdym przypadku oznacza maksymalny zwrot za przegrany zakład. Jego stawka może być większa. 

Aby skorzystać z cashbacka i innych bonusów w ofercie powitalnej na STS, wystarczy kliknąć TUTAJ i założyć nowe konto, a w trakcie rejestracji wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS. Pozostałe promocje od STS dla nowych graczy to freebet o wartości 29 zł i bonus 100% od depozytu do 1200 zł

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Cashback 100 PLN od Betfan

W przypadku Betfan cashback dla nowych gracz wynosi 100 zł. Aby wykorzystać tę promocję, trzeba zawrzeć pierwszy zakład za minimum 10 zł, a kurs jednego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.14

W ofercie powitalnej Betfan można znaleźć także “Pakiet Pudziana”, czyli bonus 100% od trzech pierwszych depozytów do 3000 zł. Aby skorzystać z pełnej oferty na Betfan, trzeba kliknąć w ten link i założyć nowe konto na stronie bukmachera. W trakcie rejestracji należy wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS

Bukmacher Betfan - bonusy i promocje

Cashback 550 PLN od Betclic

Ostatnim bonusem bez ryzyka jest ten o wartości 550 zł na stronie Betclic. W tym przypadku jest on objęty warunkami obrotu - aby wypłacić środki, trzeba obrócić nimi 6 razy z zakładami o kursach 2.00 lub większych. 

Podkreślamy, że bonusy cashback są objęte podatkiem od gier, który wynosi 12%. Oznacza to, że aby otrzymać pełny zwrot, trzeba zawrzeć bezpieczny zakład za stawkę większą od wartości faktycznej promocji. Przykładowo, aby Betclic zwrócił pełne 550 zł, trzeba postawić zakład za minimum 625 zł (625 x 0,88 = 550). 

Aby skorzystać z oferty Betclic, należy kliknąć w poniższy baner lub ten link i założyć nowe konto z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS550.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Wpłaty i wypłaty na PZBuk

PZBuk - wpłaty i wypłaty - metody płatności

PZBuk oferuje graczom szereg możliwości dokonywania transakcji finansowych na swojej stronie internetowej. Oto one: 

 • VISA
 • MasterCard
 • Przelewy24
 • Dotpay
 • BLIK
 • Tpay

Minimalny depozyt na stronie PZBuk, licząc z prowizją i kwotą. Podkreślamy, że aby móc skorzystać z pełnej oferty na stronie PZBuk i wypłacać środki na konto bankowe, trzeba zakończyć proces weryfikacji konta. W tym celu każdy bukmacher wymaga przesłania aktualnego numeru rachunku bankowego i wyraźnych zdjęć dwóch stron dokumentu tożsamości gracza.

PZBuk - informacje o bukmacherze

PZBuk - Informacje o bukmacherze

Firma PZBuk to firma bukmacherska, która na polskim rynku zakładów wzajemnych z zezwoleniem działa od 28 czerwca 2018 roku. Jej siedziba mieści się przy ulicy Giedymina 30 w Warszawie. 

Polskie Zakłady Bukmacherskie jest sponsorem Polskiej Ligi Hokejowej,a także Pucharu Polski w koszykówce. 

Kapitał zakładowy PZBuk wynosi 2 000 000 złotych.

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550