High League bukmacher | Jaki bukmacher na High League 5?

635 PLN 

  • 600 PLN zakłady bez ryzyka i bez obrotu!

  • 35 PLN darmowe zakłady

MECZYKI
Dodał: Aleksander Nowomiejski,23 Sty 2023 | 13:23
W sobotę 10 grudnia odbędzie się gala High League 5. Bukmacher, który przygotował ofertę zakładów na to wydarzenie, to Fortuna. Jak wyglądają kursy na walki u bukmachera na High League? Czy na galę High League bukmacher przygotował bonusy powitalne? Jak je zdobyć? O tym piszemy w tym artykule.

High League bukmacher - bonusy na start

Gracze mają okazję obstawiać walki, które odbędą się podczas gali High League 5. Bukmacher Fortuna przygotował ofertę kursów na to wydarzenie. Nowi gracze, którzy konto założą TUTAJ z kodem MECZYKI, mogą uzyskać bonus powitalny o wartości 635 zł.
Bonus FortunaWartość bonusu

Darmowe zakłady

35 PLN (20 PLN + 15 PLN)
Zakład bez ryzyka600 PLN
Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Bukmacher High League 5, którym jest wyłącznie Fortuna, przyznaje bonusy po rejestracji z naszym kodem rejestracyjnym.
Fortuna kod promocyjny

High League bukmacher - co obstawiać?

Bukmacher High League 5 przygotował kursy na typowanie wszystkich pojedynków zaplanowanych na najbliższą galę. Fortuna, czyli bukmacher High League, proponuje zakłady od najprostszego rozstrzygnięcia, mianowicie wygranego danego starcia, po dodatkowe zdarzenia, czyli sposób oraz czas zakończenia walki. 

High League zakłady bukmacherskie w Fortunie

Podczas gali High League 5 bukmacher online pozwala na obstawianie kluczowego rodzaju zakładów na sporty walki, czyli końcowego wyniku każdego pojedynku. Do wyboru są głównie zakłady bukmacherskie High League na każdego z dwójki walczących zawodników, ale dostępne są także kursy na remis w każdym z pojedynków, które zdarzają się jednak na tego typu wydarzeniach niezwykle rzadko. Przypomnijmy także, że High League to w dużej mierze starcia freakfightowe, między celebrytami czy postaciami znanymi z internetu, co determinuje dostępność zakładów. Jak wygląda pełna lista zakładów bukmacherskich High League? Opisujemy to poniżej.

Zakłady bukmacherskie High League na walki

Na każdą walkę bukmacher High League, którym jest tylko firma Fortuna, ma przygotowanych kilkanaście dostępnych kursów. Można je podzielić na takie kategorie jak:
  • Zwycięzca walki
  • Ile potrwa walka (Koniec w rundzie X.)
  • Walka zakończy się na punkty lub decyzją techniczną
  • Zawodnik X. wygra na punkty lub decyzją techniczną
  • Czas trwania walki (określony przedział)
  • Zawodnik X. wygra przed czasem
Takie same zakłady bukmacherskie High League bukmacher Fortuna proponuje na wszystkie pojedynki.

Obstawianie walk:

Bukmacher High League - kto wystąpi podczas gali?

Na gali High League 5 wystąpi w sumie 20 zawodników w 10 walkach. Sześć z nich odbędzie się na zasadach MMA, trzy w formule K-1 w małych rękawicach a jedna w boksie w małych rękawicach. 

Alberto Simao [bukmacher High League 5]

Członek ekipy Malika Montany wystąpi w walce wieczoru podczas najbliższej gali High League. Alberto Simao nie jest faworytem bukmacherów do sukcesu na High League 5, gdzie zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Będzie to dla rapera drugie starcie dla federacji, a w debiucie okazał się lepszy od Marcina Dubiela.

Paweł “Tybori” Tyburski [bukmacher High League 5]

Rywalem Simao będzie Paweł “Tybori” Tyburski, celebryta znany z telewizyjnych programów rozrywkowych, a od pewnego czasu także zawodnik na galach freakfightów. Tyburski jest faworytem walki z Alberto Simao i to dość wyraźnym, co potwierdzają kursy. Bukmacher High League 5 to Fortuna, która jako jedyna ma ofertę na walki.

Natalia “Natsu” Karczmarczyk [bukmacher High League 5]

Na gali High League 5 zawalczy także Natalia “Natsu” Karczmarczyk, jedna z najpopularniejszych polskich infulencerek. Celebrytka znana z projektu “Team X”, obecnie realizująca własny program  "Natsu World", jest faworytką bukmachera Fortuna do wygranej. Walka podczas High League 5 będzie jej trzecim występem w MMA. 

Agata “Fagata” Fąk [bukmacher High League 5]

Rywalką “Natsu” będzie kolejna bardzo popularna twórczyni internetowa. Agata “Fagata” Fąk również największą popularność zyskała po dołączeniu do projektu “Team X”, który kontynuowała też po odejściu pierwszych członków grupy. Typy High League 5 na wygraną “Fagaty” są dość wysokie, bowiem nie jest ona faworytką walki.

Mateusz “Muran” Murański [bukmacher High League 5]

Młodszy z klanu Murańskich, syn Jacka, powraca do klatki podczas gali High League 5. Znalezienie kursów na jego walkę z Pawłem Bombą jest możliwe w Fortunie. “Muran” tym razem jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, co potwierdzają zakłady bukmacherskie High League. 

Paweł “Scarface” Bomba [bukmacher High League 5]

Trzecią walkę dla federacji High League stoczy Paweł Bomba, który jak na razie nie zdołał jeszcze pokonać żadnego z dotychczasowych rywali. Podczas najbliższej gali również nie będzie faworytem, a trzecia przegrana z rzędu byłaby już bolesnym doświadczeniem.

Damian Janikowski [bukmacher High League 5]

Polski medalista olimpijski w zapasach, a także były zawodnik federacji KSW, postanowił spróbować swoich sił w świecie freakfightów. Po kilkuletniej przygodzie z MMA w najlepszej polskiej federacji, tym razem przyjął zaproszenie federacji High League. Podczas najbliższej gali będzie faworytem do wygranej. 

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn [bukmacher High League 5]

Znany m.in. z walk na gołe pięści Mateusz “Don Diego” Kubiszyn to najbliższy rywal Damiana Janikowskiego. Choć doświadczenie Kubiszyna w różnorodnych sportach walki jest spore, to przeciwko byłemu zapaśnikowi nie będzie faworytem bukmacherów do wygranej.

Maja Staśko [bukmacher High League 5]

Ogłoszenie Mai Staśko jako zawodniczki High League odbiło się szerokich echem. Znana w sieci feministka i aktywistka dość niespodziewanie dołączyła do federacji tworzonej przez Malika Montanę i odniosła sukces w pierwszej walce. Czy będzie w stanie powtórzyć ten wynik? Zdaniem bukmachera High League, tak.

Maria “Masza” Graczykowska [bukmacher High League 5]

Kolejną kobiecą gwiazdą gali High League 5 będzie Maria Graczykowska, znana w internecie jako “Masza”. Influencerka do federacji Malika Montany dołączyła przed czwartą galą federacji, a już na High League 5 dostanie szansę debiutu w klatce.

Sprawdź kody promocyjne:

Jakub “Holak” Krawczyk Holak [bukmacher High League 5]

Podczas High League 5 dojdzie po raz kolejny do walki popularnych w internecie streamerów. W jednym z nich wystąpi Jakub "Holak" Krawczyk-Holak. W tym przypadku jego rywalem będzie “Zony” a zakłady bukmacherskie High League 5 na ich walkę dostępne są w Fortunie.

Maciej “Zony” Zoniuk [bukmacher High League 5]

Patrząc na to jak wyglądają zakłady bukmacherskie High League w Fortunie przed walką “Holak” kontra “Zony” to można przypuszczać, że faworytem do wygrania podczas High League 5 jest ten drugi. Maciej Zoniuk dla federacji High League wystąpi już po raz kolejny. W debiutanckim starciu przegrał decyzją sędziów, a teraz liczy na poprawę swojego bilansu.

Dawid “Diables” Porwisiak [bukmacher High League 5]

Wspomnieni wyżej twórcy internetowi, to nie wszyscy przedstawiciele branży streamingowej, którzy wystąpią na gali High League 5. Kolejnym streamerem, który zyskał popularność występami na platformie Twitch, jest Dawid Porwisiak znany lepiej jako “Diables”. Otrzymał on angaż od federacji High League i zawalczy podczas najbliższej gali.

Paweł “Leh” Lehmann [obukmacherHigh League 5]

Rywal “Diablesa” także został gwiazdor platformy Twitch. W końcu Paweł Lehmann to kolejny twórca, który zajmuje się przede wszystkim streamowaniem na żywo. Choć o sportowej formie obu zawodników tak naprawde nie wiemy zbyt wiele, to bukmacher Fortuna przewiduje, że Paweł Lehmann ma większe szanse na wygraną.

Vaso “Psychopath” Bakocević [bukmacher High League 5]

Kolejny zawodowy zawodnik mieszanych sportów walki, który tym razem pojawi się na gali freakfightów. Bakosević zyskał uznanie polskich fanów MMA dzięki widowiskowym akcjom i charakterystycznemu stylowi bycia. Teraz będzie walczył w nieco innej dla siebie formule, K-1 w małych rękawicach, a jego pojedynek to najbardziej wyrównane starcie wg zakładów bukmacherskich High League.

Denis “Crazy” Załęcki [bukmacher High League 5]

Znany z występów w walkach na gołe pięści, charakteryzujący samego siebie jako ulicznego wojownika, Denis "Crazy" Załęcki. To właśnie on będzie rywalem Bakosevicia podczas gali High League 5. Bukmacher nie wskazuje faworyta tego starcia, co zwiastuje ciekawe starcie. Dla Denisa atutem może być stójkowa formuła konfrontacji. 

Przemysław “Sequento” Skulski [bukmacher High League 5]

Szansę walki na gali High League 5 dostał Przemysław Skulski, który zyskał popularność w sieci pod pseudonimem “Sequento”. Znany ze swoich tanecznych popisów na TikToku twórca tym razem będzie chciał spróbować sił w sportowym pojedynku na zasadach MMA. Choć o dotychczasowych osiągnięciach w tej dziedzinie wiadomo niewiele, to Skulski ma nieco większe szanse na sukces niż jego rywal. 

Andrzej “Andrew” Gazda [bukmacher High League 5]

Andrzej Gazda to trener personalny oraz internetowy influencer zyskujący popularność prowadząc kanał o sporcie i zdrowym trybie życia. Dzięki swojej działalności w sieci przebił się do świata celebrytów walczących na freakfightowych federacji. Czy uda mu się wygrać z “Sequento”? Nie jest w walce faworytem, ale różnica w kursach nie jest dyskredytująca Gazdę.

Wojciech “Rekordzista” Sobierajski [bukmacher High League 5]

Kilkukrotny mistrz świata w biegach z przeszkodami, a także wielokrotny rekordzista wpisany do księgi rekordów Guinessa. Znany również z udziału w polskiej edycji programu “Ninja Warrior”. Tym razem Wojciech Sobierajski stawia sobie kolejny wyzwanie, jakim jest walka w klatce na zasadach MMA. Bukmacher High League daje mu spore szanse na triumf. 

Kamil “Hassi” Hassan [bukmacher High League 5]

Hassan nie jest nową postacią w świecie freakfightów, ale trafił do niego trochę przypadkowo. Jego celem jest przebić się do federacji zatrudniającej przede wszystkim zawodowych zawodników MMA. Czy jest na dobrej drodze? Ważnym wyzwaniem będzie konfrontacja na High League 5 z Sobierajskim.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bukmacher High League 5 - najważniejsze informacje

Gala High League 5 odbędzie się 10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. Podczas wydarzenia kibice zobaczą 10 pojedynków, w tym sześć na zasadach MMA. Ponadto odbędą się trzy pojedynki K-1 w małych rękawicach oraz jedna walka bokserska w małych rękawicach.
Bukmacher High League 5, którym jest Fortuna, przygotował już kursy na wszystkie pojedynki. Osoby, które chcą obejrzeć galę, mogą to zrobić w systemie Pay Per View.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020