Prime MMA bukmacher | Jaki bukmacher na Prime MMA 2?

Dodał: Aleksander Nowomiejski,12 Lip 2022 | 14:18

Już 9 lipca odbędzie się gala mieszanych sportów walki Prime MMA 2. Bukmacherzy mają ofertę zakładów na to wydarzenie. Gdzie można znaleźć kursy na walki? Jaki bukmacher Prime MMA 2 przygotował bonusy powitalne dla graczy? Kto wystąpi podczas gali? Na wszystkie pytania odpowiemy w tym artykule.

Na skróty:

 1. Prime MMA 2 bukmacher - bonus powitalny
 2. Prime MMA bukmacher - co można obstawiać?
 3. Prime MMA 2 - kto wystąpi podczas gali?
 4. Prime MMA 2 - najważniejsze informacje

Prime MMA 2 bukmacher - bonus powitalny

Gracze mają okazję obstawiać walki, które odbędą się podczas gali Prime MMA 2. Bukmacher Fortuna przygotował ofertę kursów na to wydarzenie. Nowi gracze, którzy konto założą TUTAJ z kodem MECZYKI, mogą uzyskać bonus powitalny o wartości 830 zł.

Bonus Fortuna Wartość bonusu
Darmowe zakłady 30 PLN (20 PLN + 10 PLN)
Zakład bez ryzyka 600 PLN
Bonus 50% od drugiego depozytu 200 PLN

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Bukmacher Prime MMA 2, którym jest wyłącznie Fortuna, przyznaje bonusy po rejestracji z naszym kodem rejestracyjnym.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Prime MMA bukmacher - co można obstawiać?

Bukmacher Prime MMA 2 przygotował kursy na obstawianie wszystkich walk podczas gali. Fortuna proponuje zakłady od najprostszego rozstrzygnięcia, czyli wyniku końcowego danego starcia, po dodatkowe zdarzenia. Maksymalnie to kilkanaście zdarzeń na pojedynczy pojedynek.

Prime MMA bukmacher - wynik walki

Podczas gali Prime MMA 2 bukmacher pozwala typować najbardziej oczywisty typ zakładów, czyli końcowy wynik każdego starcia. Do wyboru są przede wszystkim kursy na każdego z dwójki walczących zawodników, ale także na rozstrzygnięcie remisowe, które zdarza się jednak w tego typu federacjach niezwykle rzadko. Przypomnijmy bowiem, że Prime MMA to w dużej mierze starcia freakfightowe, między celebrytami czy postaciami znanymi z internetu. 

Prime MMA bukmacher - sposób zakończenia walki

Kolejną kategorią zakładów, które bukmacher Prime MMA szykuje dla graczy, jest wybór sposobu zakończenia walki. W przypadku starć na zasadach MMA do wyboru są: 

 • Wygrana na punkty lub przez decyzję techniczną
 • Wygrana przed czasem

Bukmacher Prime MMA - przypomnijmy, że kursy na galę ma tylko Fortuna - ten typ zakładu może uwzględnić dla wszystkich, lub jedynie wybranych pojedynków.

Prime MMA bukmacher - czas trwania walki

Wśród różnych typów na Prime MMA bukmacher oferuje także obstawianie czasu trwania danego pojedynku. Bukmacher, poza tym czy walka zakończy się przed czasem, uwzględnia kilka opcji do typowania:

 • Zakończenie w 1. rundzie
 • Zakończenie w 2. rundzie
 • Zakończenie w 3. rundzie
 • Walka potrwa więcej/mniej niż 1.5 rundy
 • Walka potrwa więcej/mniej niż 2.5 rundy 

Dwa ostatnie zdarzenia oznaczają nie tylko realny czas trwania walki, co liczbę rund już rozpoczętych.

Obstawianie walk:

Prime MMA 2 - kto wystąpi podczas gali?

Znana jest pełna karta walk gali Prime MMA 2. Bukmacher Fortuna oferuje kursy na wszystkie starcia, które odbędą się podczas tego wydarzenia. Kogo zobaczymy w klatce federacji?

Adam Soroko [bukmacher Prime MMA 2]

Soroko miał zadebiutować podczas pierwszej gali Prime MMA Show, ale wówczas… nie dotarł do klatki. Tym razem organizatorzy dają mu szansę na to, aby się zrehabilitował. O to będzie jednak trudno, bowiem bukmacher Prime MMA nie stawia go w roli faworyta. Adam Soroko zyskał popularność po swojej walce na gołe pięści, a właściwie dzięki wywiadowi, którego udzielił po walce. Teraz ma okazję rozpocząć nowy rozdział w sportach walki. 

Paweł “Tybori” Tyburski [bukmacher Prime MMA 2]

Rywalem Soroko będzie Paweł Tyburski, dla którego nie będzie to pierwsza walka podczas freakfightowych gal. W swojej ostatniej walce Tyburski wygrał z Łukaszem Lupą na pierwszej gali Prime MMA. Bukmacher Fortuna stawia celebrytę w roli faworyta starcia z Adamem Soroko.

Sebastian “Ztrolowany” Nowak [bukmacher Prime MMA 2]

Kolejnym zawodnikiem podczas Prime MMA 2 (bukmacher Fortuna przygotował kursy na galę) jest Sebastian “Ztrolowany” Nowak. Popularny w internecie Youtuber ma już za sobą debiut dla tej federacji, a teraz powraca do klatki przy okazji drugiej gali. Zdaniem Fortuny będzie faworytem swojej walki. 

Marcin “Mielonidas” Makowski [bukmacher Prime MMA 2]

Marcin Makowski, znany jako “Mielonidas”, zyskał popularność dzięki swojej działalności w sieci, a także przy okazji występów na galach freakfightowych. Podczas Prime MMA bukmacher nie stawia go w roli faworyta, ale sam zawodnik już kilkukrotnie walczył dla innych federacji. Nie można mu zatem odmówić doświadczenia. 

Jan Patecki [bukmacher Prime MMA 2]

Patecki to założyciel ekipy “Too Drunk”. Podczas Prime MMA bukmacher Fortuna nie wskazuje go jako wyraźnego faworyta walki, bowiem jego starcie ma być jednym z najbardziej wyrównanych. Do tej pory trudno oceniać jakie umiejętności w sportach walki prezentuje “Pacio”. 

Michał “Bagietka” Gorzelanczyk [bukmacher Prime MMA 2]

Michał Gorzelanczyk jest początkującym, internetowym celebrytą, który ma grono swoich obserwatorów na instagramie. Nie jest to jednak jego jedyne zajęcie w życiu. “Bagietka” teraz będzie chciał budować swoją popularność dzięki walce na gali Prime MMA 2. 

Gabriel “Arab” Al-Sulwi [bukmacher Prime MMA 2]

Podczas Prime MMA 2 bukmacher oferuje również kursy na walkę “Araba”. Raper i zawodnik MMA ma spore doświadczenie w sportach walki, zatem trudno traktować go tylko jako artystę, który postanowił walczyć na gali freakfightowej. Jego walka z Marcinem Wrzoskiem to jedno z najbardziej sportowych zestawień podczas najbliższej gali.

Marcin “Polish Zombie” Wrzosek [bukmacher Prime MMA 2]

Marcin Wrzosek to była gwiazda największych federacji MMA w Polsce. “Polish Zombie” niespodziewanie przegrał jednak swego czasu bokserski pojedynek z Don Kasjo, co zamknęło mu jak na razie drogę do dużych walk dla sportowych federacji. Wrzosek zmierzy się jednak z Arabem i będzie wyraźnym faworytem bukmachera na Prime MMA 2. 

Ernest “RED” Ivanda [bukmacher Prime MMA 2]

Do swojego debiutu na Prime MMA szykuje się kolejny z raperów. Ernest “RED” Ivanda zdecydował się wejść do klatki i spróbować swoich sił. Jak sobie poradzi? To na ten moment pozostaje wielką niewiadomą. Na rapowej scenie artysta obecny jest od wielu lat, współtworzył takie projekty jak m.in. Obóz TA czy Monopol. 

Piotr Kałuski [bukmacher Prime MMA 2]

Kałuski popularność zyskał po premierze jednego z filmów dokumentalnych na platformie Netflix. Nazwany został “ochroniarzem oszusta z Tindera” i z taką łatką przystąpi do walki podczas Prime MMA 2. Bukmacher Fortuna widzi go jako zdecydowanego faworyta w walce z “REDem”. 

Mateusz “Millu” Mil [bukmacher Prime MMA 2]

Nowym nabytkiem Prime MMA jest Mateusz Mil. Uczestnik popularnych reality show, a także celebryta budujący swoją społeczność na instagramie, tym razem postanowił wejść w świat freakfightów. Ze sportem związany jest od wielu lat, ale dopiero teraz oficjalnie zadebiutuje podczas gali MMA. 

Mikołaj Jędruszczak [bukmacher Prime MMA 2]

Jędruszczak to kolejny celebryta, który zyskał popularność udziałem w telewizyjnym reality show. Nie dziwi zatem jego zestawienie z Mateuszem Milem przez włodarzy Prime MMA. Bukmacher Fortuna nie wskazuje wyraźnego faworyta ich walki. Obaj mają mniej więcej podobne możliwości i w przeszłości trenowali sport, choć niekoniecznie były to sporty walki. 

Sergine “Bombardier” Ousmane Dia [bukmacher Prime MMA 2]

Ciekawą postacią podczas Prime MMA 2 będzie Sergine “Bombardier” Ousmane Dia. Zawodnik dostał nie tak dawno szansę walki z Mariuszem Pudzianowskim, ale został pokonany bardzo szybko przez “Pudziana”. Teraz “Bombardier” zawitał do Prime MMA, gdzie ma rywalizować w gronie celebrytów. Mimo porażki z Pudzianowskim, tym razem będzie faworytem, bo i jego rywal jest dużo mniej uznany w sportach walki. 

Damian “Stifler” Zduńczyk [bukmacher Prime MMA 2]

Podczas Prime MMA 2 ma zawalczyć również Damian “Stifler” Zduńczyk, który znany jest choćby z udziału w programie Warsaw Shore. Na pierwszej edycji Prime MMA celebryta miał mierzyć się z Adamem Soroko, ale walka nie doszła do skutku. Teraz przed Zduńczykiem trudne wyzwanie, bowiem zawalczy z “Bombardierem”. 

Maciej Rataj [bukmacher Prime MMA 2]

Walkę na gali Prime MMA 2 stoczy także Maciej Rataj. Zawodnik swoją popularność zawdzięcza związkowi z “Malubą”, jedną z internetowych celebrytek. Sam ma doświadczenie w sporcie, pracował także jako trener personalny. Bukmacher Prime MMA przygotował kurs na jego walkę z Damianem Grafem. 

Damian Graf [bukmacher Prime MMA 2]

Damian Graf, występując także pod pseudonimem “Dzik”, brał udział w programie Warsaw Shore. Nie jest to pierwszy uczestnik tego reality show, który próbuje swoich sił w sportach walki. Podczas gali Prime MMA 2 bukmacher Fortuna daje mu nieco większe szanse na wygraną niż jego rywalowi. 

Jakub “HeCmAn” Rygiel [bukmacher Prime MMA 2]

Jakub Rygiel ma za sobą już debiut w sportach walki, rywalizował także w pojedynkach na policzkowanie. W swoim debiucie dla Prime MMA przegrał, ale włodarze federacji chcą dać mu szansę rewanżu. Tym razem “HeCmAn” ma zawalczyć na zasadach bokserskich. 

Dawid “Ambro” Ambroziak [bukmacher Prime MMA 2]

Swoje pierwsze kroki we freakfightach “Ambro” stawiał w konkurencyjnej dla Prime MMA federacji. Wiele osób uznaje, że to jeden z bardziej utalentowanych zawodników w świecie walk internetowych celebrytów. Teraz Dawid Ambroziak walczył będzie na zasadach boksu i będzie faworytem bukmachera Prime MMA, którym jest Fortuna. 

Norman Parke [bukmacher Prime MMA 2]

Największą gwiazdą, patrząc ze sportowego punktu widzenia, powinien być Norman Parke. Doświadczony fighter od pewnego czasu pokazuje swoje umiejętności nie tylko na gala stricte sportowych, ale także przy okazji wydarzeń takich jak Prime MMA. Bukmacher rzecz jasna widzi go w roli faworyta walki wieczoru. 

Grzegorz Szulakowski [bukmacher Prime MMA 2]

Rywalem Normana Parke będzie Grzegorz Szulakowski. To kolejny profesjonalny zawodnik w karcie walk Prime MMA 2. Jego dotychczasowy bilans wynosi 9 wygranych i 4 porażki. W ostatnim czasie przegrał trzy starcia z rzędu, ale miał za rywali takich fighterów jak Marian Ziółkowski, Mateusz Gamrot czy Shamil Musaev.

Kody promocyjne na sporty walk:

Prime MMA 2 - najważniejsze informacje

Gala Prime MMA 2 odbędzie się 9 lipca w hali Gdynia Arena w Gdyni. Podczas wydarzenia kibice zobaczą 12 pojedynków, w tym 9 na zasadach MMA. Ponadto odbędą się dwa pojedynki K-1 w małych rękawicach i jedna walka bokserska. 

Bukmacher Prime MMA 2, którym jest Fortuna, przygotował już kursy na wszystkie pojedynki. Osoby, które chcą obejrzeć galę, mogą to zrobić w systemie Pay Per View.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 830 PLN złożona z czterech bonusów! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5239 PLN! 39 PLN freebety, 200 PLN zakład bez ryzyka oraz 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020