Prime MMA obstawianie | Gdzie obstawiać Prime MMA 8?

Obstawianie walk Prime MMA 8 możliwe jest tylko u jednego bukmachera. W tym tekście pokazujemy, jak i gdzie obstawiać Prime MMA. Prezentujemy także bonusy na obstawianie Prime MMA 8 dostępne w TOTALbet.

Prime MMA obstawianie - bukmacher do obstawiania Prime MMA 8

Obstawianie Prime MMA 8 możliwe jest tylko u bukmachera TOTALbet. Wpisanie podczas rejestracji konta kodu promocyjnego "MECZYKI" aktywuje bonusy powitalne o wartości 337 PLN. Oferta składa się z zakładów bez ryzyka bez obrotu i bonusu bez depozytu niedostępnego w ofercie bez kodu.
Prime MMA 8 obstawianieTOTALbet
Obstawianie Prime MMA z bonusem337 PLN na start
Gdzie obstawiać Prime MMA?Strona i aplikacja mobilna TOTALbet
Bonus w TOTALbet na obstawianie Prime MMA 8 składa się z zakładów bez ryzyka 333 PLN i darmowego zakładu 4 PLN. Jedynym bukmacherem, który oferuje kursy bukmacherskie na Prime MMA, jest TOTALbet.
totalbet kod promocyjny

Gdzie obstawiać Prime MMA 8?

Tylko jeden legalny bukmacher oferuje na galę Prime MMA 8 obstawianie zakładów. Gdzie obstawiać Prime MMA? Można to zrobić u bukmachera TOTALbet po rejestracji z kodem MECZYKI. W przypadku tej firmy dostępne są kursy na wszystkie walki podczas najbliższej gali organizacji. Gracze mogą do obstawiania Prime MMA 8 wykorzystać bonusy bukmacherskie, które szczegółowo opiszemy w dalszej części tego artykułu.
Obstawianie Prime MMA 8 jest możliwe już teraz, a jak założyć konto w TOTALbet szczegółowo opisujemy poniżej.

Jak obstawić Prime MMA?

Na galę Prime MMA 8 obstawianie będzie możliwe po rejestracji w TOTALbet. Kod pozwala odebrać dodatkowo bonusy bukmacherskie dla nowych graczy: zakłady bez ryzyka 333 PLN oraz darmowy zakład 4 PLN. 
Poniżej pokazujemy proces rejestracji w TOTALbet i opisujemy, jak obstawić Prime MMA.
Krok 1
Kliknij w dowolny przycisk na stronie, który przeniesie Cię do formularzu rejestracyjnego w TOTALbet. Niezbędne jest wpisanie danych wymaganych przez bukmachera:
 1. Hasło do konta, adres e-mail, numer telefonu i kod promocyjny MECZYKI. Dostępna jest też opcja rejestracji przez bank, która znacznie przyspiesza proces rejestracji.
 2. Imię i nazwisko, obywatelstwo oraz PESEL.
 3. Zaznaczamy zgody marketingowe, aby otrzymać bonus na obstawianie Prime MMA o wartości 337 PLN.
Prime MMA obstawianie w TOTALbet - rejestracja
Ostatnim etapem jest przesłanie skanu dokumentu tożsamości w celu weryfikacji konta. Posiadanie "konta stałego" pozwoli m.in. wypłacić środki na konto bankowe w przypadku wygranego kuponu. 
Krok 2
Po założeniu konta można przejść do obstawiania Prime MMA, ale najpierw warto odebrać bonusy powitalne dostępne po rejestracji z kodem MECZYKI. Do tego potrzebny będzie depozyt, który możemy wpłacić po zalogowaniu się na konto i kliknięciu w przycisk "Depozyt". Po wpisaniu kwoty wystarczy wybrać interesującą nas formę płatności i dokonać pierwszej wpłaty (min. 1 PLN). 
Wysokość depozytu warto dostosować pod bonusy na obstawianie Prime MMA.
Pierwszym z nich jest zakład bez ryzyka o wartości 111 zł na pierwszy kupon w historii konta. Jeśli zatem wpłacimy swój pierwszy depozyt i za środki własne obstawimy zakład (np. za maksymalnie 111 PLN), to w razie przegranej stawka do wspomnianej kwoty wróci na nasze konto.
Wybierając kursy na Prime MMA, obstawianie bezpiecznego zakładu jest możliwe. Kolejne zakłady bez ryzyka bukmacher przyznaje od razu po rejestracji: do 111 PLN na drugi kupon i do 111 PLN na trzeci kupon. Maksymalna stawka ponownie wynosi 111 zł. Obstawianie Prime Prime MMA możliwe jest także z użyciem freebetu o wartości 4 PLN.
Krok 3
W przypadku Prime MMA 8 obstawianie w TOTALbet nie powinno sprawić problemów nawet mało doświadczonym graczom. Należy wejść w sekcję "Zakłady" i odszukać zakładkę "PRIME SHOW MMA". Kliknięcie rozwinie listę, na której znajdzie się opcja "Walki". Po jej wybraniu zostaniemy przekierowani do sekcji z kursami na obstawianie Prime MMA 8. 
Prime MMA obstawianie
Krok 4
Teraz pora na wybranie zdarzeń na kupon. Znajdujemy swoje typy, a następnie wpisujemy stawkę zakładu. Po sprawdzeniu, czy wszystko się zgadza, klikamy "Postaw" i wysyłamy nasz kupon.

Obstawianie Prime MMA 8 - faworyci TOTALbet

Decydując się na obstawianie Prime MMA 8 u bukmachera TOTALbet, warto poznać przewidywania bukmachera. Kto jest faworytem w swojej walce? Kursy prezentują się następująco: 
Prime MMA 8Prime MMA 8 obstawianieSPRAWDŹ
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Arkadiusz Tańcula1.19 - 3.70Sprawdź
Tomek Olejnik vs Jakub "Paramaxil" Frączek3.62 - 1.20Sprawdź
Paweł Jóźwiak vs Jakub "Japczan" Piotrowicz1.95 - 1.68Sprawdź
Michał "Bagieta" Gorzelańczyk vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk3.23 - 1.25Sprawdź
Przemysław "Kolar" Kolarczyk vs Jakub Lasik1.10 - 5.00Sprawdź
Tomasz "Chic" Galewski vs Damian "Dzik" Graf4.16 - 1.15Sprawdź
Jaś Kapela vs Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar1.95 - 1.67Sprawdź
Dominik Skowyra vs Krystian Wilczak2.71 - 1.35Sprawdź
Wiola Kotelecka vs Kasia Kubiak2.52 - 1.40Sprawdź
Ola Daniel & Sandra Smoroń vs Paulina Porzucek & Klaudia Szponar1.08 - 5.40Sprawdź
Kursy z dnia 13.04. Kursy mogą ulec zmianie.
Jak widać po kursach kursach, w kilku przypadkach obstawianie Prime MMA 8 może oznaczać wybór zdecydowanych faworytów. Jest jednak kilka wyrównanych par. Pełna oferta zakładów na Prime MMA 8 dostępna jest na stronie TOTALbet.
Z kolei kursy na "Igrzyska Gladiatorów" mają następujący rozkład:
 • Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak - kurs 1.60
 • Rafał Pazik - kurs 3.50
 • Ronaldo "Czarny Polak" Miranda - kurs 5.00
 • Łukasz „Magical JR” Malankowski - kurs 7.50
 • Hubert „Dredziasty” Węzka - kurs 10.00
 • Maciej „Wujek Samo Zło” Gnatowski - kurs 25.00
 • Patryk "Robalini" Śliwa - kurs 50.00
 • Marek Jówko - kurs 100.0

Obstawianie walk:

Prime MMA obstawianie u bukmachera

Obstawianie Prime MMA w TOTALbet

Rejestracja z kodem MECZYKI pozwala uzyskać bonusy na obstawianie Prime MMA 8 w TOTALbet. Pakiet bonusów na start ma wartość 337 zł. Jak dokładnie prezentują się wspomniane bonusy? Dostępne są darmowy zakład (freebet) oraz zakłady bez ryzyka (cashback).
Pierwszym bonusem od TOTALBet jest darmowy zakład o wartości 4 zł. Bonus przyznawany jest po rejestracji z kodem MECZYKI i pełnej weryfikacji konta, w tym zaznaczeniu zgód marketingowych. Za freebet możemy zagrać dowolny kupon, którego kurs minimalny wyniesie 2.0.
Wygraną z darmowego zakładu nie trzeba obracać.
W TOTALbet można uzyskać również zakład bez ryzyka, który można wykorzystać na obstawianie Prime MMA. Bukmacher oferuje cashback do 333 zł na pierwsze trzy zakłady zagrane za własne środki (3x111 PLN cashbacku). Aby skorzystać z bonusu konieczna będzie wpłata na konto. 
Bonus można wykorzystać na trzy pierwsze kupony po rejestracji o dowolnym kursie z oferty sportowej, składające się z co najmniej dwóch zdarzeń. Jeśli okaże się on wygrany, wówczas stawka i wygrana trafią na konto gracza. W przypadku porażki stawka do 111 zł (łącznie 333 zł) wróci w formie cashbacku. Bonusem nie trzeba obracać. Co ważne, zakład w ramach cashbacku można zagrać maksymalnie za 111 zł. Wyższa stawka oznacza anulowanie bonusu.

Obstawianie Prime MMA w Fortunie

Do tej pory sponsorem bukmacherskim federacji była Fortuna, natomiast od Prime MMA 8 rolę oficjalnego bukmachera gal przejął TOTALbet. Tym samym Fortuna straciła wyłączność kursową na Prime MMA i nie oferuje już kursów na walki.
W Fortunie obstawimy za to inną federację - Clout MMA. Na nowych graczy tego operatora czeka bonus powitalny do 335 PLN, a najwyższą wartość promocji aktywuje kod MECZYKI.
Fortuna kod promocyjny

Obstawianie  Prime MMA w Betclicu

Czy w Betclicu Prime MMA obstawianie jest możliwe? Nie, natomiast ten bukmacher posiada wyłączność na inną galę freakfightową, czyli Fame MMA.
Betclic przygotował specjalny bonus powitalny dla czytelników Meczyki.pl w postaci zakładu bez ryzyka do 50 PLN. Można go odebrać rejestrując się z kodem MECZYKI i wykorzystać go np. na obstawianie MMA lub innych wydarzeń sportowych.
Betclic kod promocyjny

Obstawianie Prime MMA 8 - karta walk

Na gali Prime MMA 8 kibice zobaczą łącznie kilkanaście walk w Studiu Polsatu w Warszawie. Walką wieczoru będzie pojedynek Kasjusz "Don Kasjo" Życiński kontra Arkadiusz Tańcula, a podczas gali odbędą się również "Igrzyska Gladiatorów".
Pełna karta walk Prime MMA 8:
 • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Arkadiusz Tańcula
 • Tomek Olejnik vs Jakub „Paramaxil” Frączek
 • Paweł Jóźwiak vs Jakub „Japczan” Piotrowicz
 • Michał „Bagieta” Gorzelańczyk vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
 • Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Jakub Lasik
 • Tomasz „Chic” Galewski vs Damian „Dzik” Graf
 • Dominik Skowyra vs Krystian Wilczak
 • Jaś Kapela vs Maciej „Kaczor BRS” Kaczmar
 • Wiola Kotelecka vs Kasia Kubiak
 • Ola Daniel & Sandra Smoroń vs Paulina Porzucek & Klaudia Szponar
Podczas gali rozegrane zostaną też "Igrzyska Gladiatorów", w których udział weźmie ośmiu zawodników:
 • Maciej "Wujek Samo Zło" Gnatowski
 • Patryk "Robalini" Śliwa
 • Ronaldo "Czarny Polak" Miranda
 • Marek "Kirimasu" Jówko
 • Hubert "Dredziasty" Węzka
 • Hubert Dajczman
 • Łukasz "Magical JR" Malankowski
 • Rafał Pazik

Nadchodzące:

Obstawianie Prime MMA 8 - informacje o gali

Federacja Prime MMA to organizacja specjalizująca się w walkach freak-fightowych. Najbliższa edycja gali Prime MMA 8 odbędzie się w sobotę 13 kwietnia w Studiu Polsatu w Warszawie. Fani mogą również obejrzeć wydarzenie w systemie Pay Per View.
Gdzie obstawiać Prime MMA? Obstawianie Prime MMA 8 dostępne jest wyłącznie u bukmachera TOTALbet. Rejestracja z kodem MECZYKI pozwala uzyskać bonusy powitalne o wartości 337 zł.

Faq

Gdzie obstawiać Prime MMA 8?

W TOTALbet, który jest jedynym bukmacher z ofertą zakładów na Prime MMA.

Jaki bonus na Prime MMA?

Po rejestracji w TOTALbet z kodem MECZYKI: zakłady bez ryzyka do 333 PLN i freebet 4 PLN.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020