0:5! Barcelona zabawiła się z Levante. Hat-trick Messiego [WIDEO]

CosminIftode / shutterstock.com
Piłkarze Levante UD ulegli u siebie FC Barcelona 0:5 (0:2) w ostatnim niedzielnym meczu 16. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadi Ciutat de Valencia wynik konfrontacji otworzył dziesięć minut przed przerwą Luis Suarez. Urugwajczyk wykończył w polu karnym dokładne zagranie Leo Messiego.
Później swój popis umiejętności zaprezentował Argentyńczyk, kompletując hat-tricka.
Messi trzykrotnie w polu karnym gospodarzy finalizował asysty Sergio Busquetsa, Jordiego Alby oraz Chilijczyka Arturo Vidala. Argentyńczyk ma już czternaście trafień w tym sezonie i prowadzi pewnie w klasyfikacji najlepszych strzelców.
Okazały sukces mistrzów Hiszpanii przypieczętował jeszcze dwie minuty przed końcem płaskim uderzeniem Gerard Pique, któremu w polu karnym rywali asystował Messi.
"Blaugrana" po trzeciej z rzędu wygranej umocniła się na czele tabeli. "Granotas", którzy kończyli w osłabieniu, doznali natomiast doznali szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na ósmej lokacie w klasyfikacji.