Betclic Cashback 550PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Dodał: Maciej Baranowski,22 paź 2021 | 14:16

Bonus 550 PLN

 • 550 PLN zakład bez ryzyka

 • 50% Multi+ na kupony AKO

MEGABONUS550

Betclic przygotował dla nowych graczy promocję w postaci zakładu bez ryzyka (Betclic Cashback). W tym artykule wyjaśniamy, na czym polega Betclic Cashback zakład bez ryzyka 550 zł, jak go uzyskać i zrealizować obrót bonusem. Przybliżamy również warunki innych promocji dostępnych u tego bukmachera oraz porównujemy jego ofertę z innymi legalnymi operatorami działającymi na polskim rynku. Zapraszamy.

Betclic cashback

Na skróty:

 1. Betclic cashback - na czym polega?
 2. Betclic cashback - zakład bez ryzyka 550 PLN
 3. Betclic - pozostałe promocje
 4. Bonusy cashback u innych bukmacherów w Polsce
 5. Betclic - rejestracja konta
 6. Betclic - metody płatności
 7. Betclic - informacje o bukmacherze

Betclic Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Cashback jest bonusem przeznaczonym dla nowych graczy i ogranicza lub całkowicie likwiduje ryzyko utraty środków w przypadku przegrania pierwszego kuponu. Jest to zakład bez ryzyka i w swojej ofercie powitalnej posiada go kilku bukmacherów w Polsce. W przypadku porażki, stawka zostanie zwrócona na konto gracza. Zdarza się, że przed wypłatą wygranej z cashbacku trzeba jeszcze obrócić, jednak nie każdy bukmacher tego wymaga. Poniżej opiszemy, jak wygląda to w przypadku Betclic i porównamy jego cashback z innymi firmami. 

Betclic cashback 550 PLN bez ryzyka

Bukmacher Betclic dla nowych graczy oferuje cashback o wartości 550 zł. Oznacza to, że zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu wynosi dokładnie 550 zł. O szczegółach tej promocji piszemy poniżej. 

Z oferty skorzystać mogą wyłącznie gracze, którzy założyli nowe konto na stronie Betclic po kliknięciu w dostępy na tej stronie baner, a w trakcie rejestracji wpisali specjalny kod bonusowy MEGABONUS550

Podkreślamy, że pełna kwota bonusu , zgodnie z przepisem podatku od gier 12%, zostanie zwrócona wówczas, gdy pierwszy zakład będzie miał stawkę minimalną 625 zł (625 x 0,88 = 550). 

Teraz wyjaśnimy warunki obrotu bonusem cashback 550 zł od Betclic. Otóż, żeby wypłacić środki z konta bonusowego na depozytowe, trzeba obrócić nimi osiem razy z kuponami o minimalnym kursie całkowitym 2.00. Informujemy, że na obrócenie środkami każdy gracz ma 30 dni od chwili rozliczenia pierwszego zakładu. 

Do obrotu bonusem zaliczają się: zakłady pojedyncze, zakłady wielokrotne, zakłady na żywo, zakłady pre-live (zawarte tuż przed rozpoczęciem spotkania). 

Do obrotu nie zaliczają się natomiast: zdarzenia anulowane, zakłady na te same zdarzenia, zakłady z mniej niż dwoma możliwymi rezultatami oraz zakłady częściowo lub całkowicie zaklasyfikowane do innej promocji oraz te, które zostały przedwcześnie zamknięte za pomocą opcji cash-out.

Pozostałe bonusy i promocje na Betclic

Cashback 550 zł to nie jedyny bonus, który znajduje się w promocji Betclic. Nowi oraz stali gracze tego bukmachera mogą zapoznać się z szeregiem innych promocji i produktów, które wymieniamy i dokładnie opisujemy w poniższych akapitach. 

Multi+ większe wygrane za zakłady wielokrotne 

Promocja Multi+ pozwala stałym graczom na zawieranie kuponów z większą potencjalną wygraną nawet do 50%. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym bonus jest większy. Poniżej opisujemy warunki funkcjonowania tego produktu. 

W promocji Multi+ udział biorą wyłącznie zakłady wielokrotne z minimum 5 zdarzeniami. Podkreślamy, że każde zdarzenie musi być oznaczone logiem Multi+, aby wygrana została odpowiednio powiększona. Minimalny kurs całkowitego zdarzenia to 1.20, a maksymalna wygrana, którą można odebrać w ramach promocji to 10 000 zł. 

W ramach oferty Multi+ można uzyskać następujący procent do wygranej: 

 • 5 zdarzeń - + 7% do wygranej
 • 6 zdarzeń - + 14% do wygranej
 • 7 zdarzeń - + 20% do wygranej
 • 8 zdarzeń - + 25% do wygranej
 • 9 zdarzeń - + 30% do wygranej
 • 10 zdarzeń - + 35% do wygranej
 • 11 zdarzeń - + 40% do wygranej
 • 12 zdarzeń - + 45% do wygranej
 • 13 i więcej zdarzeń - + 50% do wygranej

Cash-out

Cash-out to dość popularny i powszechnie stosowany produkt wśród bukmacherów działających na polskim rynku zakładów wzajemnych. Umożliwia on przedwczesne zamknięcie kuponu i wypłacenie pewnej wygranej przed rozegraniem ostatniego zdarzenia zakładu. 

Podkreślamy, że to bukmacher wybiera zakłady, które mogą zostać przedwcześnie zamknięte. U większości bukmacherów działa to w przypadku zmiany kursu na niekorzyść gracza. Oczywiście, aby skorzystać z opcji cash-out, żadne zdarzenie na kuponie nie może zostać rozliczone jako przegrane. Kiedy gracz się na to zdecyduje, a zdarzenia rozpoczęte po zamknięciu okażą się trafione, wygrana nie zostanie powiększona. Decyzja o przedwczesnym zamknięciu zakładu powinna być więc dobrze przemyślana. 

Boost

Promocja o nazwie Boost umożliwia typowanie spotkań o podwyższonych kursach. Dotyczy ona zdarzeń wyselekcjonowanych przez bukmachera i jest zaznaczona żółtym symbolem przypominającym startującą rakietę. 

O wszystkich zdarzeniach objętych promocją bukmacher Betclic informuje na łamach swoich mediów społecznościowych 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonusy cashback u innych bukmacherów w Polsce

Poniżej wymienimy wszystkie warte uwagi zakłady bez ryzyka zawarte w ofercie powitalnej największych bukmacherów działających w Polsce. 

Cashback 210 PLN od Fortuna

Jednym z bukmacherów, którzy umieścili zakład bez ryzyka w swojej ofercie powitalnej jest Fortuna. W tym przypadku wynosi on 210 zł i można skorzystać z niego po kliknięciu TUTAJ lub w poniższy baner i założeniu nowego konta. Ważne, aby aktywować ten bonus po pierwszym zalogowaniu na nowe konto najpóźniej 3 dni po chwili rejestracji. Zrobić to można w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy". 

Cashback Fortuna

Warto zaznaczyć, że cashback Fortuna nie jest objęty żadnymi ograniczeniami dotyczącymi liczby zdarzeń ani minimalnego kursu. Gracz nie musi przejmować się również warunkami obrotu, ponieważ takowych nie ma. Środki uzyskane z bonusu można od razu wypłacić na konto depozytowe. 

W ofercie powitalnej na stronie Fortuna znajdują się jeszcze dwa bonusy: darmowy zakład o wartości 20 zł oraz bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł. 

Cashback 281 PLN od STS

Cashback na stronie STS to część oferty powitalnej dla nowych graczy bukmachera i wynosi 281 zł. Oznacza to, że pierwszy zakład po kliknięciu w poniższy baner i założeniu konta z kodem promocyjnym objęty będzie zwrotem na właśnie taką sumę z uwzględnieniem podatku od gier 12%. 

Cashback STS

Środki zwrócone dzięki zakładowi bez ryzyka na STS również nie podlegają żadnemu obrotowi i mogą od razu zostać wypłacone na konto bankowe. 

Zakład bez ryzyka  występuje w ofercie powitalnej STS obok bonusu 100% od pierwszego depozytu do 1200 zł oraz darmowego zakładu o wartości 29 zł. 

Cashback 600 PLN od Betfan

Kolejnym bukmacherem, posiadającym w swojej ofercie powitalnej zakład bez ryzyka jest Betfan. W przypadku Betfana z bonusu skorzystać możemy poprzez poniższy baner.

Cashback Betfan

Cashback u tego bukmachera wynosi 600 zł - jest to maksymalna kwota zwrotu w przypadku przegrania trzech pierwszych zakładów (maksymalnie kolejno: 100 zł, 200 zł i 300 zł).

Cashback 500 PLN od PZBuk

Również i PZBuk ma dla nowych użytkowników zakład bez ryzyka. Można go uzyskać poprzez rejestrację z podanym poniżej kodem promocyjnym. Na stronę bukmachera przeniesiesz się klikając w widoczny baner.

Cashback PZBuk

Cashback o wartości 500 zł bukmacher wręcza po pozytywnej weryfikacji numeru telefonu gracza. Zwrot stawki do 500 zł przysługuje za pierwszy przegrany zakład z minimum dwoma zdarzeniami o kursie pojedynczym 1.40 każdy. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu. Jest na to 30 dni.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Rejestracja na stronie Betclic

Każdy nowy gracz na stronie Betclic może założyć tymczasowe konto poprzez szybką rejestrację. W tym celu na początku trzeba podać podstawowe dane: płeć, imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. 

Na kolejnym etapie klient zostanie poproszony o podanie swojego numeru PESEL, adresu korespondencyjnego oraz numeru telefonu komórkowego. W tym momencie założone zostanie konto tymczasowe. Daje ono możliwość wpłacania depozytu i obstawiania meczów, ale pełna oferta stanie przed graczem otworem dopiero po weryfikacji konta i przekształceniu je w stałe. O tym, jak to zrobić, piszemy poniżej. 

Stworzenie konta stałego pozwala na to, co jest celem gry, czyli wypłacanie depozytu na konto bankowe. Aby zweryfikować swoje konto, trzeba podać numer i serię swojego dokumentu tożsamości, a także przesłać wyraźne zdjęcia jego dwóch stron. Dodatkowo trzeba podać aktualny numer rachunku bankowego. Takie procedury obowiązują na stronie każdego legalnego bukmachera działającego w Polsce.

Wpłaty i wypłaty na Betclic

Aby dokonywać transakcji, czyli wpłat i wypłat na stronie Betclic, wystarczy wejść w zakładkę “Moje konto” i znaleźć odpowiedni dział. Możliwości realizacji transakcji opisujemy poniżej. 

Wpłaty na Betclic

Opcje wpłat środków na konto depozytowe w Betclic są następujące: 

 • Karta Visa lub Mastercard - minimalna wpłata 30 zł 
 • Przelewy24 - minimalna wpłata 1 zł 
 • Przelew bankowy - minimalna wpłata 1 zł 

W przypadku każdej z tych opcji maksymalna wpłata wynosi 100 000 zł. Czas realizacji jest ograniczony do kilku sekund z wyjątkiem przelewu bankowego, gdzie wynosi on do 5 dni. Betclic nie pobiera żadnej prowizji za dokonywanie wpłat na konto depozytowe. 

Wypłaty na Betclic 

Teraz przyszedł czas na wypłaty z konta depozytowego na bankowe. Opcje i szczegóły dotyczące transakcji opisujemy poniżej. 

 • Przelewy24 - wypłata minimalna 1 zł 
 • Przelew bankowy - wypłata minimalna 1 zł

Maksymalna kwota do wypłaty w przypadku Betclic w obu wymienionych wyżej przypadkach wynosi 100 000 zł. W przypadku Przelewy24 środki powinny pojawić się na koncie bankowym natychmiast. Przelew bankowy to gwarancja dostarczenia środków w czasie 7 dni roboczych. 

Sprawdź kody promocyjne:

Betclic - informacje ogólne o bukmacherze

Betclic informacje o bukmacherze

Betclic to przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność bukmacherską od 2005 roku. Został założony w Londynie przez Nicolasa Berauda. 

Od 2017 roku główne siedziby firmy mieszczą się w Bordeaux i Londynie.

Aktualna licencja na zawieranie zakładów wzajemnych dla Betclic została przydzielona przez ministerstwo finansów w 2018 roku. 

Kapitał zakładowy bukmachera Betclic wynosi 800 000 euro. 

Cashback Betclic

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

0
Głosów: 0
Zagłosuj
TYLKO U NAS

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy w wysokości do 550 PLN! Jeśli nie trafisz pierwszego kuponu, Betclic zwróci Ci poniesiony wkład.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki

Bonusy u bukmacherów