Betclic Cashback 550PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka

Betclic Cashback 550PLN - Bezpieczny zakład bez ryzyka
betclic.pl cashback bezpieczny zakład bez ryzyka / meczyki.pl
Autor: Maciej Baranowski20 lip 2021 | 14:47
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Betclic przygotował dla nowych graczy promocję w postaci zakładu bez ryzyka (Betclic Cashback). W tym artykule wyjaśniamy, na czym polega Betclic Cashback zakład bez ryzyka 550 zł, jak go uzyskać i zrealizować obrót bonusem. Przybliżamy również warunki innych promocji dostępnych u tego bukmachera oraz porównujemy jego ofertę z innymi legalnymi operatorami działającymi na polskim rynku. Zapraszamy.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Czym jest cashback, czyli zakład bez ryzyka?
 2. Betclic cashback 550 PLN
 3. Pozostałe bonusy i promocje na Betclic
 4. Bonusy cashback u innych bukmacherów w Polsce
 5. Cashback u pozostałych bukmacherów - poradniki
 6. Rejestracja na stronie Betclic
 7. Wpłaty i wypłaty na Betclic
 8. Betclic - informacje ogólne o bukmacherze

Betclic Cashback (zakład bez ryzyka) - czym jest?

Cashback jest bonusem przeznaczonym dla nowych graczy i ogranicza lub całkowicie likwiduje ryzyko utraty środków w przypadku przegrania pierwszego kuponu. Jest to zakład bez ryzyka i w swojej ofercie powitalnej posiada go kilku bukmacherów w Polsce. W przypadku porażki, stawka zostanie zwrócona na konto gracza. Zdarza się, że przed wypłatą wygranej z cashbacku trzeba jeszcze obrócić, jednak nie każdy bukmacher tego wymaga. Poniżej opiszemy, jak wygląda to w przypadku Betclic i porównamy jego cashback z innymi firmami. 

Betclic cashback 550 PLN bez ryzyka

Betclic bonus - cashback - zakład bez ryzyka

Bukmacher Betclic dla nowych graczy oferuje cashback o wartości 550 zł. Oznacza to, że zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu wynosi dokładnie 550 zł. O szczegółach tej promocji piszemy poniżej. 

Z oferty skorzystać mogą wyłącznie gracze, którzy założyli nowe konto na stronie Betclic po kliknięciu w dostępy na tej stronie baner, a w trakcie rejestracji wpisali specjalny kod bonusowy MEGABONUS550

Bukmacher Betclic
Kod promocyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Podkreślamy, że pełna kwota bonusu , zgodnie z przepisem podatku od gier 12%, zostanie zwrócona wówczas, gdy pierwszy zakład będzie miał stawkę minimalną 625 zł (625 x 0,88 = 550). 

Teraz wyjaśnimy warunki obrotu bonusem cashback 550 zł od Betclic. Otóż, żeby wypłacić środki z konta bonusowego na depozytowe, trzeba obrócić nimi osiem razy z kuponami o minimalnym kursie całkowitym 2.00. Informujemy, że na obrócenie środkami każdy gracz ma 30 dni od chwili rozliczenia pierwszego zakładu. 

Do obrotu bonusem zaliczają się: zakłady pojedyncze, zakłady wielokrotne, zakłady na żywo, zakłady pre-live (zawarte tuż przed rozpoczęciem spotkania). 

Do obrotu nie zaliczają się natomiast: zdarzenia anulowane, zakłady na te same zdarzenia, zakłady z mniej niż dwoma możliwymi rezultatami oraz zakłady częściowo lub całkowicie zaklasyfikowane do innej promocji oraz te, które zostały przedwcześnie zamknięte za pomocą opcji cash-out.

Pozostałe bonusy i promocje na Betclic

Betclic - pozostałe kody bonusowe - bonusy i promocje Betclic

Cashback 550 zł to nie jedyny bonus, który znajduje się w promocji Betclic. Nowi oraz stali gracze tego bukmachera mogą zapoznać się z szeregiem innych promocji i produktów, które wymieniamy i dokładnie opisujemy w poniższych akapitach. 

Multi+ większe wygrane za zakłady wielokrotne 

Promocja Multi+ pozwala stałym graczom na zawieranie kuponów z większą potencjalną wygraną nawet do 50%. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym bonus jest większy. Poniżej opisujemy warunki funkcjonowania tego produktu. 

W promocji Multi+ udział biorą wyłącznie zakłady wielokrotne z minimum 5 zdarzeniami. Podkreślamy, że każde zdarzenie musi być oznaczone logiem Multi+, aby wygrana została odpowiednio powiększona. Minimalny kurs całkowitego zdarzenia to 1.20, a maksymalna wygrana, którą można odebrać w ramach promocji to 10 000 zł

W ramach oferty Multi+ można uzyskać następujący procent do wygranej: 

 • 5 zdarzeń - + 7% do wygranej
 • 6 zdarzeń - + 14% do wygranej
 • 7 zdarzeń - + 20% do wygranej
 • 8 zdarzeń - + 25% do wygranej
 • 9 zdarzeń - + 30% do wygranej
 • 10 zdarzeń - + 35% do wygranej
 • 11 zdarzeń - + 40% do wygranej
 • 12 zdarzeń - + 45% do wygranej
 • 13 i więcej zdarzeń - + 50% do wygranej

Cash-out

Cash-out to dość popularny i powszechnie stosowany produkt wśród bukmacherów działających na polskim rynku zakładów wzajemnych. Umożliwia on przedwczesne zamknięcie kuponu i wypłacenie pewnej wygranej przed rozegraniem ostatniego zdarzenia zakładu. 

Podkreślamy, że to bukmacher wybiera zakłady, które mogą zostać przedwcześnie zamknięte. U większości bukmacherów działa to w przypadku zmiany kursu na niekorzyść gracza. Oczywiście, aby skorzystać z opcji cash-out, żadne zdarzenie na kuponie nie może zostać rozliczone jako przegrane. Kiedy gracz się na to zdecyduje, a zdarzenia rozpoczęte po zamknięciu okażą się trafione, wygrana nie zostanie powiększona. Decyzja o przedwczesnym zamknięciu zakładu powinna być więc dobrze przemyślana. 

Bukmacher Betclic
Kod promocyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Boost

Promocja o nazwie Boost umożliwia typowanie spotkań o podwyższonych kursach. Dotyczy ona zdarzeń wyselekcjonowanych przez bukmachera i jest zaznaczona żółtym symbolem przypominającym startującą rakietę. 

O wszystkich zdarzeniach objętych promocją bukmacher Betclic informuje na łamach swoich mediów społecznościowych 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Bonusy cashback u innych bukmacherów w Polsce

Poniżej wymienimy wszystkie warte uwagi zakłady bez ryzyka zawarte w ofercie powitalnej największych bukmacherów działających w Polsce. 

Cashback 210 PLN od Fortuna

Jednym z bukmacherów, którzy umieścili zakład bez ryzyka w swojej ofercie powitalnej jest Fortuna. W tym przypadku wynosi on 210 zł i można skorzystać z niego po kliknięciu TUTAJ lub w poniższy baner i założeniu nowego konta. Ważne, aby aktywować ten bonus po pierwszym zalogowaniu na nowe konto najpóźniej 3 dni po chwili rejestracji. Zrobić to można w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy". 

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY: MECZYKI

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Warto zaznaczyć, że cashback Fortuna nie jest objęty żadnymi ograniczeniami dotyczącymi liczby zdarzeń ani minimalnego kursu. Gracz nie musi przejmować się również warunkami obrotu, ponieważ takowych nie ma. Środki uzyskane z bonusu można od razu wypłacić na konto depozytowe. 

W ofercie powitalnej na stronie Fortuna znajdują się jeszcze dwa bonusy: darmowy zakład o wartości 20 zł oraz bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł

Cashback 281 PLN od STS

Cashback na stronie STS to część oferty powitalnej dla nowych graczy bukmachera i wynosi 281 zł. Oznacza to, że pierwszy zakład po kliknięciu w poniższy baner i założeniu konta z kodem promocyjnym objęty będzie zwrotem na właśnie taką sumę z uwzględnieniem podatku od gier 12%. 

Bukmacher STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Środki zwrócone dzięki zakładowi bez ryzyka na STS również nie podlegają żadnemu obrotowi i mogą od razu zostać wypłacone na konto bankowe. 

Zakład bez ryzyka  występuje w ofercie powitalnej STS obok bonusu 100% od pierwszego depozytu do 1200 zł oraz darmowego zakładu o wartości 29 zł. 

Cashback 600 PLN od Betfan

Kolejnym bukmacherem, posiadającym w swojej ofercie powitalnej zakład bez ryzyka jest Betfan. W przypadku Betfana z bonusu skorzystać możemy poprzez poniższy baner.

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

Cashback u tego bukmachera wynosi 600 zł - jest to maksymalna kwota zwrotu w przypadku przegrania trzech pierwszych zakładów (maksymalnie kolejno: 100 zł, 200 zł i 300 zł).

Cashback 500 PLN od PZBuk

Również i PZBuk ma dla nowych użytkowników zakład bez ryzyka. Można go uzyskać poprzez rejestrację z podanym poniżej kodem promocyjnym. Na stronę bukmachera przeniesiesz się klikając w widoczny baner.

Bukmacher - PZBuk
Kod bonusowy: MECZYKI

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Cashback o wartości 500 zł bukmacher wręcza po pozytywnej weryfikacji numeru telefonu gracza. Zwrot stawki do 500 zł przysługuje za pierwszy przegrany zakład z minimum dwoma zdarzeniami o kursie pojedynczym 1.40 każdy. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu. Jest na to 30 dni.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Rejestracja na stronie Betclic

Betclic - rejestracja konta

Każdy nowy gracz na stronie Betclic może założyć tymczasowe konto poprzez szybką rejestrację. W tym celu na początku trzeba podać podstawowe dane: płeć, imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. 

Na kolejnym etapie klient zostanie poproszony o podanie swojego numeru PESEL, adresu korespondencyjnego oraz numeru telefonu komórkowego. W tym momencie założone zostanie konto tymczasowe. Daje ono możliwość wpłacania depozytu i obstawiania meczów, ale pełna oferta stanie przed graczem otworem dopiero po weryfikacji konta i przekształceniu je w stałe. O tym, jak to zrobić, piszemy poniżej. 

Stworzenie konta stałego pozwala na to, co jest celem gry, czyli wypłacanie depozytu na konto bankowe. Aby zweryfikować swoje konto, trzeba podać numer i serię swojego dokumentu tożsamości, a także przesłać wyraźne zdjęcia jego dwóch stron. Dodatkowo trzeba podać aktualny numer rachunku bankowego. Takie procedury obowiązują na stronie każdego legalnego bukmachera działającego w Polsce.

Wpłaty i wypłaty na Betclic

Betclic - wpłaty i wypłaty - metody płatności

Aby dokonywać transakcji, czyli wpłat i wypłat na stronie Betclic, wystarczy wejść w zakładkę “Moje konto” i znaleźć odpowiedni dział. Możliwości realizacji transakcji opisujemy poniżej. 

Wpłaty na Betclic

Opcje wpłat środków na konto depozytowe w Betclic są następujące: 

 • Karta Visa lub Mastercard - minimalna wpłata 30 zł 
 • Przelewy24 - minimalna wpłata 1 zł 
 • Przelew bankowy - minimalna wpłata 1 zł 

W przypadku każdej z tych opcji maksymalna wpłata wynosi 100 000 zł. Czas realizacji jest ograniczony do kilku sekund z wyjątkiem przelewu bankowego, gdzie wynosi on do 5 dni. Betclic nie pobiera żadnej prowizji za dokonywanie wpłat na konto depozytowe. 

Wypłaty na Betclic 

Teraz przyszedł czas na wypłaty z konta depozytowego na bankowe. Opcje i szczegóły dotyczące transakcji opisujemy poniżej. 

 • Przelewy24 - wypłata minimalna 1 zł 
 • Przelew bankowy - wypłata minimalna 1 zł

Maksymalna kwota do wypłaty w przypadku Betclic w obu wymienionych wyżej przypadkach wynosi 100 000 zł. W przypadku Przelewy24 środki powinny pojawić się na koncie bankowym natychmiast. Przelew bankowy to gwarancja dostarczenia środków w czasie 7 dni roboczych. 

Sprawdź kody promocyjne:

Betclic - informacje ogólne o bukmacherze

Promocje bukmacherskie - Betclic

Betclic to przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność bukmacherską od 2005 roku. Został założony w Londynie przez Nicolasa Berauda. 

Od 2017 roku główne siedziby firmy mieszczą się w Bordeaux i Londynie.

Aktualna licencja na zawieranie zakładów wzajemnych dla Betclic została przydzielona przez ministerstwo finansów w 2018 roku. 

Kapitał zakładowy bukmachera Betclic wynosi 800 000 euro. 

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy w wysokości do 550 PLN! Jeśli nie trafisz pierwszego kuponu, Betclic zwróci Ci poniesiony wkład.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach