2. Bundesliga: Podział punktów na Millerntor-Stadion

fcstpauli.com/
FC St. Pauli zremisowało przed własną publicznością z Dynemem Drezno 2:2 (1:1) w poniedziałkowym spotkaniu niemieckiej 2. Bundesligi.
Kibice zgromadzeni na Millerntor-Stadion na pierwszą bramkę w tym meczu czekali do 22. minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Christopher Buchtmann.
Goście wyrównali chwilę później za sprawą trafienia Marco Hartmanna. Asystę przy tym golu zanotował Rico Benatelli.
Miejscowi ponownie wyszli na prowadzenie w 69. minucie. Swój dorobek strzelecki podwoił Buchtmann, który wykorzystał dogranie Jeremy'ego Dudziaka.
Wynik rywalizacji ustalił Luca Roser, który pokonał bramkarza gospodarzy w 73. minucie.
W barwach miejscowych wystąpił Waldemar Sobota. Pola przebywał na boisku do 79. minuty, a na placu gry zastąpił go Enver Cenk Sahin.
FC St. Pauli zajmuje aktualnie ósme miejsce w tabeli 2. Bundesligi. Drużyna z Hamburga ma na swoim koncie cztery punkty. Tyle samo "oczek" zdobyło do tej pory Dynamo Drezno, który znajduje się na szóstej pozycji.