22. występ Kazaiszwiliego w reprezentacji Gruzji

mediapictures.pl/Shutterstock
Wypożyczony do Legii z Vitesse Arnhem Waleri Kazaiszwili zaliczył swój dwudziesty drugi występ w reprezentacji Gruzji. Piłkarz mecz eliminacji do mistrzostw świata z Serbią rozpoczął w podstawowym składzie jako prawoskrzydłowy, w drugiej połowie grał z kolei na lewym skrzydle - czytamy na portalu Legia.Net.

Skrzydłowy mistrzów Polski zaczął pojedynek od wystraszenia pressingiem samego Aleksandara Kolarova z Manchesteru City, zmuszając serbskiego obrońcę do popełnienia katastrofalnego błędu, po którym padł gol dla Gruzji. Niedługo później, po indywidualnej akcji, oddał dobry strzał, który wybronił jednak Vladimir Stojković. Natomiast pod koniec pierwszej połowy zmarnował stuprocentową okazję w sytuacji dwa na jeden z bramkarzem rywali, kiedy zamiast podać lepiej ustawionemu partnerowi lub po prostu strzelić gola, nie trafił w bramkę.

"Vako" został zmieniony w 83. minucie, a jego zespół przegrał 1:3. Gruzja wciąż zajmuje przedostatnie miejsce w grupie i ma na swoim koncie dwa punkty.