Absolutny pogrom na Old Trafford! Piłkarski koncert reprezentacji Anglii [WIDEO]

Reprezentacja Anglii w poniedziałkowy wieczór odniosła czwarte zwycięstwo w eliminacjach do mistrzostw Europy. "Synowie Albionu" nie dali najmniejszych szans Macedonii Północnej, rozbijając rywali aż 7:0.
Podopieczni Garetha Southgate'a trafili do dość wymagającej grupy, w której muszą mierzyć się między innymi z Włochami oraz Ukrainą. Na razie radzą sobie jednak koncertowo, wygrywając kolejne spotkania.
W poniedziałek "Synowie Albionu" gościli na Old Trafford, gdzie mierzyli się z Macedonią Północną. Już w drugiej minucie na bramkę rywali uderzał Saka, ale macedoński bramkarz był czujny.
W 29. minucie Anglicy wyszli na prowadzenie. Shaw zagrał do Harry'ego Kane'a, który bez przyjęcia pokonał Dimitrievskiego. Jak się okazało, był to dopiero początek festiwalu goli w Manchesterze.
Jeszcze przed przerwą gospodarze zadali dwa kolejne ciosy. Najpierw na listę strzelców wpisał się Bukayo Saka, a później prowadzenie Wyspiarzy podwyższył Marcus Rashford.
W drugiej części spotkania ekipa Southgate'a wręcz bawiła się z rywalami. Pierwsze skrzypce w angielskiej drużynie grał Bukayo Saka. Zawodnik Arsenalu w 50. minucie skompletował hat-tricka.
Macedończycy raz po raz gubili się natomiast w defensywie. Doskonałym dowodem było trafienie na 6:0. Kalvin Phillips praktycznie dostał podanie od rywala i pozostało mu trafienie do pustej bramki.
Ostatecznie Anglicy wygrali cały mecz 7:0, odnosząc czwarte kolejne zwycięstwo w eliminacjach. Wynik w 73. minucie ustalił Kane. Napastnik Tottenhamu wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul na Stonesie.
Maciej Pietrasik19 Jun 2023 · 22:36