AC Milan rozbił beniaminka. Niesamowity jubileusz Zlatana Ibrahimovicia [WIDEO]

LiveMedia / Press Focus
AC Milan rozbił Crotone aż 4:0. Zlatan Ibrahimović przełamał kolejną barierę - strzelił w tym meczu pięćsetnego gola w klubowej karierze.
Szwed jubileuszowe trafienie zanotował w 30. minucie. Sfinalizował wtedy atak pozycyjny i świetne podanie Rafaela Leao.
Dla Ibrahimovicia był to gol nr 500 w klubowej karierze. Strzelał je także jako zawodnik Malmoe, Ajaksu, Juventusu, Interu, Barcelony, PSG, Manchesteru United i Los Angeles Galaxy.
Na tym 39-latek się nie zatrzymał - szóstą setkę klubowych trafień otworzył w 64. minucie. Był to jego czternasty gol w tym sezonie Serie A. Warto podkreślić, że na taki dorobek pracował w zaledwie jedenastu spotkaniach.
Crotone dobił Ante Rebić. Chorwat poszedł w ślady Ibrahimovicia i dwa razy wpisał się na listę strzelców. Do bramki trafił w 69. i 70. minucie.
Na boisku w barwach Crotone zabrakło Arkadiusza Recy. Reprezentant Polski doznał urazu podczas rozgrzewki.
Milan dzięki zwycięstwu odzyskał pozycję lidera Serie A. Nad drugim Interem Mediolan ma dwa punkty przewagi.
Marcin Karbowski07 Feb 2021 · 16:52