Gol bramkarza w ostatniej minucie! AC Milan traci punkty z Benevento! [VIDEO]

Paolo Bona / shutterstock.com
Benevento Calcio zremisowało u siebie z AC Milan 2:2 (0:1) w pierwszym niedzielnym meczu 15. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
AC Milan przystępował do tego spotkania z pozycji faworyta. Drużyna Benevento w dotychczasowych spotkaniach nie zdobyła żadnego punktu, a jej bilans bramkowy wynosił 6:34. Z kolei goście z Mediolanu do meczu przystąpili z nowym trenerem - Gennaro Gatusso.
Spotkanie było pełne walki i emocji. Goście otworzyli wynik spotkania w 38. minucie, gdy po zamieszaniu w polu karnym trafił Bonventura. Benevento wyrównało na początku drugiej połowy po bramce Puscasa. AC Milan jednak się zmobilizował i ponownie wyszedł na prowadzenie siedem minut później, gdy głową uderzył Kalinić.
W 75. minucie spotkania drugą żółtą kartkę otrzymał Romagnoli. Ostatni kwadrans podopieczni debiutującego Gennaro Gattuso grali w osłabieniu i kiedy wydawało się, że utrzymają korzystny wynik, już w doliczonym czasie gry, bramkarz Alberto Brignoli uderzeniem głową, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, zapewnił zamykającemu tabelę beniaminkowi z Kampanii dopiero pierwszy punkt w tym sezonie.