AC Milan zremisował z Lazio Rzym w Pucharze Włoch. Nudy na pudy, Piątek bez gola

bestino/Shutterstock
Lazio Rzym zremisowało z AC Milan 0:0 (0:0) w pierwszym meczu półfinałowym w Pucharze Włoch.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
W wyjściowym składzie gości na to spotkanie znalazł się Krzysztof Piątek. Zawodnik przebywał na boisku przez 90 minut i nie zdołał pokonać golkipera rywali. Napastnik w 50. minucie mógł zagrozić bramce Lazio, ale jego strzał został zablokowany. W 88. minucie Polak uderzał głową, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.
W pierwszej połowie zdecydowanie lepiej prezentowali się gospodarze. Zespół z Rzymu częściej strzelał na bramkę rywali, ale zazwyczaj niecelnie. Piłka mijała słupek po uderzeniach Immobile i Milinkovicia-Savicia.
W drugiej części spotkania obraz gry zasadniczo się nie zmienił. Gospodarze szukali swoich okazji, z dystansu uderzał Milinković-Savić, próbował Correa, w 80. minucie Immobile trafił w słupek (sędzia wskazał w tej sytuacji pozycję spaloną), ale na Stadio Olimpico żadne bramki nie padły.
Rewanż zostanie rozegrany  24 kwietnia w Mediolanie.
Daniel Makarewicz26 Feb 2019 · 22:53