Achmat Grozny przegrał w Jekaterynburgu

YouTube
Achmat Grozny przegrał na wyjeździe z FC Ural Jekaterynburg 1:2 (1:0) w pierwszym sobotnim meczu 5. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola na SKB-Bank Arena reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej, Idrissa Doumbia, który wpisał się na listę strzelców w 29. minucie.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 50. minucie. Wówczas do siatki rywali trafił Eric Bicfalvi, a przy jego golu asystował Nikolay Dimitrov.
Bramkę na wagę zwycięstwa FC Ural zdobył w 78. minucie Nikolay Dimitrov.
Podopieczni Dmytro Parfyonova zanotowali pierwsze zwycięstwo w tych rozgrywkach, uzbierali dotąd tylko cztery punkty i zajmują 14. pozycję w tabeli.
Zespół prowadzony przez Igora Lediakhova przegrał trzeci mecz w sezonie, również ma na koncie cztery "oczka", co daje mu obecnie 11. miejsce.
Kamil Kaczmarek25 Aug 2018 · 15:27