Adam Buksa nie zwalnia tempa! Kolejna bramka Polaka w Turcji [WIDEO]

Screen/Twitter
Adam Buksa zdobył kolejną bramkę w trwającym sezonie Super Ligi. Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w spotkaniu z Karagumruk.
Ostatnie dni są bardzo udane dla Adama Buksy. Na początku grudnia zanotował on dwa trafienia w meczu z Hataysporem. Jego zespół zremisował to spotkanie wynikiem 3:3.
Tym razem Polak pokonał bramkarza w starciu z Karagumruk. 27-latek otrzymał podanie od Ramziego Safuriego, wszedł w pole karne i strzałem przy słupku podwyższył na 2:0.
Chwilę wcześniej wynik meczu otworzył Veysel Sari. Mimo starań Antalyaspor, gdzie gra Buksa, nie utrzymał czystego konta. Przed przerwą gola dla gości strzelił Guven Yalcin.
Gdyby złych wieści było mało, na kilka chwil przed końcem pierwszej odsłony z boiska wyleciał Erdal Rakip. Macedończyk obejrzał czerwoną kartkę. Gra w osłabieniu nie przeszkodziła jednak w sięgnięciu po komplet punktów. Antalyaspor pokonał Karagumruk 2:1.
Po przerwie na boisku zameldował się również drugi z Polaków, Jakub Kałuziński. Młody pomocnik rozegrał w tym spotkaniu 45 minut.
Trzy punkty zdobyte przez Antalyaspor sprawiły, że zespół ten awansował na siódme miejsce w tabeli tureckiej Super Ligi.
Piotr Sidorowicz 09 Dec 2023 · 13:14
Źródło: Twitter