Ale to zakręcił! Piękny gol Antony'ego, Manchester United w półfinale Pucharu Ligi [WIDEO]

Manchester United awansował do półfinału Pucharu Ligi. "Czerwone Diabły" pokonały trzecioligowy Charlton 3:0.
Dla ten Haga mecz stanowił w pewnym sensie okazję do przeglądu kadr. Ciekawie wyglądała zwłaszcza ofensywa Manchesteru United. Zagrali w niej Antony, Garnacho, Elanga i Mainoo. Ostatni z nich, zaledwie 17-latek, debiutował w drużynie "Czerwonych Diabłów".
Gospodarze mieli dużą przewagę, często strzelali na bramkę, ale większość ich uderzeń była niecelnych. Do przerwy uzyskali jednak prowadzenie. W 21. minucie efektownym technicznym trafieniem popisał się Antony.
W drugiej połowie zmieniło się niewiele. Manchester United kontrolował grę. Erik ten Hag wpuścił w tym celu doświadczonych zawodników: Casemiro, Eriksena czy Rashforda.
Trzecioligowiec nie miał argumentów, by odwrócić losy gry. Manchester United przypieczętował swoje zwycięstwo w samej końcówce. Dwa gole - w 90. minucie i już w doliczonym czasie - strzelił Rashford.
Marcin Karbowski10 Jan 2023 · 22:55