Angers liderem Ligue 1! Pokaz siły w meczu z Lyonem [WIDEO]

Angers wygrało 3:0 z Lyonem. Dzięki temu ekipa Gerarda Baticle'a awansowała na pierwsze miejsce w lidze.
Gospodarze od pierwszej minuty ruszyli na rywali. Bardzo aktywny był Sofiane Boufal, który kilka razy próbował zaskoczyć Anthony'ego Lopesa.
Ta sztuka udała mu się w 30. minucie. Wtedy wykorzystał zagranie z prawego skrzydła i strzałem z ostrego kąta otworzył wynik spotkania.
W drugiej połowie Angers podwyższyło prowadzenie. Samobójczego gola strzelił Marcelo.
Zawodnicy Lyonu rozgrywali dziś fatalne spotkanie. Podsumowaniem ich poczynań była bezmyślna czerwona kartka, którą ujrzał Maxwel Cornet.
W 76. minucie na boisku pojawił się Azzedine Ounahi. Marokańczyk zanotował niesamowity debiut w Ligue 1. Najpierw przeprowadził indywidualną akcję, po której trafił w słupek. Po kilkudziesięciu sekundach zdecydował się na kolejne uderzenie i tym razem znalazł drogę do siatki.
Angers wygrało 3:0 i wskoczyło na pierwsze miejsce w tabeli. PSG zgromadziło tyle samo punktów, jednak zespół prowadzony przez Mauricio Pochettino ma gorszy bilans bramkowy. W następnej kolejce Angers zagra z Bordeaux na wyjeździe.
Adam Kłos15 Aug 2021 · 14:48