Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Sturridge! Gol w końcówce i Anglia prowadzi! [VIDEO]

16 cze 2016 | 13:48 29
Źródło zdjęcia: twitter.com/UEFAEURO
Po wczorajszym zwycięstwie Słowacji z Rosją, pora dokończyć rywalizację w grupie B Euro 2016. Walia remisuje z Anglią.

Pierwszą podbramkową sytuację widzieliśmy w siódmej minucie spotkania. Dogodną okazję do strzelenia gola zaprzepaścił Raheem Sterling, który po centrze Adama Lallany, spudłował z kilku metrów. W odpowiedzi w pole karne Anglików wbiegł z piłką Gareth Bale, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez defensora rywali.

W następnych minutach tempo pojedynku wyraźnie spadło, a pod jedną i drugą bramką działo się niewiele ciekawego. Z czasem jednak widoczna coraz bardziej była przewaga podopiecznych Roy'a Hodgsona, a gra toczyła się głównie na połowie Walijczyków. Anglicy stworzyli sobie kilka ciekawych sytuacji - m. in. uderzenie głową Gary'ego Cahilla; dosyć kontrowersyjna sytuacja po strzale Harry'ego Kane'a, kiedy jeden z zawodników Walii zagrywał piłkę ręką w polu karnym; minimalnie niecelne uderzenie głową Chrisa Smallinga - ale nie potrafili znaleźć drogi do bramki przeciwników.

Tymczasem to Walia objęła prowadzenie. Bramkę zdobył Gareth Bale potężnym uderzeniem z rzutu wolnego z trzydziestego metra.

Od początku drugiej połowy to Anglicy naciskali, starając się odrobić jednobramkową stratę, lecz z ich akcji niewiele tak naprawdę wynikało. Pierwszy raz niebezpiecznie pod bramką Walii zrobiło się w 54 minucie, kiedy z trudem strzał Wayne'a Rooneya na rzut rożny sparował Hennessey.

Za moment mieliśmy już 1:1. Autorem bramki był Jamie Vardy, który na boisku pojawił się kilka minut wcześniej.

W doliczonym czasie gry Daniel Sturridge zdobył bramkę na 2:1 dla Anglii!

Oto składy, w jakich mecz rozpoczęły obie drużyny:

Anglia: Hart - Walker, Cahill, Smalling, Rose - Lallana, Rooney, Dier, Alli, Sterling - Kane.

Walia: Hennessey - Chester, Williams, Davies - Gunter, Ledley, Allen, Taylor - Ramsey, Bale - Robson-Kanu.

Wynik meczu i inne zdarzenia związane z EURO 2016 można typować na stronie Bet.pl.

TAK ({{yes_percentage}}%)
NIE ({{100 - yes_percentage}}%)
Oddanych głosów: {{total_votes}}
Dyskusja 35
16 cze 2016 | 16:45
0
Nie moi drodzy, jedyny problem realu i portugali to CR7 zarozumiały "mistrz" z podwyższonym ego.
16 cze 2016 | 16:38
0
2 gol Bale 2 z wolnego, w RM to on powinien strzelać z dalszej odległości a z bliższa James albo Kross
16 cze 2016 | 16:26