Anglia wygrała z Walią w meczu towarzyskim. Efektowna przewrotka Ingsa [WIDEO]

Reprezentacja Anglii wygrała z Walią w meczu towarzyskim. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 (1:0).
Gareth Southgate dziś mógł dokonać przeglądu kadr. Selekcjoner postanowił dać szansę tym, którzy do tej pory nie mieli za wielu okazji, by pokazać swoje umiejętności w drużynie narodowej. W wyjściowej jedenastce znaleźli się m.in. Saka, Ings, Coady czy Pope.
Od początku na boisku pojawił się też Dominic Calvert-Lewin. Dla 23-latka był to debiut w reprezentacji Anglii. Napastnik, który w ostatnich tygodniach imponuje formą w Evertonie, dziś potwierdził wysoką dyspozycję. To on wyprowadził "Synów Albionu" na prowadzenie. W 26. minucie z bliska głową skierował piłkę do siatki.
Kolejne bramki padły po przerwie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Coady. 10 minut później trafienie dołożył Ings. Napastnik Southampton popisał się efektownym uderzeniem przewrotką.
Walijczycy nie mieli za wiele do powiedzenia w starciu z Anglikami. Ostatecznie podopieczni Garetha Southgate'a wygrali 3:0.
Daniel Makarewicz08 Oct 2020 · 22:51