El. ME: Anglia zdeklasowała słabą reprezentację Czech i rozpoczęła eliminację od pewnej wygranej

Anglia zdeklasowała słabą reprezentację Czech. Raheem Sterling skompletował hat-tricka!
MDI / shutterstock.com
Reprezentacja Anglii w pierwszym meczu kwalifikacji wygrała z Czechami 5:0. Hat-trricka w tym meczu zdobył Raheem Sterling.
Na to spotkanie powołany został młody Jadon Sancho, który jest uznawany za jeden z największych talentów europejskiej piłki. Piłkarz Borussii Dortmund zagrał od 1. minuty i zaliczył asystę przy golu Raheema Sterlinga na 1:0.
Bohaterem tego spotkania został jednak piłkarz "The Citizens", który wbił Czechom aż 3 gole.
Oprócz skrzydłowego Manchesteru City bramkę strzelił również Harry Kane. Piąty gol to trafienie samobójcze Tomasa Kalasa.
Złą wiadomością dla Anglików jest, że kontuzji w tym spotkaniu doznał Eric Dier, który zszedł z boiska w 17. minucie. Pomocnika Tottenhamu zastąpił Ross Barkley.