Argentyna pewnie pokonała Nikaraguę w meczu towarzyskim. Lionel Messi strzelił dwa gole

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Reprezentacja Argentyny pokonała Nikaraguę 5:1 (2:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Estadio San Juan del Bicentenario w San Juan.
W pierwszej połowie dwa gole dla ekipy "Albicelestes" strzelił kapitan drużyny, Lionel Messi. Napastnik FC Barcelony po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 37. minucie, a drugie trafienie dołożył minutę później.
Po zmianie stron dwa razy do siatki rywali trafił Lautaro Martinez, który strzelał gole w 63. oraz 73. minucie. Piąty raz dla zespołu z Ameryki Południowej trafił w 81. minucie Roberto Pereyra.
W pierwszej minucie doliczonego czasu gry jedyną bramkę dla Nikaragui zdobył Juan Barrera, który pewnie wykorzystał rzut karny.
Podopieczni Lionela Scaloniego za kilka dni rozpoczną rywalizacje w Copa America, a w grupie B zagrają z Kolumbią, Paragwajem i Katarem.
Drużyna prowadzona przez Henry'ego Duarte weźmie udział w tegorocznej edycji Złotego Pucharu CONCACAF, gdzie w grupie B zmierzy się z Kostaryką, Haiti oraz Bermundami.