Argentyna rozbiła Ekwador. Ostre strzelanie!

CP DC Press / shutterstock.com
Argentyna rozgromiła Ekwador 6:1 (3:0) w towarzyskim spotkaniu rozegranym w niedzielę w hiszpańskim Elche.
Na Estadio Manuel Martinez Valero wynik konfrontacji otworzył po dwudziestu minutach gry strzałem głową Lucas Alario. Siedem minut później Jhon Espinoza skierował niefortunnie piłkę do własnej bramki, a po kolejnych pięciu minutach podwyższył z rzutu karnego Leandro Paredes.
Cztery minuty po zmianie stron Angel Israel Mena Delgado popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego, ale osiemnaście minut później skutecznie odpowiedział głową German Pezzella.
Osiem minut przed końcem płaskim strzałem zza linii pola karnego podwyższył jeszcze Nicolas Dominguez, a cztery minuty później wynik ustalił mocnym uderzeniem z ostrego kąta Lucas Ocampos.
Marcin Karbowski13 Oct 2019 · 18:18