Arkadiusz Milik ma zagrać w hicie ligi włoskiej. Oto plan trenera Juventusu na mecz z AC Milanem

Giuliano Marchisciano/Pressfocus
Wielkimi krokami zbliża się hitowe starcie AC Milanu z Juventusem. Dziennikarze "La Gazzetta dello Sport" poinformowali, jaki plan szykuje Massimiliano Allegri na ten mecz.
"Juve" w minioną środę wygrało 3:1 z Maccabi Hajfa. W spotkaniu tym nie wystąpił Arkadiusz Milik, który teraz ma wrócić do wyjściowego składu turyńczyków.
Według doniesień reprezentant Polski powinien stworzyć duet napastników wraz z Dusanem Vlahoviciem. Allegri liczy, że w ten sposób jego podopieczni będą mogli w największym stopniu zagrozić rywalom z Mediolanu.
Dotychczas Milik znakomicie radził sobie w barwach "Bianconerich". Napastnik strzelił cztery gole w siedmiu spotkaniach dla Juventusu.
28-latek nie będzie jedynym Polakiem, który prawdopodobnie rozpocznie mecz na San Siro od pierwszej minuty. Między słupkami "Juve" stanie Wojciech Szczęsny.
Starcie Milanu z Juventusem rozpocznie się jutro o godzinie 18:00. Mecz będziecie mogli śledzić w naszym serwisie, dzięki relacji na żywo, która wystartuje 30 minut przed pierwszym gwizdkiem. Serdecznie zapraszamy.
Adam Kłos07 Oct 2022 · 15:33
Źródło: La Gazzetta dello Sport