Arsenal FC wygrał na trudnym terenie. Piękny gol młodego talentu [WIDEO]

Arsenal wygrał na trudnym terenie. Piękny gol młodego talentu [WIDEO]
Vlad1988/shutterstock.com
Arsenal pokonał Wolverhampton (2:0) w jednym z ciekawszych spotkań 33. kolejki Premier League. Gole dla “Kanonierów” zdobyli Bukayo Saka i Alexandre Lacazette.
Rywalizacja od początku była wyrównana. Gdy wydawało się już, że obie drużyny zejdą na przerwę przy wyniku 0:0, piękną bramkę zdobył 18-letni Saka, który znakomitym wolejem wyprowadził Arsenal na prowadzenie.
Gospodarze dążyli do wyrównania, ale nie byli nawet w stanie oddać celnego strzału w drugiej części gry. “Kanonierzy” natomiast w 86. minucie podwyższyli na 2:0. Willock wypatrzył w polu karnym Lacazette’a, który pojawił się na murawie kilka minut wcześniej. Francuz świetnie przyjął futbolówkę, a po chwili wpakował ją do bramki po długim słupku.
“Wilki” nie były już w stanie nawiązać walki. Arsenal zwyciężył na trudnym terenie, dzięki czemu zbliżył się do podopiecznych Nuno Espirito Santo na odległość trzech punktów.
W tym momencie zespół prowadzony przez Mikela Artetę zajmuje w tabeli siódme miejsce. Wolverhampton plasuje się oczko wyżej.
Adam Nowacki04 Jul 2020 · 21:11