Arsenal - Watford: "Kanonierzy" wyrwali zwycięstwo. Wyniki, składy, gole

Arsenal wyrwał zwycięstwo Watfordowi. Gol Ozila
CosminIftode/Shutterstock
Arsenal FC pokonał przed własną publicznością Watford FC 2:0 (0:0) w sobotnim meczu 7. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Pierwsze bramka na Emirates Stadium padła w 81. minucie. Wówczas doszło do zamieszania pod bramką przyjezdnych, a Craig Cathcart niefortunnie wpakował futbolówkę do własnej siatki.
Zwycięstwo londyńczyków przypieczętował w 84. minucie Mesut Oezil. Niemiec wykorzystał dośrodkowanie Alexandre Lacazette'a i pokonał golkipera rywali uderzeniem w prawy dolny róg.
Podopieczni Unaia Emery'ego zanotowali piątą wygraną w trwających obecnie rozgrywkach i z dorobkiem 15 punktów zajmują piąte miejsce w tabeli Premier League.

Ekipa "Szerszeni" przegrała drugi mecz w sezonie, uzbierała dotąd 13 "oczek", co daje jej aktualnie szóstą lokatę.
Kamil Kaczmarek29 Sep 2018 · 18:07