Arsenal wygrał drugi mecz w nowym sezonie! Ładny gol Aubameyanga [WIDEO]

MDI / Shutterstock.com
Arsenal pokonał przed własną publicznością Burnley FC 2:1 (1:1) w pierwszym sobotnim meczu drugiej kolejki rozgrywek Premier League.
Wynik konfrontacji na Emirates Stadium otworzył po trzynastu minutach gry Alexandre Lacazette. Francuz wygrał twardą walkę o piłkę z dwójką obrońców i zaskoczył golkipera rywali płaskim strzałem z kilku metrów. Dwie minuty przed przerwą wyrównał z bliska Ashley Barnes.
Losy spotkania rozstrzygnął niespełna dwadzieścia minut po zmianie stron Pierre-Emerick Aubameyang. Gabończyk popisał się precyzyjnym uderzeniem z dystansu po drugiej asyście w tych zawodach Hiszpana Daniela Ceballosa.
"Kanonierzy" po drugim zwycięstwie w sezonie objęli w ten sposób samodzielne prowadzenie w tabeli. "The Clarets" doznali pierwszej porażki i spadli na szóstą lokatę.
Kamil Kaczmarek17 Aug 2019 · 15:26