AS Monaco - Rennes: Cały mecz Glika. Wynik spotkania, składy, bramki

AS Monaco znów z porażką, grał Glik
charnsitr / shutterstock.com
AS Monaco uległo u siebie Stade Rennes 1:2 (0:1) w niedzielnym meczu dziewiątej kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Louis II całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Kamil Glik. Prowadzenie przyjezdnym zapewnił z bliska po niespełna kwadransie gry Damien Da Silva. Cztery minuty po zmianie stron wyrównał płaskim strzałem w długi róg Kolumbijczyk Radamel Falcao.
Grających całą drugą połowę w osłabieniu wicemistrzów Francji pogrążył niespełna kwadrans przed końcem uderzeniem z dystansu Hatem Ben Arfa, który wcześniej asystował również przy pierwszym trafieniu dla gości.
Zespół z Bretanii dzięki trzeciej wygranej w sezonie awansował na jedenaste miejsce w tabeli. Ekipa z Księstwa doznała natomiast trzeciej porażki z rzędu i pozostała na osiemnastej lokacie w klasyfikacji.