AS Roma De Rossiego nie przestaje punktować. Szkoda jedynie, że bez udziału Zalewskiego [WIDEO]

Screen Eleven Sports
AS Roma pokonała Sassuolo 1:0 (0:0). Rzymianie nie przegrali ligowego meczu od 10 lutego.
W pierwszej połowie niedzielnego starcia nie działo się zbyt wiele. W 37. minucie boisko musiał opuścić Leonardo Spinazzola, ale miejsce Włocha zajął Angelino, a nie Nicola Zalewski.
Przed przerwą szansę na otworzenie wyniku miał Romelu Lukaku. Niemniej Belg niecelnie uderzył głową, więc kibice nie obejrzeli żadnego gola.
Sytuacja zmieniła się w 51. minucie, gdy świetną okazją popisał się Pellegrini. Włoch przedarł się przez defensywę rywali, a następnie oddał mocny i precyzyjny strzał.
Niedługo później Sassuolo mogło wyrównać za sprawą Racicia. Został on jednak powstrzymany przez skutecznego Svilara.
W końcówce meczu groźny strzał oddał jeszcze Baldanzi, ale jego zamiary udaremnił Consigli. Ostatecznie AS Roma wygrała 1:0 (0:0) i umocniła się na piątej pozycji w ligowej tabeli. Zalewski cały mecz spędził na ławce rezerwowych.
Hubert Kowalczyk17 Mar · 19:55