AS Roma rozbiła UC Lecce. Cztery bramki w Rzymie

ninopavisic/Shutterstock
AS Roma pokonała UC Lecce 4:0 (2:0) w meczu 25. kolejki Serie A. Gospodarze przerwali serię czterech kolejnych spotkań bez wygranej.
W pierwszej połowie rzymianie zdobyli dwie bramki. Najpierw Cengiz Under trafił w sytuacji sam na sam. Potem Henrikh Mkhitaryan wykorzystał podanie Edina Dżeko i uderzył skutecznie w krótki róg.
W 69. minucie Bośniak do asysty dołożył gola. Napastnik gospodarzy nie miał problemów, by skierować futbolówkę z bliska do siatki.
Rezultat na 4:0 ustalił w 80. minucie Aleksandar Kolarov. Serb wbiegł w pole karne i uderzył bez przyjęcia.
W tabeli Serie A zespół "Giallorossi" zajmuje piąte miejsce, ma na koncie 42 punkty. Beniaminek z Lecce jest szesnasty z dorobkiem 25 punktów.