AS Roma zremisowała z Lazio Rzym. Kuriozalna bramka dla gości [WIDEO]

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
AS Roma zremisowała z Lazio Rzym 1:1 (1:1) w szlagierowym niedzielnym spotkaniu 21. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
"Giallorossi" prowadzenie w stołecznych derbach na Stadio Olimpico objęli dziewiętnaście minut przed przerwą, kiedy to skutecznym lobem głową popisał się Bośniak Edin Dżeko.
Osiem minut później wyrównał z bliska po błędzie defensywy lokalnych rywali Francesco Acerbi. Po zmianie stron oba zespoły z Wiecznego Miasta nie potrafiły już zdobyć zwycięskiego gola i podzieliły się punktami.
'Biancocelesti" umocnili się nieznacznie na trzeciej pozycji w tabeli, natomiast trzykrotni mistrzowie Włoch są na czwartej lokacie w klasyfikacji. Obie stołeczne drużyny dzieli nadal siedem punktów.