Asysta Wszołka, bronił Białkowski, QPR lepsze od Ipswich Town

Queens Park Rangers pokonali u siebie Ipswich Town 2:1 (1:0) w sobotnim meczu szóstej kolejki rozgrywek angielskiej Championship.
Na Loftus Road Stadium całe zawody między słupkami gości zaliczył Bartosz Białkowski. Polskiego bramkarza zaskoczyli w tych zawodach Jamie Mackie oraz Luke Freeman. Przy pierwszym trafieniu asystował Paweł Wszołek. Pomocnika reprezentacji Polski w 77. minucie zastąpił David Wheeler.
Przyjezdni odpowiedzieli dopiero minutę przed końcem, kiedy to na listę strzelców wpisał się Kosowar Bersant Celina. "Traktorzyści" doznali w ten sposób drugiej porażki z rzędu i spadli na czwarte miejsce w tabeli.
Stołeczni "The Hoops" natomiast po trzecim zwycięstwie w sezonie awansowali na ósmą lokatę w klasyfikacji. Obie drużyny dzielą już tylko dwa punkty.