Asysty Świderskiego i Puchacza w Lidze Konferencji Europy. Męczarnie AS Romy z Bodo/Glimt [WIDEO]

Yannis Halas / Focus Images / MB Media / PressFocus
Union Berlin przegrał z Feyenoordem w meczu Ligi Konferencji Europy. Asystę w tym spotkaniu zanotował Tymoteusz Puchacz. Podobnej sztuki dokonał Karol Świderski w meczu z FC Kopenhaga. Z kolei AS Roma tylko zremisowała z Bodo/Glimt.
Tymoteusz Puchacz znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z Feyenoordem. Polak nie zmarnował otrzymanej szansy i pokazał się z dobrej strony.
W 41. minucie zanotował asystę, gdy do siatki trafił Trimmel. 34-latek huknął z dystansu nie do obrony.
Mecz w Berlinie zakończył się wynikiem 1:2. Dla gości bramki zdobyli Sinisterra i Dessers.
PAOK Saloniki znakomicie rozpoczął mecz z FC Kopenhaga. Już w 7. minucie objął prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Żivković. Asystę przy tym golu zanotował Karol Świderski.
Potem do głosu doszła drużyna z Danii. Gole dla niej zdobyli Ankersen i Biel. Trzy punkty powędrowały więc do Kopenhagi.
Piłkarze AS Romy pałali żądzą rewanżu za porażkę sprzed dwóch tygodni. Wówczas przegrali na wyjeździe z Bodo/Glimt aż 1:6.
Wydawało się, że w czwartkowy wieczór w Rzymie zrobią wszystko, by zmazać plamę. Do przerwy wynik starcia był sensacyjny.
To ekipa z Norwegii była na prowadzeniu. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Solbakken pokonał Patrico.
AS Roma wyrównała tuż po powrocie z szatni. Do siatki trafił El Shaarawy. Przyjezdni nie załamali się i jeszcze raz zaskoczyli gospodarzy. Tym razem dał o sobie znać Botheim.
Ostatecznie remis gospodarzom uratował Ibanez. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.
Daniel Makarewicz04 Nov 2021 · 22:58